PDA

Zobacz pełną wersję : Bóle stawów?No problem:D



adrys
13-12-06, 00:11
Sposób na bolące, "zgrzytające" stawy juz chyba zna wielu ćwiczących na tym forum ale dla jeszcze niedoswiadczonych nowiciuszy przedstawie bardziej tanszy sposob leczenia schorzen stawów. Przyjmowanie bialek kolegenowych/zelatyny moze nie dac nam przyrostow miesni, ale na pewno wzmnocni nam stawy. Co można z tego wywnioskować? Tanim sposobem na wszelkie schorzenie stawów moga być produkty zawierające żelatyne a są to głównie: Kisiel, gumisie, galaretki. Sam przetestowałem ten sposób leczenia bólu stawow i jestem mile zaskoczony efektami a takze tym że nie musze wydawać niepotrzebnych $ na takie suplementy jak Artresan:)

pey
13-12-06, 13:43
To jest wiadome od dawna...
Bóle stawów pojawiają się z różnych powodów, nie zawsze żelatyna pomoże...

adrys
13-12-06, 16:34
Owszem, wiadome, ale z tego co mi wiadomo, bynajmniej w moim środowisku osob trenujących mało osób o tym wie, a mysle ze warto:)

Kacper
15-12-06, 22:29
Leczenie zwyrodnienia stawow, uzupelniania płynu w chrząstce stawowej...

Dzisiejsa medycyna daje nam jak nigdy mozliwosci stowania szeregu preparatów.

Juz nie tylko zelatyna czy glukozamina ale takze Boswelia, MSM czy naturany wyciąg z korzenia imbiru.

Jakie poleciłbym preparaty?
Nic innegojak tylko i wyłacznie złozone.

Dlaczego?
Poniewaz farmakologia mówi wyrznie iz zastosowanie substancji wykaujacych podobne dzialanie powodujeiz owe substancje potegują jeszcze dodatkowo swoje dzialanie dzieki czemu uzyskujemy jeszcze silniejse dzialanie.

Jkie preparaty?
Wiadomoze przede wszystkim zawierajace glukozamine ktorej dawka dzienna wynosi 1,5 grama. Najczesciej jedna tabletka zawiera około 0,5 grama glukozaminy i stosuje sie wtedy 3 tabletki dziennie. Dodatkowo Boswelia, MSM. Najlepszym rozwiazaniem na dzien dzisiejszy jest Arthrostop Plus ze wgledu na tp iz jest preparatem złozonym zawierajacym wymienione przezemnie wyzej subtancje tj.
- glukozamina 500 mg
- Boswelia
- MSM

Są jednak take preparaty tzw. One day. Na przykład Artresan One Day ktory stosuje sie tylko raz dziennie ze wzgledu na wysoka dawke 1,5 grama glukozaminy.

Nie zapominajmy o wszelkiego rodzaju galaretach. Nie tylko syntetyki!!!