PDA

Zobacz pełną wersję : Rzeźba i bieganie



tadziu2009
25-05-09, 19:50
Witam,od niedawna na siłowni cwicze rzeźbę,zwracam sie tutaj z zapytaniem czy bieganie pomoze w rzeźbieniu?Jesli tak to jak długo biegać i z jaka intensywnością.Z góry dzienx i Pozdro

KowalX
25-05-09, 19:56
Witam,od niedawna na siłowni cwicze rzeźbę,zwracam sie tutaj z zapytaniem czy bieganie pomoze w rzeźbieniu?Jesli tak to jak długo biegać i z jaka intensywnością.Z góry dzienx i Pozdro

zdecydowanie pomoże :)

biegaj po treningu siłowym 40min do 60... i zaraz po biegach białko.

biegamy z intensywnością 60% do 75% tętna maksymalnego
tętno maksymalne mierzymy 220 - wiek =....

jeśli w czasie biegu nie możesz zmierzyć spróbuj rozmawiać jeśli nie będziesz mógł swobodnie i ciężko będzie Ci złapać oddech znaczy to ,że bieg jest zbyt intensywny...

luo
25-05-09, 20:35
możesz też dać jeszcze interwały 2x w tyg w DNT, są bardzo dobre

klocur
25-05-09, 21:31
przede wszystkim dieta ! mozesz biegac i 3 godziny a potem nawpieprzasz sie jak swinia i nic z tego :)

KowalX
25-05-09, 22:00
Interwały nie są dobre dla początkujących...
działają katabolicznie na tkankę mięśniową co dodatkowo sprzyja osobą ,które umieją je stosować.Nie są również wskazane dla osób z dolegliwościami układu sercowo-naczyniowego oraz z nadciśnieniem.
Na razie zajmij się areobami...

Micek185
25-05-09, 22:40
miesnie bedziesz rzezbił na siłowni podczas treningu siłowego a podczas biegania tracisz nadmiar tłuszczu który je przykrywa.najlepiej biegaj 3xtyg. po conajmniej 30min po treningu siłowym.ja lubie interwały bo zajmują mało czsu a są bardzo wydajne.pozdro

Riddick23
25-05-09, 23:09
ja polecam rower stacjonarny jesli masz dostep, przy bieganiu stracisz mase nog a na rowerku inna bajka,no i areoby

tadziu2009
26-05-09, 16:51
moge zrobic tak ze 3x w tygodoniu biegam i np 2x albo 3x rowerek?

KowalX
26-05-09, 18:23
moge zrobic tak ze 3x w tygodoniu biegam i np 2x albo 3x rowerek?

2x biegi i 2x rower lub 3x biegi 1x rower

więcej nie ma sensu,bo będzie ciężko ci dobrać dietę pamiętaj jeszcze o treningu siłowym...

i taka uwaga ćwiczysz siłowo to zacznij od 2x w tygodniu areoby i zobacz jak się będziesz czuł ,bo nie ma sensu tak intensywnie od razu ruszać i później najwyżej dodaj...

magic_key
27-05-09, 07:31
najlepiej zamiast aerobów zapisz się na sztuki walki - przyjemne z pożytecznym :-)

ht
27-05-09, 08:59
miesnie bedziesz rzezbił na siłowni podczas treningu siłowego a podczas biegania tracisz nadmiar tłuszczu który je przykrywa.najlepiej biegaj 3xtyg. po conajmniej 30min po treningu siłowym.ja lubie interwały bo zajmują mało czsu a są bardzo wydajne.pozdro

co to za teoria????miesnie rzezbimy aerobami. druga sprawa rzezbienei miesni=tracenie nadmiaru tluszczu. bieganie jak najbardziej zbija fat. chyba najlepszy sposob. wiem po sobie. na rowerku tak mi fat nie schodzi. polecam bieganie od rana na czczo. porcija bcaa i lecisz. po treningu bardziej rowerwek.

Micek185
27-05-09, 14:57
i tu sie mylisz bo definicje mięśni wyrabiasz duża liczbą powtórzeń na siłowni a aeroby są tylko po to by tracić tłuszcz i wyrabiać kondycję.niby dlaczego mamy takie treningi jak typowa masówa i plan na rzeźbe?zastanów sie co piszesz