PDA

Zobacz pełną wersję : Drązek do futryny



szosti93
25-05-09, 13:47
Mam takie pytanie. Mianowicie chialbym zakupić sobie drążek lecz moje futryny są do tego złe bo mam takie z wystającym środkiem ( nie wiem jak to nazwać) i czy da się z tym coś zrobić ?

sts
25-05-09, 14:10
takie drążki są lipne do futryn kolega spadł :)

klocur
25-05-09, 14:17
ja tez mam takie futryny i starszy mi zrobil sam taki ze nie bylo bata spasc. z obu stron byly takie jakby sruby ktore sie wkrecalo do wywierconych dziur w futrynach

KowalX
25-05-09, 14:18
Mam takie pytanie. Mianowicie chialbym zakupić sobie drążek lecz moje futryny są do tego złe bo mam takie z wystającym środkiem ( nie wiem jak to nazwać) i czy da się z tym coś zrobić ?

drążek do ściany ;) (http://www.sklep-presto.pl/cat-pol-1231857568-Sprzet-fitness-Drazki.html?gclid=CJngpM-515oCFcME3godC1VsKw)


takie drążki są lipne do futryn kolega spadł :)

haha chyba źle przykręcił ;D

marbo-sport_pl
03-06-09, 09:08
Wydaje mi się, że problemem w takim drażku jest szerokosc futryny, ktora jest po prostu waska :)

know1126
03-06-09, 12:27
ja tez spadlem i drazkiem w łeb dostalem:knockout: drazek (rozkrecany) byl tylko na gumki, bez dodatkowych bolcow etc.... jesli masz mozliwosc wiercenia po scianach czy do sufitu, to od razu taki na kołki i to szeroki, bo ja ten moj waski i tak musze zmienic na kolejny cykl. na wlasnie szeroki na wkrety.

Haawkins
06-06-09, 20:30
Ćwiczę na drązku przykręcanym do futryny z gumami po bokach, od małego dziecka i nigdy nie spadłem. Teraz ważę 105kg i nadal tak ćwiczę. Wystarczy tylko mocno przykręcić. Jedyny minus takiego drążka to faktycznie wąski rozstaw futryn co uniemożliwia ćwiczenie szerokim nachwytem ale poza tym git.
Do Szosti: Myślę, że rozwiązaniem byłoby po prostu nawiercenie dziur w futrynie i znalezienie lub zrobienie drążka który by pasował.

niewula
06-06-09, 21:49
tez mam drazek w futrynie samemu robiony :D:D fajny tylko tylem sie eni da podciagac:P