PDA

Zobacz pełną wersję : Testosteron!!! Czy staje penis po tym??



Japon
12-12-06, 19:06
Witam!!!
Mam problem.
Chcę sobie kupic testosteron (polski) lecz mam taki problem bo moja dziewczyna nie może sie dowiedziec o tym ze biorę koksy. Lecz moje zasadnicze pytanie jest takie czy jak bede brał testosteron to czy bedę mógł sie kochać bo słyszałem ze nie staje w tym okresie co sie to bierze?? Prosze o pomoc!!!
CZY STAJE PENIS jak sie bierze TESTOSTERON??
A przy okazji napiszcie mi czy staje jak sie bierze METE???
To mój pierwszy cylk ze sterydami bedzie.

sławo
12-12-06, 19:16
nie wiem czy to nie jakaś prowokacja :P

w tym okresie co się to bierze to twoja kobieta będzie na pewno z ciebie zadowolona
gorzej może być później ale na to też można zaradzić odblokiem

Japon
12-12-06, 19:22
Ale nie odpowiedziales na moje konkretne pytanie czy bedzie mi stawał bez problemu jak bede brał ten testosteron!??
A czemu napisałeś ze jak bede brał to bedzie zadowolona a potem moze byc gorzej??

sławo
12-12-06, 19:27
no będzie ci stawał normalnie
tylko na pewno będziesz chciał to robić częściej bo będziesz miał w sobie więcej testosteronu niż ci potrzeba

a czemu potem może być gorzej to odsyłam do lektury na temat odblokowania po kuracji sterydowej

Japon
12-12-06, 19:34
Ale jak skończe brac testosteron to nadal bedzie mi stawał normalnie??
A co bedzie jeżeli nie bede brał zadnych odbloków??

sławo
12-12-06, 19:43
no może ci to jednak pokrótce streszczę

gdy bierzesz testosteron i masz go w organizmie więcej niż potrzeba przysadka mózgowa przestaje produkować ten hormon

ty gdy kończysz cykl masz coraz mniejsze dawki aż w końcu wogóle przestajesz podawać teścia -nie masz już tyle testosteronu w sobie co powinieneś a przysadka jeszcze nie zaczęła produkować teścia

i wtedy zaczynają się problemy z libido no i z masa naszego ciała


poprawcie mnie fachowcy :P jak coś źle napisałem

vold
12-12-06, 21:03
Podczas brania testosteronu bedzie Ci bardzo stwał jest to normalne i logiczne, po cyklu musisz odblokować organizm który po sterydach nie będzie produkował własnego testosteronu, jeśli odblokujesz się jak należy nie powinneś mieć w przyszłości żadnych problemów.



Japon nie jesteś gotowy na branie sterydów, podstawowe żeczy trzeba znać a to o co ty pytasz to jest tak logiczne że szkoda słów, zaczekaj z tym dopingiem bo możesz sobie krzywde zrobić.

Japon
12-12-06, 21:25
A jakie bym musiał brac odbloki jesli zdecydował bym sie na ten testosteron??
I ile one kosztuja??

grzehu
12-12-06, 21:30
nie pisać bo to chyba jakieś jaja

Jak sie nie ma pojęcia to sie nie zabieraj do tego

prowokacja

Japon
12-12-06, 22:03
To nie jest zadna prowokacja.
PROSZE NAPISAC JAKIE POWINIENEM BRAC ODBLOKI PO TESTOSTERONIE???

Kakashi
12-12-06, 22:18
nolvadex i clomid:D ....tez mi sie wydaje ze ktos sobie jaja robi?:>

Japon
12-12-06, 22:24
Nie robie sobie jaj!!!
Moge jeszcze sie dowiedziec w jakiej cenie jest NOLVADEX i ile jest tabletek w opakowaniu??

Kakashi
12-12-06, 22:26
no za ok 13 tabletek zapłacisz 40zł...to oczywiscie cena na czarnym...i ona tez sie waha:D jakies +/- 5 zł

Panek-koks
17-12-06, 20:29
ja slyszalem ze to zalezy od tego ile czasu to biezesz ale moj kumpel wziol tego sporo ale podobno i tak mu stawal :lol:

pawel1757
17-12-06, 21:16
jestem po cyklu 20strzałek tego teścia ok 2 miesiące.Kupiłem odblok 2 paczki clomidu(24tab) i jest ok tak jak było przed tylko podzczas cyklu było lepiej

vold
17-12-06, 23:55
pawel1757, przez 2 miesiące przyjmowania testosteronu powinno się jeszcze podać HCG.

republika
18-12-06, 18:42
dokladnie przysadka oblokowana ale jaderka tez sie nieco skurczyly

pawel1757
18-12-06, 20:03
czy ja powiedziałem że bez żadnego odbloku skończyłem cykl,

vold
18-12-06, 23:42
Nie, ty powiedziałeś że odblokowałeś się clomidem więc ja mówie że pasowało by do tego HCG.