PDA

Zobacz pełną wersję : Masa i siła



antos
23-05-09, 14:48
Witam. Zastanawiałem sie nad kupnem tej oto odrzywki : http://allegro.pl/item631691837_miesnie_carbo_kreatyna_bialko_mct_ma gnum.html
Zależy mi na przybraniu masy no i siły oczywiście. Czy to dobry wybór? Dodam jeszcze że zrobiłem dwa razy sesje z kreatyną. Miedzy pierwszą a drugą była przerwa ponad poł roku bez ćwiczeń. Od tej przerwy ćwicze już 6 miesięcy podczas ktorych brałem kreatyne drugi raz. Co sądzicie o tym magnumie?

Sosna91
23-05-09, 14:50
Magum, niby nowy, składu jeszcze nie porównywałem, ale jak to gainer, jedzonko w proszku, w dodatku po 1kg to na pare dni, białka malutko.

kratyny dośc sporo 4g/100g to jak ja dawniej jadłek ok 250g dziennie monstera to dawało by mi od raz 10g kreatynki na cykl. ja jakos nie mam przekonania co do gainerów z zawartoscia kreatny, bo jak jestem na cycklu to laduje ją osobno a w przerwie niech orgaznim wraca do normy

Trother
23-05-09, 14:56
o ile w tych gainerach jest kreatyna bo może to być tylko reklama tak czy inaczej nie należy tego brać pod uwagę tylko kupić krete oddzielnie a co do magnuma to jeżeli wcześniejsze cykle dobrze ci poszły to niema co eksperymentować tylko zrobić kolejny+dieta

antos
23-05-09, 15:00
Czyli opłaca sie to kupować? Jeżeli nie to co innego polecacie? Myślałem również na nitrobolonem ale tez niewiem czy to dobry wybór

antos
23-05-09, 15:03
a co do magnuma to jeżeli wcześniejsze cykle dobrze ci poszły to niema co eksperymentować tylko zrobić kolejny+dieta

Źle mnie zrozumiałeś. Robiłem dwie sesje samej kredki

KowalX
23-05-09, 15:29
Źle mnie zrozumiałeś. Robiłem dwie sesje samej kredki

nitro bolon 2 teraz cenowo dobrze wychodzi jak wprowadzili 1100g

zamiast gainera kup sobie bulk masz tam więcej białka...

antos
23-05-09, 21:40
Chyba wezme ten nitrobol 2. Dobry on jest ? jaką firme polecacie? Najlepiej jakies linki ze sprawdzonych zrodel

antos
24-05-09, 19:21
Ponawiam prosbe

KowalX
24-05-09, 19:24
Ponawiam prosbe

tak nitro bolon 2 jest dobrym produktem ...
sam jadłem więc przetestowane ;)

dobrych firm jest wiele...

tom
24-05-09, 19:29
jak dla Ciebie
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=487

antos
24-05-09, 22:17
Po co mi tu regulamin wysylasz jak Ci sie chce to sam se go czytaj. Ja poprostu chce zamowic ten nitrobolon ale nieznam sie na firmach dlatego chce aby ktos mi doradzil zeby zadnego gowna nie zamowic. Do tego stronka na ktorej mozna kupic i po problemie.

tom
25-05-09, 11:07
Po coś jest ten temat niestety, a jesli nie chce Ci sie go nawet przeczytać to nie mamy o czym rozmawiać i żegnam.



Po tym co piszesz wnioskuję że nie masz zielonego pojęcia na temat suplementów i nie tylko (najpierw pytasz o gainera a później decydujesz sie na produkt z całkiem innej kategorii), dlatego wstawiłem link do tego tematu abyś podał dane niezbędne żeby pomóc Ci w doborze odpowiednich suplementów



no chyba że wolisz kupić cos niepotrzebnego i żałować straconych $$$



ps. teraz zmieniłeś pytanie więc odpowiem Ci:
Tak "ten nitrobolon" to dobry/udany suplement , ale czy będzie odpowiedni dla Ciebie to nie wiem bo niby skąd...???



czy taka odpowiedź Cie satysfakcjonuje?

antos
25-05-09, 13:52
Zgadza sie niemam zielonego pojecia na temat suplementów. Poprostu chce kupic cos co wspomoze trening na siłowni i niemoglem sie zdecydowac. Postanowilem ze wezme ten nitrobolon, niechce stracic pieniedzy wiec dlatego pytam o firme zeby nie kupic jakiegos bezużytecznego proszku. Do tego jakis sprawdzony sklep z którego bede mogl spokojnie zamówic

antos
25-05-09, 14:33
Zamowilem to http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_info.php/products_id/1140854034/products_name/trec-nitrobolon-ii-powder-550g-limited-edition.html

KowalX
25-05-09, 14:43
jeśli nie brałeś jeszcze kreatyny to z tym zaczynaj od małej dawki...

antos
25-05-09, 14:58
bralem kreatyne 2 razy