PDA

Zobacz pełną wersję : częstsze treningi - co o tym myslicie.



Sosna91
22-05-09, 21:59
hej, tak pomyślałem, czy dobre było by takie coś.

jade splitem,

PN - klata-tric
WT- plecy-bic
CZ - barki - kaptury
PT - nogi.

daje mi to 4 dni w tygodniu treningiów.. jak wiadomo regeneracja jest ważna lecz jak czytałem to nawet największym mieśniom okres regeneracjui to ok 72h a wiec 3dni. jechanie pleców czy klatki jednak 2x w tygodniu to według mnei przesada, lecz po co trzymać się reguły że jak Poniedziałek to zawsze klata tric? Myslałem aby zamiast tygodnia regeneracji poszczególnych partii dać 6dni. a wieć

jeśli mam taki układ

PN - klata-tric
WT- plecy-bic
CZ - barki - kaptury
PT - nogi.

to nastepny tydzien bylo by tak

ND - klata-tric
PN- plecy-bic
SR - barki - kaptury
CZ - nogi.

pozniej

SO - klata-tric
ND- plecy-bic
WT - barki - kaptury
SR- nogi.

itd, dzięki temu w miesiąćy jesteśmy w stanie przeprowadzić więcej treningów, czas na regenracje i tak jest duży. i do tego mięśnie nie sa moze juz tak przyzwyczajone że tego dnia jest to i koniec.

co o tym myslicie? probowac?

KowalX
22-05-09, 22:02
mi się podoba... daj znać jak efekty po jakimś czasie

myślę ,że właśnie o to chodzi na początku lecisz schematem ,a później sam próbujesz i może właśnie tak będzie dla ciebie lepiej ;)

Sosna91
22-05-09, 22:08
no właśnie zamierzam zacząc stosować od tego tygodnia, a wiec juz w tą niedziele robie klate-tic zamiast w poniedziałek. nawet najdłuższe zakwasy mam tak do 2-3dni wiec myśle ze 6dni starczy mięsniom.

slim shady
22-05-09, 22:24
zalezy od intensywnosci treningu i Twojej regeneracji, jednemu wystarczą 2 dni innemu 6 dni. 2 razy w tygodniu klatke robi się żeby wywołać superkompensacje (duzoosób robi to nieświadomie) ale to bardziej sprawdza sie na fbw, warto przeplatać czas, tez nie lece ciagle w te same dni, jak mam świadomość że mam za mało siły to trening idzie na nastepny dzien,

Sosna91
22-05-09, 22:29
no to tak jak ja do tej pory, jak nie mam sily, zle sie czuje, jestem zmeczony to na sile nie jade, tak jak dziś powinieniem miec jeszcze barki kaptury, ale ze zamulka taka bo deszcz lal, parno troche xD to przelozylem na jutro, i pojade raczej z nogami razem bo w niedziele klatka wedlug mojej zmiany,

hans87
23-05-09, 14:57
sosna91: to jestes Ty na tym avatarze? :)

pastor
23-05-09, 17:41
moj kumpel robił podobny trening i był z niego zadowolony myślę że Ty też będziesz:)

Sosna91
23-05-09, 17:57
sosna91: to jestes Ty na tym avatarze? :)

tak a co?

hans87
23-05-09, 19:06
tak a co?

widac postępy... tak trzymac

Phobos
23-05-09, 20:59
hej, tak pomyślałem, czy dobre było by takie coś.

jade splitem,

PN - klata-tric
WT- plecy-bic
CZ - barki - kaptury
PT - nogi.

daje mi to 4 dni w tygodniu treningiów.. jak wiadomo regeneracja jest ważna lecz jak czytałem to nawet największym mieśniom okres regeneracjui to ok 72h a wiec 3dni. jechanie pleców czy klatki jednak 2x w tygodniu to według mnei przesada, lecz po co trzymać się reguły że jak Poniedziałek to zawsze klata tric? Myslałem aby zamiast tygodnia regeneracji poszczególnych partii dać 6dni. a wieć

jeśli mam taki układ

PN - klata-tric
WT- plecy-bic
CZ - barki - kaptury
PT - nogi.

to nastepny tydzien bylo by tak

ND - klata-tric
PN- plecy-bic
SR - barki - kaptury
CZ - nogi.

pozniej

SO - klata-tric
ND- plecy-bic
WT - barki - kaptury
SR- nogi.

itd, dzięki temu w miesiąćy jesteśmy w stanie przeprowadzić więcej treningów, czas na regenracje i tak jest duży. i do tego mięśnie nie sa moze juz tak przyzwyczajone że tego dnia jest to i koniec.

co o tym myslicie? probowac?





dobre rozwiązanie dla osób, które znają swój potencjał i zdolności
regeneracyjne oraz mają czas i dostęp do siłowni codziennie.
Jeśli nawet coś wyskoczy, to zawsze można zrobić daną grupę w ten
sam dzień tygodnia.
Jestem na tak!