PDA

Zobacz pełną wersję : Fat Transporter - pytanie! Prośba o pomoc :)



BigMac
21-05-09, 23:00
Witam serdecznie!

Mam pytanko dotyczące zażywania Fat Transportera. Otóż dzisiaj zacząłem zażywać ten suplement. Zażywam go pół godziny na czczo przed śniadaniem oraz pół godz po obiedzie a zarazem pół godz przed treningiem. Jak zacząłem biegać to złapała mnie kolka - kumpel powiedział, że nie powinienem biegać godzinę po takim posiłku jakim jest obiad. Czy to prawda? Jeśli tak to czy mogę tego Fat Transportera zażywać 3 razy dziennie? Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam!

luo
21-05-09, 23:06
a niepowinno się go brać przypadkiem przed obiadem a nie po?
Przecież kolka to nic strasznego;). Ja bym na Twoim miejscu biegał rano naczczo

BigMac
22-05-09, 10:47
a niepowinno się go brać przypadkiem przed obiadem a nie po?
Przecież kolka to nic strasznego;). Ja bym na Twoim miejscu biegał rano naczczo

Źle mnie zrozumiałeś :) Jem obiad, pół godziny potem biorę tego Fat Transportera i po pół godziny dopiero idę ćwiczyć, biegać itp :) Więc jak można zażywać 3 razy dziennie? Biegać z rana to trochę ciężko bo bardzo wcześnie chodzę do szkoły... :(

Symu
22-05-09, 11:08
tak mozesz zazywac 3 razy dziennie. Nie powinno sie biegac, cwiczyc dopoki pokarm sie nie strawi ale czy to godzina czy dwie to kwestia indywidualna.

luo
22-05-09, 11:26
Źle mnie zrozumiałeś :) Jem obiad, pół godziny potem biorę tego Fat Transportera i po pół godziny dopiero idę ćwiczyć, biegać itp :) Więc jak można zażywać 3 razy dziennie? Biegać z rana to trochę ciężko bo bardzo wcześnie chodzę do szkoły... :(

Zrozumiałem już wcześniej. Zelecenia producenta:
"3 razy dziennie po 1 tabletce 30 minut przed posiłkiem"
więc jedz rano naczczo, potem 2 przed obiadem a nie jak teraz brałeś po, albo jedną rano potem przed obiadem a trzecią przed kolejnym posiłkiem

bullet
22-05-09, 16:05
i jesli obiad masz spory i duzo pica to co najmniej 2 godziny odpoczynku na "zawiązanie sadełka" przed trenigiem zrob :)
czy ten fat transporter jest od trec'a??