PDA

Zobacz pełną wersję : Śmierdząca kreatyna ... :(



jarzo
21-05-09, 16:47
siema ... mam 360 kaps mono .. wyciągłem je z blistrów i władowałem do takiego woreczka :P troche tam ciasno mają :P ale się zmieściły ... i po kilku dniach czuje ... a tu smród ... coś nie tak z tym ??

3ndriu
21-05-09, 16:57
A po co je wyciągałeś z blistrów i wkładałeś do worka ?


Sprawdź datę ważności. Woreczek był suchy w środku jak wrzucałeś tam kapsułki ? Trzymasz w suchym to miejscu ?

jarzo
21-05-09, 17:03
wyciągnąłem bo teraz mniej mijesca zajmuje ... i wogole ekonomiczniej jest ... a zależąło mi na tym bo nie chce żeby ktoś z domowników to znalazł :P ... moze to troche głupie jest .... ale co tam ... worek był suchy i jest w suchym miejscu :0

ErWeider
21-05-09, 17:11
pierwszy raz szamasz krete? możliwe ze śmierdzi Ci żelatyną kapsułki są właśnie z niej zrobione ;)

KowalX
21-05-09, 17:15
siema ... mam 360 kaps mono .. wyciągłem je z blistrów i władowałem do takiego woreczka :P troche tam ciasno mają :P ale się zmieściły ... i po kilku dniach czuje ... a tu smród ... coś nie tak z tym ??

możliwe ,że od foli trzymaj lepiej w plastiku.

jarzo
21-05-09, 17:24
hmm no własnie drugi raz i za pierwszy było wszystko ok :)

jarzo
21-05-09, 17:26
hmm wiecie co ?? to nie śmierdzi ... tylko pierdoli jak zgnite jajko ...:P:(

Sosna91
21-05-09, 17:28
zamiesc w zalaczniku zapach :)

nikt Ci na odległośc tego nie zbada, sam musisz sprobować :) jak nie dostaniesz sraki ani nic to znaczy ze dobre i szam :)

sts
21-05-09, 17:28
hmm wiecie co ?? to nie śmierdzi ... tylko pierdoli jak zgnite jajko ...:P:(

to normalne bywało i tak u mnie

ErWeider
21-05-09, 17:29
hmm wiecie co ?? to nie śmierdzi ... tylko pierdoli jak zgnite jajko ...:P:(

hehehehehe :lol: zobacz najlepiej na opakowaniu jeśli masz jeszcze datę ważności, może tez trzymałeś je w jakimś ciepłym miejscu? powiem Ci ze ja jak szamałem krete z olimpu to te kapsułka też nie za ładnie pachniały :P ja bym szamał na twoim miejscu jeśli kapsułki nie są oblepione jakimś śluzem albo coś tego typu i nie widac na nich ze sie psuja.