PDA

Zobacz pełną wersję : redukcja



xxmłodyxx
21-05-09, 15:48
mam problem z dobraniem dobrego planu na redukcje...myslałęm o siłowym planie ale mam 15 lat dopiero i nie kazdym ciezarem i nie wszystkie cwiczenia moge wykonywac....Z dietą tez u mnie cienko bo mieszkam na wsi i musze jesc to co matka gotuje

luo
21-05-09, 18:27
myślałeś może o ACT? bardzo fajny trening na redukcje

KowalX
21-05-09, 19:38
mam problem z dobraniem dobrego planu na redukcje...myslałęm o siłowym planie ale mam 15 lat dopiero i nie kazdym ciezarem i nie wszystkie cwiczenia moge wykonywac....Z dietą tez u mnie cienko bo mieszkam na wsi i musze jesc to co matka gotuje

najwięcej i tak zdziałasz dietą więc na niej się skup ...
pogadać z mamą ,że to dla twojego zdrowia ;)

grzela
21-05-09, 19:44
pewnie masz problem z brzuszkiem:)

na początek jakaś ogólnorozwojówka + aeroby w dni nietreningowe i oczywiście dieta- ogranicz węglowodany ( bez diety nic nie zdziałasz)

xxmłodyxx
21-05-09, 21:41
a jak by dozucic do tego jazde rowerem ze 2 razy w tygodniu około 20km??

xxmłodyxx
21-05-09, 22:28
znam łepka który chciał sie zapisac na boks iale za duzo wazył wiec biegał w lato w kurtce zimowej i chudł...czy dobre by to było na redukcje???

KowalX
21-05-09, 22:35
znam łepka który chciał sie zapisac na boks iale za duzo wazył wiec biegał w lato w kurtce zimowej i chudł...czy dobre by to było na redukcje???

nie wtedy następuję wydalanie wody nie tłuszczu podskórnego,ale w normalnym przewiewnym ubraniu oczywiście...

3ndriu
21-05-09, 22:37
Jeździć rowerem możesz, nie zaszkodzi, ale może jakiś większy dystans bo 20km to się w moment nakręca :P

Biegając w kurtce wydalasz wodę która jest pod skórą, ale pijąc ją uzupełniasz straty.