PDA

Zobacz pełną wersję : Czy bez sprzętu da rade zbudować solidne mięśnie ? [dyskusja ogólna]



DTX
21-05-09, 14:35
Witam, pomyślałem, że możemy podyskutować, czy da rade zbudować solidne mięśnie bez sprzętu treningowego. Jak sądzicie ? Czy ćwiczenia z wykorzystaniem własnego ciała to droga to silnych mięśni ?

Pozdrawiam

3ndriu
21-05-09, 16:03
Są dobrą, ale bardzo długą drogą, fakt faktem że siłownia jest lepszą opcją ;)

klocur
21-05-09, 16:08
ja sam cwiczylem swoim ciezarem ciala zanim sie wybralem na silownie. dobre dla takich ktorzy wczesniej NIGDY nie cwiczyli i tak mozna sie rozciagnac, ogolnie przygotowac do silowni

polo
21-05-09, 17:33
wystarczy drążek i masz prawie wszystko

drążek : podciąganie nachwytem ( plecy ) , podciąganie podchwytem, (biceps)
pąpki: normalnie ręce ( klata), wąsko ręce( triceps)

KowalX
21-05-09, 17:46
Witam, pomyślałem, że możemy podyskutować, czy da rade zbudować solidne mięśnie bez sprzętu treningowego. Jak sądzicie ? Czy ćwiczenia z wykorzystaniem własnego ciała to droga to silnych mięśni ?

Pozdrawiam

przy dobrym odżywianiu i ćwiczeniach można bardzo fajnie się rozbudować ,ale siłka to siłka ...

DTX
21-05-09, 19:46
przy dobrym odżywianiu i ćwiczeniach można bardzo fajnie się rozbudować ,ale siłka to siłka ...
sa ludzie, ktorzy na taki wydatek pozwolic sobie nie moga :)

grzela
21-05-09, 19:50
a ja jestem zdania że ciężar własnego ciała jest optymalny do tego aby wygladać good.
natomiast dla bardziej ambitnych proponuje:
-drążek ( z obciążeniem)
-poręcze- j/w
- sztanga- głównie do mc i przysiadów
i jestes wielki;)

slim shady
21-05-09, 19:55
w MD był jakis opis murzynka co w jakimś ośrodku ćwiczy tylko na własnym ciężarze ciała i podciaganie i praktycznie jego dieta jest lipna, ale jak wstawili zdjęcie to szok, niektórzy nie osiagną w tego 5 lat na najlepszym sprzęcie co on własnym ciałem, tylko murzyni mają troche inaczej z mięsniami ;)

Na wszystkim da się przypakować, tylko trzeba umieć ;)

DTX
21-05-09, 20:30
w MD był jakis opis murzynka co w jakimś ośrodku ćwiczy tylko na własnym ciężarze ciała i podciaganie i praktycznie jego dieta jest lipna, ale jak wstawili zdjęcie to szok, niektórzy nie osiagną w tego 5 lat na najlepszym sprzęcie co on własnym ciałem, tylko murzyni mają troche inaczej z mięsniami ;)

Na wszystkim da się przypakować, tylko trzeba umieć ;)

Ja np. chciałbym skpróbować treningu z własnym ciężarem :] może być fajne doświadczenie :d masz moze rozpiskę tego czarnuuucha nyggasa ?