PDA

Zobacz pełną wersję : kreatyna warto teraz ?



konrad22
19-05-09, 16:19
witam mam 22 lata cwicze juz pol roku i jem bialko [whey protein complex]
i kolega z silowni zaproponowal mi zebym zainwestowal w kreatyne. problem jest w tym iz za 1.5 miesiaca bede musial przestac cwiczyc bo jade do pracy an 3 miesiace i nie wiem czy warto teraz zaczynac czy dopiero gdy wroce...?

a zaproponowal mi taki cykl:
1.Creatine normal plus powder 600g
2.Dextro tech 1300g
3.whey protein complex
4.L-Glutamine

jesli warto teraz to czy to dobry zestaw ? z gory dzieki za podpowiedz :)

luo
19-05-09, 16:24
witam mam 22 lata cwicze juz pol roku i jem bialko [whey protein complex]
i kolega z silowni zaproponowal mi zebym zainwestowal w kreatyne. problem jest w tym iz za 1.5 miesiaca bede musial przestac cwiczyc bo jade do pracy an 3 miesiace i nie wiem czy warto teraz zaczynac czy dopiero gdy wroce...?

a zaproponowal mi taki cykl:
1.Creatine normal plus powder 600g
2.Dextro tech 1300g
3.whey protein complex
4.L-Glutamine

jesli warto teraz to czy to dobry zestaw ? z gory dzieki za podpowiedz :)

Ja bym sobie darował. Wrócisz, zrobisz roztrenowanie pare tyg, sklepiesz plan i możesz jechać na krecie ale samo mono wystarczy, a po cyklu bcaa
Jesz mądrze ma się rozumieć??

3ndriu
19-05-09, 16:30
Siemasz,

Nie ma sensu po pierwsze jeszcze wszystko powinno Ci ładnie lecieć bez wspomagania, tylko z dietką, poza tym walisz do roboty więc to zadziała na Twoją niekorzyść, lepiej nie wkładaj pieniędzy w suplementacje, wrócisz potrenujesz jakiś czas (jak najdłużej) i jak będziesz miał chęć to sobie coś zarzucisz. Białeczko i masóweczkę możesz sobie kupić na wyjazd bo tam pewnie z porządną szamą będzie ciężko.

Vesto43
19-05-09, 16:31
Uważem że jest to uzależnione od rodzaju pracy. Ja też na wakacje wyjeżdzam do pracy i to dość ciężkiej (12-15 godzin zbierania ogórków) odstawiłem wszelkie plany kupowania odżywek poza gainerem. Pracując napewno stracisz dużo na masie no chyba że solidnie będziesz diete pilnował, a znając życie raczej tego niezrobisz. Wychodzi na to że szkoda wydawać teraz kase na suple bo po powrocie będziesz musiał od nowa zaczynać i traning i suplementacje.
Co do zestawu który ci kumpel zaproponował to niewiele mogę doradzić, fakt że ćwiczysz pół roku niewiele mówi. Ja tego zestawu bym niebrał bo bardzo dużo moge zyskać jeszcze na samej diecie z skromną pomocą gainera.

konrad22
19-05-09, 16:39
noo diete jak narazie trzymam ale jak wyjade to moz esie zmienic bo praca jest nie latwa ok 8-12h. wiec zaopatrze sie w bialko suple w takim razie po powrocie :)

dzieki za szybka odpowiedz :) pozdrawiam

niewula
19-05-09, 17:01
lepiej jak bys sobie ten cyklik zostawil na po pracy :P

bullet
19-05-09, 17:04
zdecydowanie nie ma sensu ladowac teraz tej kredki skoro i tak wszystko zgubisz.
Teraz lec caly czas na czysto. Dieta i bialko to podstawa.
Poza tym w lecie i tak ciezko sie buduje mase.
kredke i plany na budowe masy zostaw na po wakacjach:)

KowalX
19-05-09, 17:29
witam mam 22 lata cwicze juz pol roku i jem bialko [whey protein complex]
i kolega z silowni zaproponowal mi zebym zainwestowal w kreatyne. problem jest w tym iz za 1.5 miesiaca bede musial przestac cwiczyc bo jade do pracy an 3 miesiace i nie wiem czy warto teraz zaczynac czy dopiero gdy wroce...?

a zaproponowal mi taki cykl:
1.Creatine normal plus powder 600g
2.Dextro tech 1300g
3.whey protein complex
4.L-Glutamine

jesli warto teraz to czy to dobry zestaw ? z gory dzieki za podpowiedz :)

ja bym walnął samą krete podładował siłę przed wyjazdem ,bo jakieś spadki będą...
proteiny możesz właściwie też ,a resztę sobie daruj..,
PS.
Jak wrócisz z przerwy to też od razu nie ładuj suplementów tylko poćwicz na sucho przyzwyczaj organizm do treningu.

skajłoker
19-05-09, 17:40
kreatyny 300g na cykl 600 to xza dużo chyba ze w stałych dawkach 2,5g dziennie