PDA

Zobacz pełną wersję : pytanie o gainera?



krolik2222
19-05-09, 14:48
witam!zaczynam dopiero swoja przygode z silownia dlatego prosze o wyrozumialosc.mam 23 lata,178cm,62kg:/moim celem jest nabranie masy i dlatego zastosowalem diete i dodatkowo kupilem gainera mass XXl 3kg oraz kreatyne mega caps 1250.mam pytanie jak to najlepiej wszystko stosowac i czy nie zaszkodzi mi to na zdrowie?z gory dziekuje za odpowiedzi.
pozdrawiam

Fehu
19-05-09, 14:56
podaj dokładny staż...
kreatyne walnij po minimum 6 miesiącach stażu.. Jeśli masz braki w diecie to sobie szamaj tego gainera ale 3kg to mało

niewula
19-05-09, 16:58
skoro dopiero zaczoles swoja przygode z silka to krete odpusc na kilka miesiecy chociaz jestem w 100% pewny ,ze nie wytrzymasz 6 miesiecy tak jak to napisal laik chociarz tak sie powinno robic i wykorzystywac sowj potencjal co to gainera to muglbys troche do kupic bo jego sie bierze spore porjce i 3 kg na dlugo ci moze ni starczyc ale to dopiero jak ci sie skonczy a jak brac to zalezy od twoich brakow ale mozesz np. po treningu i rano

krolik2222
19-05-09, 17:18
no staz jest zerowy bo cwicze dopiero 1 miesiac i zauwazylem ze przybywam na wadze ale tak sie zlozylo ze musze szybciej przytyc.

KowalX
19-05-09, 17:25
no staz jest zerowy bo cwicze dopiero 1 miesiac i zauwazylem ze przybywam na wadze ale tak sie zlozylo ze musze szybciej przytyc.

nie śpiesz się zbytnio ,bo rozstępami się zasypiesz ;p

sts
19-05-09, 17:46
podaj dokładny staż...
kreatyne walnij po minimum 6 miesiącach stażu.. Jeśli masz braki w diecie to sobie szamaj tego gainera ale 3kg to mało

zgadzam się ale gainera możesz brać według braków w diecie ale 3 kg stanowczo za mało kreatyne sobie na razie daruj bo tylko się zmarnuje jak już to gainer+białko jak masz braki

LeBron23LBJ
19-05-09, 20:12
dokładnie j.w. im pozniej wezmiesz kreatyne tym lepiej zadziała :) zobaczysz jak pięknie przytyjesz jak bedziesz mial odpowiednia diete i trening + ten gainer. Naprawde mozna super sylwetke zrobic tylko musisz byc zdyscyplinowany i duzo czytac zeby miec wiecej wiedzy :)

krolik2222
20-05-09, 21:14
ok dzieki panowie za odpowiedzi,kreatyna na polke a teraz tylko jedzenie plus gainer.pozdrawiam