PDA

Zobacz pełną wersję : Suplementacja za wczesnie?



kaczi44
18-05-09, 23:29
Witam Was,

Po tygodniu ćwiczeń siłowych kupiłem sobie Dymatize Xpand Recovery 925g. Efekt jest ale niestety dopiero teraz doczytałem się, że za wcześnie zacząłem brać taką odżywkę, proszę o informacje co mam teraz zrobić? Czy kupić kolejną puszkę, bo obecna kończy mi się i dokończyć cykl? Czy przerwać cykl? A może kontynuować i się nie przejmować a jak zakończę pierwszy cykl, to po przerwie rozpocząć kolejny cykl? Czy jeszcze coś może dokupić np. jakieś aminokwasy?

Dodam, że oczywiście mam odpowiednią dietę.

slim shady
18-05-09, 23:37
jaki wiek i staż ? i jaki cel

lovelas69
18-05-09, 23:37
gdzie tacy ludzie się chowają ? głupota i jeszcze raz głupota nie zna granic

kaczi44
18-05-09, 23:41
Wiek 26 lat, staż dopiero początek, wcześniej już ćwiczyłem po 3-4 miesiące ale przerywałem treningi, ostatnio trenowałem jakiś rok temu. Moim celem jest przybrać na masie mięśniowej.

Proszę o konkretne odpowiedzi a nie typu: głupota itd. potrzebuje pilnie porady!

lovelas69
18-05-09, 23:48
jak już zacząłeś cykl to go dokończ jak człowiek : / ale już nic nie kupuj niech Cie nic nie kusi

klocur
18-05-09, 23:48
ja na twoim miejscu bym przerwal po tej 1 puszce i drugiej nie kupowal. aminokwasow przez najblizsze 3 miechy tez nie, sama dieta

kaczi44
18-05-09, 23:59
Ok czyli kupić drugą puszkę i dokończyć cykl?

I jak już zakończę pierwszy cykl to kiedy mogę ponownie zacząć brać, taką odżywkę oraz oraz aminokwasy?

Skoro postąpiłem nieprawidłowo biorąc xpanda jakie mogą być tego skutki?

slim shady
19-05-09, 00:03
nic Ci sie nie stanie, tylko tu chodzi o potencjał, jesli nic nie brałes to będziesz miał dobre przyrosty masy i siły bez odzywek na samej siły, po 6 miesiącach przeważnie zaczyna sie cykl na monohydracie, aminokwasy mozesz brac cały czas tylko pytanie czy sa Ci potrzebne na masie.

kaczi44
19-05-09, 09:11
Przemyślałem sprawę i odstawiam xpanda, za 5 miesięcy zacznę od zwykłego monohydratu, a takie odżywki jak xpand kiedy mogę zacząć brać?

Czy mogę brać chociaż jakieś aminokwasy? Czy też są zbędne? Myślałem nad Dymatize BCAA Complex 2200 lub Dymatize Super Amino 4800.

wojtas3
19-05-09, 12:40
lovelas69 o co ci kur... chodzi? gościu się nie zna a ty piszesz że głupoto ludzka nie zna granic może nie jestem długo na tym forum ale drugiego takiego cwaniaka tutaj nie spotkałem.

dominator875
19-05-09, 12:46
lovelas69 o co ci kur... chodzi? gościu się nie zna a ty piszesz że głupoto ludzka nie zna granic może nie jestem długo na tym forum ale drugiego takiego cwaniaka tutaj nie spotkałem.

zgadzam sie w 100%

lovelas69
19-05-09, 21:27
lovelas69 o co ci kur... chodzi? gościu się nie zna a ty piszesz że głupoto ludzka nie zna granic może nie jestem długo na tym forum ale drugiego takiego cwaniaka tutaj nie spotkałem.

nie pompuj się cfaniaku :twisted: nie podoba Ci się moja wypowiedź trudno, nie czytaj, nie wylewaj żali na ogólnym forum itp. nie wiem idź na siłkę, weź skakankę poskacz trochę może Ci przejdzie...
ale czasem lubię czytać te Wasze bohaterskie wyskoki w moja stronę
pozdro :)
jak coś zapraszam na PW
P.S Wiem, że chcielibyście żebym napisał, że super postąpił i słodko popierdział mu jeszcze, no ale niestety dla Was/dla Ciebie nie jestem tego typu osobą...

lovelas69
19-05-09, 21:35
i napiszę jeszcze raz: GŁuPOTA LUDZKA NIE ZNA GRANIC ! ku przestrodze innym :twisted: nie marnujcie swojego potencjału...

P.S nie mogłem już wyedytować...

dominator875
19-05-09, 21:39
i napiszę jeszcze raz: GŁuPOTA LUDZKA NIE ZNA GRANIC ! ku przestrodze innym :twisted: nie marnujcie swojego potencjału...

P.S nie mogłem już wyedytować...

nie glupota ale NIEWIEDZA bo tak to sie nazywa.Glupota to calkiem co innego jak nie wiesz co sprawdz tu: www.google.pl

slim shady
19-05-09, 21:41
spokoj jego mać :p

edi69
19-05-09, 22:36
Lowelas.To nie głupota tylko chęć stania się wielkim w krótkim czasie.Nazwałeś to po swojemu,a to nic innego jak marketing-weż coś najlepszego a szybko urośniesz,nabierają się na to początkujący i tym się kierują nabijajac kasę producentom,a że kasa wydana w błoto to inna sprawa.Wiem co masz na myśli bo to głupota myśleć,że im więcej odzywek i suplementów tym bardziej będę wielki. Ale cóż takie czasy.

wojtas3
20-05-09, 00:44
no w sumie lovelas69 chciał dobrze to po hu...a pana a się go czepiłem :yawn:

Aponax
20-05-09, 10:00
Witam Was,

Po tygodniu ćwiczeń siłowych kupiłem sobie Dymatize Xpand Recovery 925g. Efekt jest ale niestety dopiero teraz doczytałem się, że za wcześnie zacząłem brać taką odżywkę, proszę o informacje co mam teraz zrobić? Czy kupić kolejną puszkę, bo obecna kończy mi się i dokończyć cykl? Czy przerwać cykl? A może kontynuować i się nie przejmować a jak zakończę pierwszy cykl, to po przerwie rozpocząć kolejny cykl? Czy jeszcze coś może dokupić np. jakieś aminokwasy?

Dodam, że oczywiście mam odpowiednią dietę.
teraz dokoncz cykl . Poczekaj rok i dopiero wez sie za drugi cykl :].(oczywiscie cwicz na siłowni)
najpierw pytaj pozniej bierz :].