PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie cwiczenie..



koksrox
18-05-09, 22:21
Mam takie pytanie bo mam problem gdy napinam ramie to moj bic nie jest prostopadle ztricem zaczym idzie mniej cm wobwodzie jakie cwiczenie zastosowac?? nie wiem czy mlotkowe mi pomoze?? sogi leca :yawn:

slim shady
18-05-09, 22:41
nie rozumiem

klocur
18-05-09, 22:54
ja tez nie ;] daj fote moze

hans87
19-05-09, 10:13
heh on chce po prostu uwypuklic biceps... chyba:)

mozesz cwiczyc:
- uginanie młotkowe hantlami
- uginanie ramienia o kolano hantlem
- uginanie ramion/ramienia na modlitewniku

pozdro

koksrox
19-05-09, 12:45
http://images39.fotosik.pl/123/68a4f263d72514d2m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=68a4f263d72514d2)






Chodzi mi oto zeby bic byl rowniej bo trace cm w obwodzie bo nie moge wziac na srodek bica a zarazem na srodek trica

koksrox
19-05-09, 12:52
Tu pokaze odkladnie oco chodiz na tym zdj jest napisane
http://images49.fotosik.pl/127/41c4a542eaae4032m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=41c4a542eaae4032)

wojtas3
19-05-09, 13:02
mam bardzo podobną łapę do ciebie ja nie wiem po co ty się tymi obwodami martwisz ja ni wiem ile mam w bicu i wogule nigdzie nie mierze rekordów też nie sprawdzam dla mnie to bez sens wali mnie to czy mam w łapie 37 czy 45 najważniejsze żeby fajnie to wyglądało no i żeby siła była ok tyle w temacie:lol:

hans87
19-05-09, 13:04
czyli niechcesz zeby środek bica był bardziej wypukły tylko chcesz biceps "rozciągnąc"

- mozliwe ze uginanie podchwytem ramion ze sztangą powinno pomoc (chwyt troche szerszy niz szerokosc barków)

przyznam ze troche mnie dziwi ze chcesz "wyrównać" biceps, wiekszosc ludzi chce go wlasnie uwypuklic zeby byl ksztaltny i widoczny

koksrox
19-05-09, 13:06
tu chodzi oto zeby bic z tricem byl rowniej zebym mogl zobaczyc ilemam wlapie anie nie jak wezme na srodek bica to mi tricanie lapie i za czymidzie trace2cm ;/ i denerwoje mnie to

hans87
19-05-09, 13:12
jak to ci nie lapie? miarka ci sie ssuwa?

koksrox
19-05-09, 13:15
spojrz na 2 zdj co dodalem jak wezme miarkena srodek bica to miarka nie tknie praktycznie trica

luo
19-05-09, 13:16
hehe niewiem czym się martwisz;P wygląd jest ważniejszy a nie liczby.
Co do trica to masz już tak zbudowany mięsień

wukio
19-05-09, 13:17
Sorry gościu, ale jakiś śmieszny jesteś... ;> Kumple się z Ciebie śmieją że masz o 2 cm mniejszą od nich łapę? Weź se lepiej centymetr obetnij ze 4 centy, podobny efekt >.<

hans87
19-05-09, 13:26
juz wiem o co ci chodzi... ogolnie tez jestem zdania ze troche przesadzasz bo lapka wyglada niezle.

ustaw sobie odpowiedni trening na ręce i bedzie good

koksrox
19-05-09, 15:39
zle jest wlasnie nie moge dobrze mierzyc ... moj trening bica to
Przemienne uginanie z hantlami ze skrętem nadgarstka
Uginanie ze sztangą łamaną Tu robie polowki tzw
Uginanie ze sztangą na modlitewniku
Uginanie ze sztangą łamaną Cale tzw
lapka slaba 38.5 ale jak by ztym tricem to bym mial kolo 40 czego tak chce wyznaczylem sobie cel a chyba na silowni cel to jest podstawa prawda?:evil:

slim shady
19-05-09, 19:01
idź lepiej na siłownie a nie zapatrzaj się w lustro

KowalX
19-05-09, 19:07
grubszy kościec też ma znaczenie w rozmiarach...

ps.
po co go mierzysz? jak ci się nierówno mierzy to sobie dodaj centymetr ;p
myślałem ,że w kulturystyce liczą się proporcję ,a miarka jest tylko po to by pomóc je osiągnąć...
lepiej zająć się rozwojem całego ciała ,bo można po czasie wyglądać jak małpa ... ;]

Vesto43
19-05-09, 21:49
A tak na marginesie bo mnie to zaciekawiło. Fakt ćwiczę narazie masowo ale niechcę mieć takiego kulistego bica tylko takiego wydłużonego coś jak cegła. Jakie ćwiczenia dobre żeby to osiągnąć? Być może po zrealizowaniu planu na masę będe kombinować na rzeźbę.

KowalX
19-05-09, 22:25
A tak na marginesie bo mnie to zaciekawiło. Fakt ćwiczę narazie masowo ale niechcę mieć takiego kulistego bica tylko takiego wydłużonego coś jak cegła. Jakie ćwiczenia dobre żeby to osiągnąć? Być może po zrealizowaniu planu na masę będe kombinować na rzeźbę.

chwyt młotkowy sztangielki

wewnątrz biceps pracuje przy szerszym uchwycie sztangi i przy węższym więcej pracuje od strony tricepsów na zewnątrz

hans87
22-05-09, 15:29
zle jest wlasnie nie moge dobrze mierzyc ... moj trening bica to
Przemienne uginanie z hantlami ze skrętem nadgarstka
Uginanie ze sztangą łamaną Tu robie polowki tzw
Uginanie ze sztangą na modlitewniku
Uginanie ze sztangą łamaną Cale tzw
lapka slaba 38.5 ale jak by ztym tricem to bym mial kolo 40 czego tak chce wyznaczylem sobie cel a chyba na silowni cel to jest podstawa prawda?:evil:

z tym wygladem bica to moze juz tak po prostu genetycznie masz ustawione miesnie i ciezko bedzie zeby bic i tric byly idealnie rownolegle.

i zmien plan:

- uginanie ramion hantlami chwyt młotkowy
- modlitewnik ze sztangą
- "21" na dobicie się :]

3 serie wszystkie cw. powt sam sobie ustal. pzdr

-

Piorun
22-05-09, 16:18
lol ludzie wspolczesni mysla w kategorii liczb jak by to mialo stanowci ekwiawalent celu cwiczenia na silowni lub jak by to mial byc wyznacznik czegos najwyzszej rangi

to bzdura
mam wrazenie chlopcze ze nawalasz bica i trica tylko po to by moc sie dowartosciowycwac ile ty tam cm miarka sobie naliczyles

moze taki to twoj cel silowni
ale dla mnie to mocno niekompletne

1- calosciowa sylwetka musi byc proporcjonalna, co z tego ze w obowdzie jest 45 kiedy nuzki jak patyczki
2- genetyki sie nie poprawia - zachowujesz sie tak jak bys chial sobie przemiescic bica z tricem tak by miarka pokazala wiecej
3- zacznij myslec o kompleksowym masowniu miesni lub ich rzezbieniu a nie o tym ile miarka pokazuje bo to nie ma wiekszego znaczenia, to tylko infromacja ogolna oraz info dla ciebie jakie masz przyrosty

KowalX
22-05-09, 16:23
1- calosciowa sylwetka musi byc proporcjonalna, co z tego ze w obowdzie jest 45 kiedy nuzki jak patyczki
2- genetyki sie nie poprawia - zachowujesz sie tak jak bys chial sobie przemiescic bica z tricem tak by miarka pokazala wiecej
3- zacznij myslec o kompleksowym masowniu miesni lub ich rzezbieniu a nie o tym ile miarka pokazuje bo to nie ma wiekszego znaczenia, to tylko infromacja ogolna oraz info dla ciebie jakie masz przyrosty

prawdę rzekł :)

koksrox
22-05-09, 19:04
koles przyjebales sie po calej lini dopracowac szczegoly np szczegol umnie to wlasnie jest to wszystkie partiemiesni mam cwiczone wcale na bica nie zwracam najwiekszej uwagi tylko na plecy. i klate tylko zaniepokoilo mnie to iz mam tak a inni inaczej dlateog napisalem jakie cwiczenie bo moze zle cwicze owa partie miesni celem moze byc cm w obwodzie wyniki w wycisakniu ciezarow czy sylwetka ja nie cwicze bysie bic ja nie cwicze po to zeby starszyc ludzi swoim wygladem czy cos wtym stylu cwicze dla hobby cwicze po to zeby oderwac sie od swiata ktory jest monotonia cwicze po to zeby czuc ze zyje. a nie tak jak Ty napisales swoje brednie kolego drogi nie doczytalem tego do konca bo wiem ze nic milego wmoja strone nie bylo wiec jezeli masz zamiar mi cos powiedziec ze tak powiem przepraszam bo moze sie nie do myslisz nie kazdy musi byc spostrzegawczy wiec mowie :) a jak nie to nie odp juz na ten temat bo ludzi bez kompetacji powini wypie.ztad. ;/ zalozylem temat by dowiedziec sie czegos i oczekuje odp od ludzi ktorzy sie na tym znaja aTy ani odp mi na pytanie tylko pojechales po mnie jakbym mial 15 lat i patrzyl na to ze bd mial "respekt" u rowiesnikow. zegnam.

kubaCK
22-05-09, 19:08
w Twoim profilu pisze 36, 5 w bicku i do tego "spadek" to co sie stalo ze masz te spadki???:P bo ja cwicze troche dluzej niz ty i spadkow jeszcze nie mam:DD pierwszy raz sie spotkalem ze spadkiem w bicku na poczatku przygody z silownia;p moze malo widzialem pozdro

koksrox
22-05-09, 19:33
eheh jak juz 37.5 sa to stare dane musze kiedys pozmieniac.

KowalX
22-05-09, 19:49
eheh jak juz 37.5 sa to stare dane musze kiedys pozmieniac.

młotkowe na długość bica i w szerszym rozstawie rąk sztanga na jak napisałeś cegłę (poszerzysz bica od środka)

Piorun
22-05-09, 21:32
Mam takie pytanie bo mam problem gdy napinam ramie to moj bic nie jest prostopadle ztricem zaczym idzie mniej cm wobwodzie jakie cwiczenie zastosowac??


Chodzi mi oto zeby bic byl rowniej bo trace cm w obwodzie bo nie moge wziac na srodek bica a zarazem na srodek trica

fota (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=41c4a542eaae4032)

tu chodzi oto zeby bic z tricem byl rowniej zebym mogl zobaczyc ilemam wlapie anie nie jak wezme na srodek bica to mi tricanie lapie i za czymidzie trace2cm ;/ i denerwoje mnie to



popatrz co napiales:

użalasz sie ze w obliczaniu na miarke "tracisz" bo wierzchowłek bicepsa nie jest prostopoadle ustawiony z wierzchołkiem tricepsa bo gdyby twoje cialo i miesnie bylo uzlozone inaczej zyskal bys 2 cm

to musze cie zawiesc
tak układa sie anataomia ludzkiego miesnia na ramieniu
u zdecydowanej wiekszosci ludzi wierzcholek bicepsa nigdy nie bedzie rownolegle z wierzcholkie tricepsa

piszesz tak jak by ci nie zalezalo na rzeczywistej wielkosci tylko na takim ułożeniu aby w obwodzie pokazalo wiecej cm.

ale skoro na tym ci zalerzy zycze prób w takim jego wytrenowaniu zeby wierzcholki sie poprzesuwały - dzieki czemu miarka pokaze wiecej mimo ze realnie twoje ramie - biceps i triceps wiekszy nie bedzie

powodzenia:lol:

koksrox
22-05-09, 22:42
zapytalem sie czy mozna cos zrobic tak? i oczekiwalem odpowiedzi bezkrytyki. wystarczy ze w wiadomosciach krytykuja Polske. Pytam sie oczekuje odpowiedzi tak trudno to zrozumiec? juz mniejsza do zamkniecia bosmietnik sie robi dyskusje kolego na czat sobie przezuc aniee na forum.:yawn: wiesz bez urazy ale co to ma byc? jeszcze raz DO USUNIECIA