PDA

Zobacz pełną wersję : Co robić



kondzik
18-05-09, 20:48
Witam
co wziąć aby uzyskać małe przyrosty masy miśniowej (ale przyrosty) przy dużej redukcji tkanki tłuszczowej? Bo zmiana diety niewiele pomogła. Spadek siły i chęci do ćwiczeń. Co z tym moim trudnym przypadkiem zrobić, bo tracę wiarę, że do wakacji będzie w miarę dobrze.
Pozdro

lg team
18-05-09, 20:52
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=199

kondzik
18-05-09, 21:32
Witam ponownie
dopisuję info których brakuje:
ćwiczę 1 rok, do tej pory nie miałem kontaktu z saa,
podaję wymiary: 29 lat, 86 kg wagi, 174 cm wzrostu.
Konieczna zdecydowana redukcja tkanki tłuszczowej.
Czekam na odp.
Pozdr

fallenursus
19-05-09, 02:48
Witam
? Bo zmiana diety niewiele pomogła. Spadek siły i chęci do ćwiczeń. Co z tym moim trudnym przypadkiem zrobić, bo tracę wiarę, że do wakacji będzie w miarę dobrze.
Pozdro

nawet na sokach do wakacji zamalo czasu.popierwsze.
podrugie kase cona sterki chcesz wydac, wydaj na deitetyka i trenera, a wszystkie twoje marzenia co wymieniles sie spelnia, oczywiscie ze nie do tych wakacji
:smile:

vold
19-05-09, 08:05
Cykl na samym winstrolu,

przed treningami efedryna,

po winstrolu clenbuterol.



I lepszej opcji nie wymyślicie!

lg team
19-05-09, 09:37
postaraj sie o wins Desma i bij przez 6 tyg po 1amp w poniedzialki / srody i piatki,

efe bierz od poczatku przez 2 tyg, 2 tyg przerwy, 2 tyg, 2 tyg przerwy ale juz od tego czasu czyli po cyklu dajesz clen i jak go konczysz znow efa i tak wymiennie ze 2-3 mikrocykle z clenu,

patryk1336
19-05-09, 15:43
suchutko xD szczegulnie w stawach :))

ht
19-05-09, 19:50
clen bym polecial na zmiane z eca. do tego propa antykatabolicznie. aero i dieta i musi schodzic fat.

fallenursus
19-05-09, 20:51
postaraj sie o wins Desma i bij przez 6 tyg po 1amp w poniedzialki / srody i piatki,

efe bierz od poczatku przez 2 tyg, 2 tyg przerwy, 2 tyg, 2 tyg przerwy ale juz od tego czasu czyli po cyklu dajesz clen i jak go konczysz znow efa i tak wymiennie ze 2-3 mikrocykle z clenu,


clen bym polecial na zmiane z eca. do tego propa antykatabolicznie. aero i dieta i musi schodzic fat.

wybralbym druga opcje.:smile:

fallenursus
20-05-09, 03:50
nie na kazdego stanek dziala odsuszajaco, kumpel bral po 70mg i dupa, 0 bolu w stawach
ja to sam wqrutce obadam :)

vold
20-05-09, 08:05
Wiadomo że Zambon/Desma najpewniejsza ale i koszta największe.

kondzik
22-05-09, 17:57
Cykl na samym winstrolu,

przed treningami efedryna,

po winstrolu clenbuterol.



I lepszej opcji nie wymyślicie!

Jakie dawki tych specyfików zasosować?

fallenursus
22-05-09, 23:29
Jakie dawki tych specyfików zasosować?

to musisz sam obadac.zacznij od 25mg efy i zobaczysz jak to na ciebie dziala.
clen uhm..zaczolem kiedys od 25mcg i mnie nie trzepalo. przy 50 zaczelo trzepac przez 2 dni,potem przeszlo. podnioslem znowu w gore o 25mcg-trzepanie przez 2 dni, dzoszlem do 100mcg to samo. wiecej nie wlazilem bo nie ma sesnu. nawet jak nie trzepie clen dziala.mozna zbadac temp. ciala-clen podnosi ja. cieplo mi zawssze bylo na clenie.
mozna robic 2 weeks clen/ 2 weeks efa/kofeina stack.
mozna robic clen dluzej,ale wtedy potrzebujesz ketotifen na 'wyczyszczenie' beta receptorow.

vold
23-05-09, 07:39
1 - 6 tyg wino tabsy 30mg
6 - dalej clenbuterol
1 - dalej efedryna ( na początek 30mg + kawa mocna), ale raczej przy twojej wadze bedziesz musiał zapodać 60mg efy.

Można też zamiast clenbuterolu zastosować podskórnego heliosa.