PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebny plan na rzeżbe !!



m123
18-05-09, 09:33
Witam wszystkich mam 24 lata 176cm wz, 83 kg potrzebny plan na rzezbe dieta ułozona do tego koledzy poradzili BCAA plus spalacz tkanki tłuszczowej np. l-karnityna, do tego białko.
Moj trening do dzis wygladał tak:

Pon: Klatka triceps
- wyciskanie ławka plaska 4x12-15
- wyciskanie skos do góry 4x12-15
- wyciskanie ławka płaska wąski uchwyt 4x12
- rozpietki 4x15
- wyciskanie francuskie na ławece 4x12
- prostowanie ramienia ze sztangielka w opadzie 4x10
- pompki w opadzie tyłem 4x12-15
na koniec brzuszki 5x25

śr plecy biceps
- drazek
- wiosłowanie w opadzie 4x10-12
- podciaganie sztangielki w opadzie 4x12-15
- uginanie ramion na modlitewniku 4x12-15
- uginanie ramion srojac 4x12-15
- uginanie w siadzie z podpora o kolano 4x12
na koniec brzuszki 5x25

pt barki nogi
-wiciskanie zza głowy 4x12
- wiciskanie skos z porzed głowy 4x10-12
- podciaganie sztangi wzdluz tulowia 4x12-15
- przysiady ze sztanga 4x15
-wspiecia na palcach ze sztanga 4x15
na koniec brzuszki 4x25

co zmienic czy ten plan nadaje sie wogole do uzytku trening trwa ok 1.5 h

007
18-05-09, 10:37
Pokaż mi soją dietę a powiem ci czy trening zadziała :errf:


trening nawet nie średni

m123
18-05-09, 10:47
to tak rano jajecznica 5 jajek i troszke chleba przewaga ciemnego po sniadaniu jakis owoc pozniej, gdy nie jem jajek rano to zastepuje serem bialym i szynka z kurczaka za jakies 1-1.5h trening, po treningu banan i jogurt 0.5 l, za godzine zawsze ryz piers gotowana i warzywa w sosie, gdy zglodnieje nastepny posilek to musli z mlekiem albo z jogurtem i garsc suszonych owocow orzechy lub rodzynki, przed snem staram sie nie jesc ale okolo godziny 18 znow ser bialy i pieczywo ciemne, owoce jem o roznych porach miedzy posilkami. tak zaplanowalem diete do tego uzupelnie bialkiem bcaa i spalacz jakis zastosuje. I jak to wyglada??

KowalX
18-05-09, 13:13
to tak rano jajecznica 5 jajek i troszke chleba przewaga ciemnego po sniadaniu jakis owoc pozniej, gdy nie jem jajek rano to zastepuje serem bialym i szynka z kurczaka za jakies 1-1.5h trening, po treningu banan i jogurt 0.5 l, za godzine zawsze ryz piers gotowana i warzywa w sosie, gdy zglodnieje nastepny posilek to musli z mlekiem albo z jogurtem i garsc suszonych owocow orzechy lub rodzynki, przed snem staram sie nie jesc ale okolo godziny 18 znow ser bialy i pieczywo ciemne, owoce jem o roznych porach miedzy posilkami. tak zaplanowalem diete do tego uzupelnie bialkiem bcaa i spalacz jakis zastosuje. I jak to wyglada??

Ser biały chudy?Szynki średnio polecam.po treningu za mało białka.Musli kupne jest do bani tłuszcz i cukier.przed snem jak chcesz możesz spokojnie zjeść serek wiejski ,a nawet polecam ma dobre źródło białka na noc...

m123
18-05-09, 13:39
wlasnie aby uzupelnic braki bialka mam zamiar kupic jakies bialko jako uzupelnienie gdy nie bede w stanie zapewnic w naturalny sposob czyli wiecej bialka ,dac spokoj szynkom a jakie musli kupic czy poprostu kupic skaladniki i je zrobiic?? jesli wprowadze te poprawki jak wtedy ma sie to do mojego planu treningowego jest ok czy trzeba go poprawic dodam ze moge ewentualnie w przeciagu tygodnia dolozyc jeden dzien treningu ale czy to pomoze czy raczej zaszkodzi

KowalX
18-05-09, 14:30
wlasnie aby uzupelnic braki bialka mam zamiar kupic jakies bialko jako uzupelnienie gdy nie bede w stanie zapewnic w naturalny sposob czyli wiecej bialka ,dac spokoj szynkom a jakie musli kupic czy poprostu kupic skaladniki i je zrobiic?? jesli wprowadze te poprawki jak wtedy ma sie to do mojego planu treningowego jest ok czy trzeba go poprawic dodam ze moge ewentualnie w przeciagu tygodnia dolozyc jeden dzien treningu ale czy to pomoze czy raczej zaszkodzi

jeśli kupujesz białko jako uzupełnienie polecam izolat serwatki...
musli przyrządź sam kolega w dziale dieta coś o tym napomknął...
możesz ćwiczyć np.
poniedziałek,wtorek,przerwa,czwartek,piątek,przerw a,przerwa to chyba w tej chwili najbardziej polecany sposób...