PDA

Zobacz pełną wersję : Połączenie działow



Piorun
18-05-09, 07:34
Działy z kategorii inne sporty sa rzadko odwiedzane, i jednoczesnie są porozdzielane przez co sa okuroznymi kącikami, do ktorych niewielu ludzi zaglada, nawet jesli zdarzy sie tam temat ktory moze interesowac

dlatego ludzie kiedy chca sie czegos dowiedziec - daja tematy w hydeparku po to by byly zauwazone

http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=19266 - temat o krav madze w hydeparku
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=19338 - tamt o autach w hydeparku

rozwiązanie:
wg mnie kategoria Inne sporty z:
Strongman
Sztuki walki
Extreme + Auto moto

Powinna zostać scalona w JEDEN DZIAŁ - Inne sporty
w ten sposob bedzie czesciej odiwedzana co daje wieksze mozliwosci znalezienia odpowiedzi, pomocy, opinii czy zainteresowania czyms

Dział
Wellness
powinien zosa podpiety pod dział Zdrowie, bo w zasadzie tematyka bardzo podobna, wiec po co rograniczac?

sts
18-05-09, 08:24
Działy z kategorii inne sporty sa rzadko odwiedzane, i jednoczesnie są porozdzielane przez co sa okuroznymi kącikami, do ktorych niewielu ludzi zaglada, nawet jesli zdarzy sie tam temat ktory moze interesowac

dlatego ludzie kiedy chca sie czegos dowiedziec - daja tematy w hydeparku po to by byly zauwazone

http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=19266 - temat o krav madze w hydeparku
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=19338 - tamt o autach w hydeparku

rozwiązanie:
wg mnie kategoria Inne sporty z:
Strongman
Sztuki walki
Extreme + Auto moto

Powinna zostać scalona w JEDEN DZIAŁ - Inne sporty
w ten sposob bedzie czesciej odiwedzana co daje wieksze mozliwosci znalezienia odpowiedzi, pomocy, opinii czy zainteresowania czyms

Dział
Wellness
powinien zosa podpiety pod dział Zdrowie, bo w zasadzie tematyka bardzo podobna, wiec po co rograniczac?

jak ktoś nie chce to ich nie odwiedza np jak ja mi akurat do szczęścia nie potrzebne.

Piorun
18-05-09, 09:59
jak ktoś nie chce to ich nie odwiedza np jak ja mi akurat do szczęścia nie potrzebne.

ja nie zachecam do ich odwiedzania tylko do lepszego ulozenia
tak aby latwiej bylo je p[rzegladac, poniewaz to nei sa popularne dzialy a ich rodzielanie sprawia ze jeszcze mniej osob je odwiedza tek ze ci ktorzy chca z niego skorzystac wola dac temat w hydeparku a nie do dzialow do niego przeznaczonych

polaczenie dzialow sprawilo by ze jeden dzial byl by statystycznie czesciej odwiedzany a osoby tam piszace mogly by liczyc na wiecej czytelnikow

sts
18-05-09, 10:33
ja nie zachecam do ich odwiedzania tylko do lepszego ulozenia
tak aby latwiej bylo je p[rzegladac, poniewaz to nei sa popularne dzialy a ich rodzielanie sprawia ze jeszcze mniej osob je odwiedza tek ze ci ktorzy chca z niego skorzystac wola dac temat w hydeparku a nie do dzialow do niego przeznaczonych

polaczenie dzialow sprawilo by ze jeden dzial byl by statystycznie czesciej odwiedzany a osoby tam piszace mogly by liczyc na wiecej czytelnikow

jakby ktoś chciał to by czytał dobrze jest każdy chyba widzi to co chce widzieć mi tak pasuje jak jest.

Piorun
18-05-09, 10:56
rownie dobrze mozna by dzial trening rozlozyc
na 10 poddzialow

trenigi na mase
treningi na rzezbe
fbw
sposoby treningow

itd
pewne dzialy doyczace treningow w koncu byly by miej odiwedzane i ludzie zaczeli by dawac nowe teamty w innych kategoriach - w tych ktore sa bardziej popularne

oczywscie to moze nikomu nie przeszkadzac ale nie jest to dobre rozlozenie dzialow ze wzgledu na zainteresowanie
wiec dzialy mniej popularne scala sie z bardziej poularnymi o podobnej tematyce

to dorobna byc moze sprawa ale to piersze co rzucalo mi sie w oczy jak tu weszlem i co skutkuje tym ze ludzie daja tematy do hydeparku, bo on jest badziej popularny niz takie jak auto-moto czy sztuki walki

prosty zabiek a ulatwia zycie na forum ludziom ktorzy sa zainteresowani dana tematyka

luo
18-05-09, 12:49
rownie dobrze mozna by dzial trening rozlozyc
na 10 poddzialow

trenigi na mase
treningi na rzezbe
fbw
sposoby treningow

itd
pewne dzialy doyczace treningow w koncu byly by miej odiwedzane i ludzie zaczeli by dawac nowe teamty w innych kategoriach - w tych ktore sa bardziej popularne

oczywscie to moze nikomu nie przeszkadzac ale nie jest to dobre rozlozenie dzialow ze wzgledu na zainteresowanie
wiec dzialy mniej popularne scala sie z bardziej poularnymi o podobnej tematyce

to dorobna byc moze sprawa ale to piersze co rzucalo mi sie w oczy jak tu weszlem i co skutkuje tym ze ludzie daja tematy do hydeparku, bo on jest badziej popularny niz takie jak auto-moto czy sztuki walki

prosty zabiek a ulatwia zycie na forum ludziom ktorzy sa zainteresowani dana tematyka

Ja jestem za, rzeczywiście jest jak mówisz że są "martwe" działy. Wellness niech zostanie albo najwyżej można go dać jako poddział do zdrowia.

Extreme + Auto moto jest żadko odwiedzane, a większość osób zadaje pytania moto w hydeparku więc pomimo tego że to są odmienne działy można dodać tylko część o autach jako poddział do hydeparku.

Strongman jest też żadko odwiedzany więc można podpiąć tak jak pisze piorun pod nowy dział "Inne sporty"
To są takie nasze sugestie ale czekamy na opinie reszty użytkowników forum no i przede wszystkim na naszych modów i adminów
pozdr.