PDA

Zobacz pełną wersję : Co zrobic?!?! Pomocy



kikan1991
16-05-09, 20:33
Witam, otóż mam problem i chciałbym wysłuchać waszych porad i opini. Więc jestem na cyklu Kreta mono , gainer, carbo, bcaa. Biore juz to wszystko tydzień i od 2 dni występuje spory bół mięśnia obok prawej łopatki i uniemożliwia mi ćwiczenie klaty oraz pleców. Co zrobić ? nie chodzić na siłke i przerwać cykl? czy chodzić ale nie cwiczyc tych partii ?

kikan1991
17-05-09, 11:44
mógłby ktoś się wypowiedzieć?

puma007
17-05-09, 11:52
kikan1991,spokojnie ktos sie napewno wypowie tylko cierpliwosci,karzdy zaglada tutaj w teoretycznie karzdym wolnym czasie...wiec moze narazie nikt go nie ma

3ndriu
17-05-09, 11:52
Idź do lekarza, niech zobaczy fachowym okiem co Ci jest. Jeśli będzie trzeba zrobisz przerwę, rzecz jasna odstawisz suplementacje. Jak wrócisz do siebie poćwiczysz trochę na sucho i jak nadejdzie odpowiednia pora według Ciebie wykorzystasz działanie suplementów.

puma007
17-05-09, 12:04
Chodzac po roznych forach,kiedys podajrze widzialem podobny problem,i ktos tez mial taki problem i gdy poszedl do lekarza to stwierdzono skolioze i lordoze,ktoras z nich chyba uciska na nerw i z tad te bole
ale ni jestem pewien...

bertooh
17-05-09, 12:15
Tak jak koledzy piszą najlepiej do lekarza. Co do tamtych okolic ciała trzeba dość uważać. Ojciec ma spore problemy nerwowe w tych okolicach. A suple szkoda teraz brać po prostu. Pozdrawiam!

KowalX
17-05-09, 12:42
Witam, otóż mam problem i chciałbym wysłuchać waszych porad i opini. Więc jestem na cyklu Kreta mono , gainer, carbo, bcaa. Biore juz to wszystko tydzień i od 2 dni występuje spory bół mięśnia obok prawej łopatki i uniemożliwia mi ćwiczenie klaty oraz pleców. Co zrobić ? nie chodzić na siłke i przerwać cykl? czy chodzić ale nie cwiczyc tych partii ?

przerwać cykl i wybrać się do lekarza...