PDA

Zobacz pełną wersję : parę pytań



siepa
16-05-09, 20:05
Witam. Nie wiem, czy to aby napewno dobry dział, ale jeśli nie to przepraszam, i prosze o przesunięcie. Mam parępytań dotyczących mięśni brzucha. Robię kilka ćwiczeń na drążku, brzuszki, brzuszki bokserskie od jakiegos tygodnia. Mam 16 lat, czyli chodzę do 3gim. Jestem w 3 dniu A6W. O mnie
wzrost; 183
waga; ok. 65kg
Widać jakieś małe zarysy tego 'kaloryferka' aczkolwiek to napewno nie chodzi mi o to, co mogę zrobić jeszcze aby podkreślam (zależy mi na tym najbardziej) w jak najszybszym czasie wyrobić sobię mięsnie brzucha. Oprócz A6W slyszalem o ABS, ale wolę spytać na forum, z gory pozdrawiam.

KowalX
16-05-09, 20:36
jeśli chodzi o brzuch lepszy jest ABS2 nie ABS...

http://rapidshare.com/files/181808506/abs2.zip

siepa
17-05-09, 11:25
@KowalX, dzieki, ale z tego ABS2 robie tylko niektore cwiczenia przed i po A6W. Jak skoncze A6W postram sie zrobic ABS2. A brac jakies suplementy na spalanie tluszczu?

slim shady
17-05-09, 11:32
nie bierz, spalacze palą na całym ciele a nie miejscowo, a6W przereklamowane, najlepszy jest własny trening ułozony

KowalX
17-05-09, 12:40
A brac jakies suplementy na spalanie tluszczu?

lepsze będzie białko np. izolat serwatki ...
białko same w sobie przyśpieszy metabolizm,pomoże spalać tłuszcz i przy okazji chroni mięśnie.

Micek185
17-05-09, 13:01
ja proponuje ułożenie sobie jakiejs dobrej super serii i od tego zacząc.powiedzmy z 4 cwiczen kazde po kolei i na koniec 3 serii nie czujesz brzucha.dobierz jakies cwiczenia na proste brzucha,skosne,dół,góre .nie wiem jak uwazasz np ja robie tak:
unoszenie nóg leżac na plecach
brzuszki na skosie
skłony tułowia z hantlą(skośne)
spięcia na ławce prostej
mi to wystarcza a ty mozesz sobie dobrac cwiczenia według własnego uznania zalezy na która partie kładziesz najwiekszy nacisk choc dla mnie wszystkie sa wazne.próbuj..,pozdro

siepa
17-05-09, 18:50
http://img253.imageshack.us/my.php?image=312313.jpg&a=j&ci=307109&rt=4 chdozi mi mniejwiecej o osiagniecie takiego brzucha no i klatki(ale to juz mniej), ile czasu moze to trwac, i co polecacie aby to osiagnac?