PDA

Zobacz pełną wersję : KSW - Konfrontacja Sztuk Walki



Ezachiel
16-05-09, 14:37
Oglądał ktoś?

Zapraszam do dyskusji, która walka była najlepsza,

mi najbardziej spodobała sie konfrontacja Mamed Khalidov vs Daniel Acacio lub Antoniego Chmielewskiego z tym Holendrem.

Boruta
16-05-09, 17:02
Jako że byłem na treningu oglądałem dopiero od walki Sadeckiego. Parę uwag na bierząco.
1. Walki. Dobre. Zaskoczył mnie bardzo pozytywnie Sadecki. Myślę, że jeszcze o tym chłopaku usłyszymy. Pięknie wypadł Mamed. Juras wbrew moim obawom zawalczył bardzo dobrze, aczkolwiek za niewykorzystanie modelowej okazji do trójkąta rękoma w pierwszej rundzie dostanie ode mnie ochrzan. ;-) Nobrega jak widać lepiej się czuje w niższej wadze, bardzo ładna techniczna walka. Aslambeka czeka bardzo ciężkie starcie.
2. Sędziowanie. Kostecki jak zwykle tragedia. Ten człowiej jest niebezpieczny dla zdrowia zawodników. Zbyt późne zastopowanie walki Mameda z Acacio. Błędna pozycja po przesunieciu na środek Nobregi i Kadłubka. Myślę, że i tak Nobrega by wygrał, ale błąd sędziego zupełnie zmienił przebieg walki ułatwiając przejscie gardy. Nie rozumiem czegoś takiego jak polskie komendy w miedzynarodowym turnieju. Zamiast zapowiadacza, to sędzia powinien mówić po angielsku!
3. Organizacja. Poważnym błędem była walka o pas przed półfinałami. W ten sposób gala nie miała walki wieczoru. No i znowu cyrk z wychodzeniem do walki przegranego.
4. Komentatorzy. Jak zwykle niekompetentni. Mylenie technik, gumowej gardy z trójkątem, widzenie gilotyny gdzie jej nie ma. Brak wiedzy o zawodnikach. Jeśli dwaj zawodnicy walcza ze soba drugi raz, to wypadałoby o tym poinformować widzów. Część co prawda jest bardziej kompetentna od komentatorów, ale nie wszyscy.
Generalnie udana gala.

KowalX
16-05-09, 17:25
Mamed Khalidov vs Daniel :)

Płomień
16-05-09, 17:27
było na co popatrzeć. A dziś Diabli walczy o 22.30 na otwartym Polsacie

patryk1336
17-05-09, 18:19
boruta juras jest od Ciebie z sekcji? jak tak to szacun za takie wytrenowanie zawodników :)

magic_key
17-05-09, 18:27
mi sie podobało jak ten taki prawie łysy walczył niestety nie znam zawodników :)
w kazdym razie niektore walki byly ciekawe(niepodobało mi sie tylko klinczowanie) i wkurwiał mnie komentator jak podczas jednej dobrej akcji...darł ryja z podniecenia jak by Polska wygrywała z Niemcami 5-0

Boruta
17-05-09, 23:48
Nie jest. Kolega, z którym kiedyś ostro walczyliśmy w necie, aż przeszedł na moją "stronę mocy". ;-)
Ale paru nie gorszych wytrenowałem. :-D

skajłoker
17-05-09, 23:56
juras sie zalał troche:D waga 100kg zreszta było widać po nim ze jest podlany troche spodziewałem się po nim troche innej walki myślałem ze będzie dużo kopnięć (wkońcu wywodzi się z tekłondo ) a mamed po raz kolejny udowodnił ze nie można go lekcewazyć

KowalX
18-05-09, 01:29
ostro walczyliśmy w necie, aż przeszedł na moją "stronę mocy". ;-)


hehe lol niezłe

patryk1336
18-05-09, 21:47
to boruta które zawodniki są od Ciebie pochwal sie :) :))

Boruta
18-05-09, 23:18
http://sherdog.com/fightfinder.php?search=yes&association=Akademia%20Sarmatia