PDA

Zobacz pełną wersję : Trening dla mnie potrzebny



adeks
09-12-06, 20:41
Witam mam 15 lat i 178 cm wzrostu oraz 80 kg wagi. Chcialbym zwiekszyc swoje mięsnie takie jak biceps i klatke piersiowa oraz miesnie brzucha. Dotychczasowo tylko trenowalem miesnie nog poniewaz intensywnie jezdilem na rowerze i wzmocnilem je dosyc. W domu nie posiadam zadnego sprzetu do cwiczen natoamist najblizsza silownia jest ok 50 km od mojego miejsca zamieszkania. Interesuja mnie glownie cwiczenia typu pompki, brzuszki lub inne nie wymagajace sprzetu, poniewaz jestem jedyny w mojej okolicy, ktory chce zwiekszyc swoja sylwetke, a sam nie mam czasu na budowe silowni. Bardzo prosilbym o rozpisanie treningu i napisanie w jakim czasie moge jzu zobaczyc efekty swojego treningu. Pozdrawiam

P4l4d7n
09-12-06, 20:47
Poprzegladaj to:

http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm

adeks
09-12-06, 20:51
A mozna wiedziec dokladna rzopiske ile cwiczen o jakiej porze w jakim czasie wykonywac bo zalezy mi a dokonalym efekcie pracy, i oczywsice ile godzin dziennie tak by nie spalic miesni??

P4l4d7n
09-12-06, 20:53
Musisz wiedziec ze treningiem domatora zbyt duzych efektow nie bedziesz mial. Ja bym proponowal zainwestowac w autobus albo poprosic rodzicow zeby cie wozili na silownie, czy zabierac sie z jakims kumplem...

adeks
09-12-06, 21:03
A jesli bym codziennie cwiczyl i to dosyc ostro w domu trening domatora plus jakeis dodatkowe ciwczenia ktore moglbym wykonac bez specjalnego sprzetu?? ile mi moze zajac zwiekszenie masy miesni dwurotnie??

P4l4d7n
09-12-06, 21:08
Hehe...

Efekty beda przy treningu domatora ale nieporownywalne do silowni. W domu fajnej klaty na pewno sobie nie wyrobisz. Ewentualnie mozesz pare stowek zainwestowac i kupc sobie lawke+sztange+2 sztangielki - przy tym mozesz w domu wiekszasc potrzebnych cwiczen wykonywac ; )

adeks
09-12-06, 21:13
Narazie zostane przy trningu domatora plus jescze jakas dietka, mam poytanei mam szanse gdzies do kwietnia przybrac wbicepsach przynajmiej dwarazy??

P4l4d7n
09-12-06, 21:16
Dwa razy ?? Heh to sa lata ciezkiej pracy :). Przewiduje ze teraz masz jakies 25 cm zeby dojsc do 50 to nawet odzywki nie wystarcza.

Ale jak bedziesz regularnie i dobrze cwiczyl przy odpowiednim odzywianiu to do kwietnia beda efekty.

adeks
09-12-06, 21:19
acha dizkei bo chodzi mi glownie o to by spod podkoszulka wystawal juz jakis widoczny biceps, i jakas klata dosyc widoczna moze sie to udac to kwietnai bo bardzo mi zlaezy

Kakashi
09-12-06, 21:24
adeks, zeby cos było widac to rok ciezkiego treningu + dieta + odzywki po jakims pół roku:D wtedy conieco widac...do kwietnia...moze troche polepszych sylwetke ale spad koszulki nie bedzie tego widac...przykro mi...pozdro:D
jesli chodzi o siłe to moze w tym czasie wzrosnac nawet 2x:D pozdro:D

adeks
09-12-06, 21:27
dzieki pozodrawiam i mam nadzeje ze jescze mi kiedys pomozecie