PDA

Zobacz pełną wersję : Obrzydzenie



kanantas
16-05-09, 13:51
Dzień dobry panowie kulturyści.
Otóż mam problem z kreatyną. Brałem to na początku z wodą i dekstrozą. Sam zapach mnie odrzucał. Następnie piłem to z mlekiem, ale resztki nierozpuszczonych drobinek kreatyny w mleku zalegały mi w gardle i ogólnie mnie zbierało na wymioty. Mogłem kupić kreatyne w tabletkach ale skoro już mam 500gr. OlimpLabs to niech to już wchłonę. Do wszystkich suplemenciarzy. Z czym to można rozrobić żeby nie zwrócić obiadu/śniadania i żeby jakoś smakowało miło.

gusto83
16-05-09, 13:53
nie mieszaj kreatyny z mlekiem.dostaniesz sraczki!!!!!!!!!

kanantas
16-05-09, 13:56
mieszałem i nie dostawałem. Efekty uboczne zależą od organizmu. Więc, z czym to można by wymieszać by było zjadliwe?

Sosna91
16-05-09, 14:02
jestes facet czy baba, skoro masz jaja to wsypuj do wody, nie za duzo wody bo i tak sie nie rozmiesza a wiecej do wypicia, zatkaj nos i pij,

mnie tez nie zawsze smakuje ale mnie to jeszcze bardziej pobudza, pije z obrzydzeniem i juz mi sie power wlacza.

slim shady
16-05-09, 14:42
Przecież kreatyn nie ma smaku a zapachu też raczej nie ma moze tylko taką woń....
Syp odrazu do ust i popijaj wodą/sokiem

lovelas69
16-05-09, 15:38
widzę, że młodzież w dzisiejszych czasach jest bardzo delikatna...

futrix
16-05-09, 17:08
najlepiej jakby była o smaku pepsi :D
albo cheesburgera z McDonalda

poczatkujący
16-05-09, 17:34
Nigdy nie pij z mlekiem

michal_f
16-05-09, 17:37
" trzeba byc twardym a nie mietkim " to nie ma smakowac tylko dzialac ;)

Symu
16-05-09, 17:46
Bez przesady juz anwet ja tak nie wybrzydza xD

Jak Slim mowi najlepiej a nastepnym razem kupowac crea cole z megabola :D

grzechu-82
16-05-09, 19:14
Bierz proszek na łyżeczkę szamaj i popij najlepiej jakimś sokiem.

fallenursus
17-05-09, 02:53
Dzień dobry panowie kulturyści.
Otóż mam problem z kreatyną. Brałem to na początku z wodą i dekstrozą. Sam zapach mnie odrzucał. Następnie piłem to z mlekiem, ale resztki nierozpuszczonych drobinek kreatyny w mleku zalegały mi w gardle i ogólnie mnie zbierało na wymioty. Mogłem kupić kreatyne w tabletkach ale skoro już mam 500gr. OlimpLabs to niech to już wchłonę. Do wszystkich suplemenciarzy. Z czym to można rozrobić żeby nie zwrócić obiadu/śniadania i żeby jakoś smakowało miło.

wpadnij, poczestuje cie stara wersja shotgun'a wymieszana w wodzie.
albo pyknij sobie gakic w proszku :P

przestaniesz wypisywac gupoty:twisted:
bez obrazy oczywiscie:smile:

a co do krety, to jak zmikronizowana to mozesz byc pierwszym testerem co wciagal krete prze rurke. jest mozliwosc szybszej absorpcji i wchlonienia wiekszej dawki :)



zart :)

Piorun
17-05-09, 07:45
to jest tak ze organizm czesto pomaga indentykiowac to co dla niego dobre przez smak

ja przynajmniej tak mam z witaminami i mineralami

-rozgryzam je i smakuje
kiedy mam zapotrzebowanie wydaja sie calkiem normalne w smaku - kwasne lub gorzkie ale zjadliwe i przyjemne

kiedy jest solidny nadmiar - multiwitaminoza - im mialem taki przypadek - to od samego smaku miaem odruchy wymiotne


dlatego ja sobie rozgryzam kredke z kapsuel raz na jakis czas zeby ja smakowac i jest "smaczna", lekko gorzkawa


hehe to dosc radykalna metoda, ale mysle ze jak odlozysz kreatyne na 1 miesiac to bedzie smaczniejsza :) (powinna :lol:)

pomeran
17-05-09, 08:59
Przecież kreatyn nie ma smaku a zapachu też raczej nie ma moze tylko taką woń....
Syp odrazu do ust i popijaj wodą/sokiem

Rób tak jak kolega napisał, nigdy sie nie spotkałem z osoba która miesza kreatynę z mlekiem
Ps. Jak bym miał mieszać kreatynę z mlekiem i to pić to chyba bym się też porzygał