PDA

Zobacz pełną wersję : ochrona do venoma



bullet
16-05-09, 12:55
witam
zakupilem starego zakazanego venoma i zastanawiam sie co do niego jesc aby sobie nie zaszkodzic za bardzo.

slim shady
16-05-09, 12:56
chyba nie ma nic takiego, to jest po prostu narkotyk :P

mały huba
17-05-09, 02:07
Bcaa/kreatyna jako antykatabolik + zma z melatoniną żeby zlikwidować problemy z spaniem.

ht
17-05-09, 08:34
bez przsady. venoma zakazali ale wczeniej sie go jadlo jak i kazdy zyje

dzbanekzwd
17-05-09, 09:44
Bcaa/kreatyna jako antykatabolik + zma z melatoniną żeby zlikwidować problemy z spaniem.

kreatyna to nie jest dobry pomysł bo mogą Mu zacząć nery napie*****.

Symu
17-05-09, 11:14
omega 3, czosnek, zma jakos nic wiecej ciekawego nie przychodzi mi do glowy. Poza tym i tak nie wiesz czy amsz serie z wkladka :D bo te stare nie wszystkei mialy.

MolderDist
17-05-09, 13:09
kreatyna to nie jest dobry pomysł bo mogą Mu zacząć nery napie*****.

Jak nie masz pojęcia o czym piszesz to się nie wypowiadaj!

Do autora:

Jeżeli chcesz w jakiś sposób ochronić wątrobe to spóbuj Sylimaron z Olimpa.

bullet
18-05-09, 00:09
czy wątroba dostanie w kośc na takim "cyklu" ??
symu: czy to dobrze aby byla wkladka z sybu czy nie??
bo mi zalezy na chudnieciu a jesli nie bede chudł to po co sie faszerowac czymolwiek??
:)
po co jest czosneK??

jarecki19872
18-05-09, 23:27
czosnek jest naturalnym antybiotykiem z supli masz czosnek z olimpu za jakies 8 zł
dla ochrony: czosek.witaminy.lecytyna.omega 3
z antykatabolików( przy takim spalaczu koniecznie!) Bcaa,Hmb, mozesz tez kreatyne
I wal duzo białka
Zjadłem niejednego venoma i moge powiedziec tak:
b.dobry spalacz
ale uwazaj niektorych wprowadza w stany depresyjno lekowe, bezsennosc, drzenie rak, ogolny niepokoj
Koniecznie zrob okres tolerancji
ps. Ja nie miałem z nim zadnych problemów ( ale na kazdego działa co innego)

jarecki19872
18-05-09, 23:29
jesli martwisz sie o watrobe zrob sobie badania po cyklu ( przeicez to nic nie kosztuje a przynajmniej nie uspokoisz )

Symu
19-05-09, 10:54
Tzn. jeżeli chcesz żeby było bezpiecznie to lepiej żeby wkładki nie było ale to był chybaskłądnik dzieki ktoremu ten spalacz działą bo ogolnie to jest meirny raczej.

bullet
19-05-09, 16:26
wystartowałem....
wczoraj około godziny 14 dostałem przesyłkę.
Zjadłem 1 caps
Na poczatku wogole zrobilem sie glodny i senny, pomyslalem ze cos jest nie tak bo objawy sa wrecz przeciwne do opisywanych.
Dopiero po około 3 godzinach zacząłem sie pocic, apetyt straciłem zupelnie.
POWERa poteznego nie bylo, nie rozsadzało mnie ale poszedlem biegac i zrobilem 10km bez zadnej zadyszki, skonczylem biegac, wsiadlem do auta i nawet nie sapałem.
Podobnie bylo dzisiaj na silowni i basenie. Nie bylo ULTRA POWERA ale byla wytrzymalosc.
Normalnie robie 20 basenow a dzisiaj zrobilem 32 i zrobil bym spokojnie wiecej tylko ludzi za duzo zaczeło przychodzic.
NOcka na venomie nie nalezy do przyjemnych bo sen jest jak na szpilkach, co chwile sie budze i sprawdzam ktora godzina, z zasnieciem tez ciezko a przed snem wypilem melise i zjadlem persen.
W głowie troche wali tzn orientacja OK i nie ma zadnych zaburzen błednika ale jestem agresywny. Dosłownie WSZYSTKO mnie denerwuje- nie uzewnetrzniam tego ale w myslach lapie sie na tym że totalnie WSZYSTKO mnie wkurza.
Ze spalaniem tluszczu to troche szybko aby cokolwiek jeszcze mowic
zobaczymy co bedzie dalej
W tej chwili jest 76kg i 178cm wzrostu
rok temu o tej porze bylo 85kg. A na poczatku tego sezonu bylo 78
Tak wiec venom startuje od 76kg
co bedzie dalej zobaczymy
chce zejsc do 71-72 i potem budowac miesnie.
Zastanawiam sie nad kreatyna bo ktos napisał aby brac. Mysle tylko po co skoro i tak sie poce jak swinia i wydalam wode a krdeka przeciez pompuje wode do miesnia a ja ją i tak wypoce??
dobrze rozumuje??

Symu
19-05-09, 16:31
Jakiego wkoncu masz venoma 3.0 czy 3.0+??

Źle rozumiesz, jako antykatabolik się przyda. To pompowanie wody to tylko efekt uboczny krety nie wypocisz no nie ma wała :D

bullet
19-05-09, 16:37
mam starego venoma, 3,0

jarecki19872
19-05-09, 22:51
i pamietaj ze "pompowanie wody" znika po cyklu na krecie wiec spokojnie mozesz ja brac przy venomie
Ja tez nie odczuwałem pobudzenia po venomie- moglem go łykac i isc spac
Odczuwanie niepokoju jest przy nim normalne.
Jesli masz tego starego venoma to spokojnie osiagniesz swoj cel-tylko pamietaj ze cos jesc trzeba!!!!

mały huba
19-05-09, 22:55
Na problemy ze snem melatonina +zma. Naprawdę działa, piszę z doświadczenia ;)

bullet
20-05-09, 14:41
no to jak z ta kredka jest??
jesc ja koniecznie czy nie koniecznie??
jesli koniecznie to dlaczego a jesli tylko troche koniecznie to tez dlaczego??
jak jest z piciem?? bo widze, ze pic tez mi sie nie chce.
pije i jem na sile.
jak myslicie czy moge ograniczyc węgle w diecie i nie jesc chleba, ryzu i malo warzyw
czy moze bez chleba i ryzu a tylko warzywa i kuraki ryby??

jarecki19872
20-05-09, 22:43
kreatyne mozesz ale nie musisz...chodzi o to aby miecho Ci nie uciekło...jakie masz antykataboliki?
wody pic i to duzo!
ogranicz wegle, zwieksz białko, jedz tylko zdrowe tłuszcze.
Ja na venomie tez jadłem na siłe ale i tak za mało...robiac klatke ciezar ktorym normalnie machałem wrecz mnie zgniatał a tego chyba nie chcesz antykataboliki i białko to podstawa!

bullet
20-05-09, 22:58
jak jest z alkoholem??
pytam bo w sobote ide na kolacje i a pewno bede chcial cos wypic, poza tym w weekend lubie wypic kila piwek na ogrodku.
pytam tych co brali venom i pili piwko :)

Symu
20-05-09, 23:32
z reguly moge Ci powiedziec ze laczenie alkoholu z lekami ejst jednym z glupszych, mozliwych pomyslow.

jarecki19872
21-05-09, 00:40
jedno małe piwko raczej nie zaszkodzi ale po co pic skoro tylko jedno??;p
Odpusc sobie browarek na miesiac!Nie dosc ze i tak bedziesz osłabiony- organizm "wypłukany" z wit i min to jeszcze pogorszysz to piwkiem....juz nie wspominajac o tym ze po piwku w ogrodku pewnie jakis grill?a Ty na redukcji jestes!!

bullet
08-06-09, 16:49
dzisiaj lyknąłem 2 tabsy. NIE POLECAM
serce wali jak szalone, totalny brak koncentracji, głod i brak apytytu jednoczesnie.
mam juz dosc, a to kręci i kreci jak "fetyszysta"
na CKD i venomie udalo mi sie zejsc do do 73,3 wystartowalem z 76, tak wiec dziala niezle.

fallenursus
08-06-09, 16:55
do 73,3 wystartowalem z 76, tak wiec dziala niezle.


oczywiscie, ale co? dieta czy venom?
tego sie niedowiemy juz :):twisted:

bullet
08-06-09, 16:57
dokladnie.
dodam tylko, ze nie staralem sie jakos specjalnie. Owszem robilem duzo areobow, pilnowalem diety, ale tylko jeden tydzien, drugi tydzien odpuscilem totalnie. A uzyskane 73,3 utzymuje sie nadal.

fallenursus
08-06-09, 17:01
dokladnie.
dodam tylko, ze nie staralem sie jakos specjalnie. Owszem robilem duzo areobow, pilnowalem diety, ale tylko jeden tydzien, drugi tydzien odpuscilem totalnie. A uzyskane 73,3 utzymuje sie nadal.to i tak dobrze. wyobraz sobie coby bylo jakbys utrzymaldiete? wiem ze ciezko, nie raz tojuz uhm..robilem. Z lekka wqrwiajace, nie? ;)
ps. off top. dzisiaj pyklem wlasnie starszego brata venoma...clen 50mcg :evil:.. niedlugo powinno mna Yebnac o sciane.o tej porze to wziolem bo w razie czego to niedlugo mam lunch i jak cos bedzie nie tak, to wladowanie papu pomoze w sajdach.

bullet
08-06-09, 17:05
to ja juz nie kleje twojego cyklona.
jestes na robieniu miecha i walisz venoma do tego wraz z clenem??
nie lepiej sam clen??
ile przytyles na swoim cyklonie??

fallenursus
08-06-09, 17:08
to ja juz nie kleje twojego cyklona.
jestes na robieniu miecha i walisz venoma do tego wraz z clenem??
nie lepiej sam clen??
ile przytyles na swoim cyklonie??

nie wale venoma...
venom tylko w stacku jest bo specjal jakis.
mi glownie chodzilo o lean dreams, blokuje kortyzol, na odblok sie bardzo przyda.
clen jaknajbardziej przy cyklu mozna. I po cyklu. dziala antykatabolicznie.
Cykl na mase? skad to wywnioskowales? :) przeciez ja za malo jem zeby to byla masa...

dzbanekzwd
08-06-09, 17:20
Jak nie masz pojęcia o czym piszesz to się nie wypowiadaj!

Do autora:

Jeżeli chcesz w jakiś sposób ochronić wątrobe to spóbuj Sylimaron z Olimpa.

to hyba ty nie masz pojęcia sam to przeżyłem to wiem jak jest.

bullet
09-06-09, 10:46
po wczorajszych 2 tabsach tak stracilem apetyt, z epo prostu nic mi przez gardlo nie przechodzilo.
efektem byl zjazd z wagi o 1,5 kg i sladowe ilosci cial ketonowych juz po 1 dniu.
moja waga teraz to 72,1kg
dzisiaj juz tylko 1 tabsa zjadlem

fallen zle doczytalem twojego posta, stąd nieporozumienie. teraz juz wiem o co chodzi.

dzbanekzwd
09-06-09, 11:43
do mnie też już jedzie venom... a powiedz czy jakoś inaczej sie czujesz po tym ? bo koleszka opowiadał ze prawie jak na władzie he ale coś mu nie wierze.

bullet
09-06-09, 11:59
tak jak pisalem wyzej
po 2 tabletach jak na typowym wladzie.
po jednej jest OK
ale jak zaczynale to brac to pierwsze 3 noce byly kiepskie.
potem bylo lepiej.
ja kupilem alantonine na sen- ale nie pomagala mi. po 3 nocach zaczałem spac w miare normalnie.
musisz sprawdzic jak to na ciebie dziala. nie spiesz sie z wzieciem dawi 2tabs.
ja to zrobilem po 2 tygodniach i widze ze 2 tabsy to za duzo.
jedz to mozliwie szybko rano, po sniadaniu, nie polecam na czczo ale im szybciej zjesz tym lepiej zasniesz. Mozesz sie zaopatrzyc w persen czy inne cos ziolowego uspokajajacego.
zdziwisz sie jakie efekty na tym osiagniesz, to jest na serio mega spalacz.
ile teraz wazysz i jaki wzrost, jaki wiek, ile wazyles kiedys??

dzbanekzwd
09-06-09, 12:09
kiedyś ważyłem 92 kg/ puźniej zredukowałem do 71kg/ potem sie spasłem (i mam tyle tera) 80kg... wzrost 178cm. heh nawet nie miałem zamiaru 2capsów szamać troche sie naczytałem o tym :smile:

bullet
09-06-09, 16:48
spoko to osiagniesz.
dorzuc do tego diete bezweglowa.
ja miesiac temu warzylem 78kg a teraz 72.
mam identyczny wzrost jak Ty 178.

dzbanekzwd
09-06-09, 16:58
narazie nie bede jadł mam angine ropną :cry: 72 i dalej redukujesz ?

bullet
09-06-09, 17:05
ale ostatni tydzien.
juz wiecej nie chce
bo zle wygladam, aczkolwiek wkurza mnie jeszcze troszke tluszczu na boczkach.
z brzucha mi ladnie wszystko zeszlo, i z bokow tez ale niestety nadal są.
zycze powrotu do zdrowia.
pamietaj aby byc w 100% zdrowym bo venom cie niezle sponiewiera.
stosój magnez i witaminy z mikroelementami.
venom jak slusznie zauwazyles jest podobny do włada i niezle kradnie wazne skladniki z organizmu.

kaczorrr1
07-12-09, 07:48
ok a do venoma to jaka kretke wciagac? zwykla mono czy jakis stak. no i czy stak nie jest za mocny?

bullet
07-12-09, 11:56
mysle, ze nie nalezy tutaj patrzec na to z czym bedzie podawana kreta tylko na to jakie masz z nia doswiadczenia i jak planujesz ją jesć w przyszlosci. tzn jesli jeszcze nie jadles nigdy to jedz poki co mono, potem bedzie czas na jabłczan a pozniej pomyslisz o stackach.

kaczorrr1
08-12-09, 15:47
jadlem juz mono, jableczan i stak, najbardziej lubie stak.

bullet
09-12-09, 00:22
no to masz juz odpowiedz.
do tego kup jakies BCAA i atakuj duzo aerobow.