PDA

Zobacz pełną wersję : pytanko



okonek87
09-12-06, 20:31
Co powiecie na temat karnityny czy ona naprawde pomaga w spalaniu tłuszczu?

P4l4d7n
09-12-06, 20:32
Wedlug mnie branie karnityny jest bezsensowne. Bardzo marne efekty.

bejnar
09-12-06, 21:30
według mnie ma sens ale muszą byc spełnione warunki: karnityna odrazu przed treningiem do tego dieta i aeroby i jest dobrze :D

Odżywek
09-12-06, 21:36
moim zdaniem branie karnityny jest rowniez bezsensu ( P4l4d7n tu sie zgadzamy :razz: ) najlepiej kupic sobie na spalanie tluszczu jakis Thermo speed extreme Podobno bardzo dobrze dziala duzo osob sie wypowiadalo + do tego aeroby,dieta,dobry trening i bede dobre efekty. pozdro

Kakashi
09-12-06, 21:49
jako tako efekty sa...ale to sie nie opłaca:D popre przedmówce i polece termo speed extreme :D pozdro:D

robinnn
10-12-06, 00:46
Rzeczywiście L-karnityna nie należy już do najskuteczniejszych legalnych środków odchudzających , z opini klientów śmiało polecam Trec ClenBurexin a na drugim miejscu Olimp Termo Speed Extreme , obydwa spalacze należą do jednych z lepszych za przystępną cenę , dających realne efekty w postaci utraty wagi :) Jeśli komuś aż tak bardzo zależy na l-karnitynie to może ją stosować jako połączenie z jakimś burnerem , stosowanie samej w większości przypadków nie przyniesie zadowalająych efektów.

u.waw.pl
10-12-06, 15:00
Karnitynę brałem i odradzam. Polecam Olimp Thermo Speed Extreme, jeśli chcesz cos mocniejszego to Thermal Pro.

Pozdrawiam

Kacper
16-12-06, 09:15
Karnitynę brałem i odradzam. Polecam Olimp Thermo Speed Extreme, jeśli chcesz cos mocniejszego to Thermal Pro.

Pozdrawiam


A dlaczego odradzasz????

Olimp?Ogolnie nie polecam...

L-karnityna to bardzo dobry spalacz ale... najnowse amerykanskie badania potwierdzaja iz nalezy w dziennej dawce zastosowac az 6 gram L-karnityny czyli lewoskretnejpochodnej karnityny.

Dawki stosuje sie w dwoch podzielonych przed treningiem 3 gramy i po trzeningu 3 gramy.

u.waw.
Thermal Pro... polecasz go komus a nawet wywiadu nie zrobiles czy tak czasem nie ma problemów z cisnieniem, czy nie ma jakich kolwiek problemów z z sercem...

Thermal zawiera efedryne. Bardzo grzna substancje ktore moze byc zagrozeniem dla wszystkich cisnienowcow - nie mylic z niedocisnieniowcami, dla osob majacych kłopoty z serce, nadpobudliwych itp.

W celu unikniecia ryzyko robi sie tzw test za pomoca jednej kapsulki Thermala. Po wzieciu tej jednej kapsułki obserwujemy reakcje naszego organizmu.

Aha, wspomne tylo ze niektórzy Thermal Pro próbuja zastapic Tussipectemw tabletkach bąż syropie poniewaz ten takze zawiera efedryne.

u.waw.pl
16-12-06, 14:27
Wątpię, żeby po jednej tabletce w ogóle nastąpiła jakaś reakcja. Poza tym Thermal Pro to wcale nie jest najsilniejszy spalacz obecny rynku, legalnie dostępny.

BTW jeśli ktoś w ogóle zjawia się na siłowni, to zakładam że jest zdrowy.

Kacper
16-12-06, 14:38
Absolutnie nie.

Własnie taka jest zasada przez uzyciem Thermal Pro. Wiem chyba lepiej poniewaz pracuje dla tej firmy.

Po drugie nie jest legalny do konca...

Po trzecie, włsnie wiele chorych osob korzysta z siłowni, i choroby serca czynadcisnienie nie zawsze sa przeciwskazaniem do korzystania ze sportów siłowych. Sa jednak przeciwskazaniem do stosowania pewnych supelmentów tj. Thermal pro.

Co do lepszego.... tak, jest nowy... ulepszony Thermal i teraz on jest najlepszym spalacze chociaz ja jestem zdecydownym przeciwnikiem spalaczy na efedrynie. nigdy takowego nie wezme.

u.waw.pl
16-12-06, 15:57
No fakt w Polsce efedryna jest zakazana, ale np. w USA nie, więc w Stanach można bez problemu kupić.

Kacper
16-12-06, 16:48
Tak, na pewno poleci do Stanów kupic... po za tym w Polsce mozna bardzo łatwo kupic Thermal... :mrgreen:

u.waw.pl
16-12-06, 17:42
O człowieku jaki Ty tępy jesteś to aż brak słów, czy ja kogoś wysyłam do Stanów ? A żeby kupić wystarczy kilka razy kliknąć, na którąś ze stron: KLIK (http://www.google.pl/search?hl=pl&q=thermal+pro&btnG=Szukaj+w+Google&lr=)

Kacper
16-12-06, 18:00
Najlepszym komentarzem do Twojej wypowiedzi bedzie moje milczenie... i wielka beka z Ciebie!!!


Zapraszam i pozdrawiam z ***
http://***

Spier.dalaj na swoje forum i nie mąć tutaj ! - Grzesiek

jacy modzi...takie FORUM!

u.waw.pl
16-12-06, 18:04
Promocja obcych forów jest zabroniona...