PDA

Zobacz pełną wersję : decajet+omka+meta



powermoc
15-05-09, 13:28
Witam mam zamiar zrobić drugi cykl na dece omie i metce 1 robiłem na omie i mecie chcem kupić 20 deki , 15 omy , 100 mety
1-4 meta 30 mg
1-10 deca e7d 400 mg
1-10 oma e5d 250 mg
i 3 tygodnie od ostatniego strzała odblok clomid (12) i Tamoxif

Aponax
15-05-09, 13:30
clomidu za malo , a gdzie hcg ??
Podaj swoje dane : wiek waga wzrost i tam takie.
P.S omki masz za malo :] tak mi sie wydaje :].

powermoc
15-05-09, 14:32
wiek:19 lat
Waga : 82 kg
wzrost : 180 cm
Bic : 40 cm

fallenursus
15-05-09, 23:20
Witam mam zamiar zrobić drugi cykl na dece omie i metce 1 robiłem na omie i mecie chcem kupić 20 deki , 15 omy , 100 mety
1-4 meta 30 mg
1-10 deca e7d 400 mg
1-10 oma e5d 250 mg
i 3 tygodnie od ostatniego strzała odblok clomid (12) i Tamoxif

tia.... to nie tak, zupelnie nie tak :smile:
tak sobie mozna zrobisz krzywde :)
3 bledy widze, niebiorac po uwage braku hcg.jak to pieknie Aponax zauwazyl :)
deka krucej od testa sie wali, mozna mniej testa ale raczej sie nie powinno.test dluzej o tydzien jak deka. tamox masz w razie klopotow estrogennych?bedzie masa,ale mietka.jest jedyna nadzieja ze umiesz jesc w ramach takiego cyklu.
ja mysle cobys poczytal wiecej.poszperal w guglach.nawet w wiki.no i 12 tabsow cloma na odblok? zarty sobie robisz?moim zdaniem zamalo....
19 lat zdeka zamalo na deka :)ja mysle..

jakbym bral to to tak:
weeks 1-4 meta@30
week 1-12 tescior@400
week 1-10 deka@400

hcg bite co 3 dni po 250iu od 3eciego tygodnia po same pct.
masz sklonnosci do zalewania?gyno itp itd? arim@ 0.25ed albo 0,50mg eod

2 tygodnie po ostatnim strzale tescia atak clomem
6dni po 100mg, reszta miesiaca a nawet nastepne 4tygodnie po 50.
masz tu bonus taki ze jajca caly czas sa w nachodzie, i ulatwione przez to pct co wiaze sie pieknie z zachowaniem przybytej masy i o wiele mniejszych spadkow.
arimidexem kontrolujesz zalewanie i co laczy sie z tym -klopoty estrogenowe ktore moga(nie musza) wystapic w tym teatrzyku.Armi blokuje konwersje na estrogen, przy takich sokach ja sadze ze warto.
nie nalegam oczywiscie, Twoja sprawa.
Sa sporadyczne przypadki ze ludzie po dece zalatwiaja sie na cacy.
deke jako jeden z niewielu substancji MOZE powodowac klopoty estrogenowe jak i prolaktynowe.wiec lepeij miec cos i na to w razie niepowodzen.

ht
16-05-09, 08:19
hehhe felek raczej mozesz byc spokojny o ta deczke. u nas eurochem to same fake:lol:tak ze krzywdy sobie chlop nie zrobi

fallenursus
16-05-09, 23:42
hehhe felek raczej mozesz byc spokojny o ta deczke. u nas eurochem to same fake:lol:tak ze krzywdy sobie chlop nie zrobi
jesli to taki sprzet to tylko bicie w gorna powieke lewego oka da jemu 23kg przyrostu.ale na taki hardkorowy cylkto mysle ze ten Pan jest zamietki :twisted:

lg team
17-05-09, 11:20
ty myslisz ze ari to landrynek i mozna go lykac w dawce 0,5tbl e2d do cyklu gdzie testo to zaledwie 400mg week..?

vold
17-05-09, 11:58
Typowy cykl na mase, może być, rozpiska ok,

dokup cloma,

pasowało by hcg po cyklu, dawki nie są ogromne ale przydało by się,


hcg przez cały cykl zbyteczny.

fallenursus
17-05-09, 15:34
ty myslisz ze ari to landrynek i mozna go lykac w dawce 0,5tbl e2d do cyklu gdzie testo to zaledwie 400mg week..?
przceiz deka i metka...nie same testo. moze rowniez lykac po 0.25mg dawka wstepna. napisalem mu ze jesli ma tendencje do sajdow estro.:smile:

lg team
17-05-09, 17:08
to ty madralo zrob wkoncu jakis cykl (np taki wlasnie jak niby rozpisales) i zacznij lykac pol tabsa ari e2d i pochwal sie wynikami z niego,

fallenursus
17-05-09, 20:16
to ty madralo zrob wkoncu jakis cykl (np taki wlasnie jak niby rozpisales) i zacznij lykac pol tabsa ari e2d i pochwal sie wynikami z niego,

mowisz ze armi hamuje przyrost? nolva na cyklu hamuje przyrost tez.:)
to moze wytlumaczysz dlaczego armi jest niedobrym dodatkiem do cyklow z aromatyzujacych sokow?

lg team
17-05-09, 20:51
zacznij praktykowac to znajdziesz odp,
bo kopia z for jakos niebardzo ci idzie...

pomeran
17-05-09, 21:03
to moze wytlumaczysz dlaczego armi jest niedobrym dodatkiem do cyklow z aromatyzujacych sokow?

Bo to bez sensu przy teściu 400mg tygodniowo, Anastrozol stosuje się przy większych dawkach

fallenursus
17-05-09, 21:04
zacznij praktykowac to znajdziesz odp,
bo kopia z for jakos niebardzo ci idzie...

oj kaman stac Cie na wiecej.niektore Twoje odpowiedzi sa naprawde inteligentne.Jedynym problemem moze byc jakas wada serca jesliktos ma, ale wtedy to taka osoba nie powinna uzywac sokow wogole. No i ne wiem jak u was z cenami.ale ja moge armi kupic w przystepnej cenie. Ni mialem takich ''duzych'' cyklow gdie musialbym uwazac na dosc duza aromatyzacje, ale muj dil zawsze ma armi na zapleczu,mozna w kazdej chwili podjechac i kupic.Ni wiem czy moge podac cene,wiec nie podam :)

fallenursus
17-05-09, 21:05
Bo to bez sensu przy teściu 400mg tygodniowo, Anastrozol stosuje się przy większych dawkach
kolega deke i metke bije rowniez..just saying..obydwa aromatzuja.
Moze te dawki sa male dla takich bykow jak Wy Panowie,ale ja bym wziol.
to poprostu wymiana pogladow. :) mam nazieje ze nie urazam nikogo

pomeran
17-05-09, 21:14
Ale tu chodzi też o to że te pół tabletki nic nie pomoże prędzej je wysra, to że nie poleca się brać ari nie jest sugerowane ceną lecz tym że to środek dosyć mocny są łagodniejsze środki które mógł by spokojnie stosować

lg team
17-05-09, 21:15
widzisz pomeran, ja wiem o bralem, ty chyba nie brales ale mimo tego wiesz bo potrafisz ruszyc mozgownica,


ale ja bym wziol.

juz ci pisalem - to wez i sie pochwal wynikami,, a dopiero zabieraj glos w temacie i polecaj innym,

bo to co ci sie wydaje czy tam co ty myslisz, czy to co ci napisza na forum a ty jedynie powielisz to mam gdzies,

pomeran
17-05-09, 21:21
Fakt że nigdy nie brałem, nie brałem nawet Nolvy nie mam problemów z aromatyzacją

fallenursus
17-05-09, 21:42
nie tylko sie sugeruje tym co pisza na innych forach. znam ludzi co biora armi i polecaja i twierdza ze lepszy srodek od nolvy.To tylko tyle. Nigdy nikomu nie kazalem robic tak jak napisalem. jakbys czytal dokladniej to bys wiedzial ze nie wciskam nic nikomu na sile:)

czyli zamykam ryj na temat armi :silenced:

fallenursus
17-05-09, 21:48
to moze femara?

tylko mnie nie bijcie :):pray:

lg team
17-05-09, 21:56
no powypisuj wszystko co tam w necie znajdziesz na arome moze trafisz wreszcie, heh

pomeran
17-05-09, 22:09
Przeczytałem od początku i nie widziałem żeby założyciel tematu pisał że ma problem z aromatyzacją, więc po co wymyślać, jak zobaczy że cos nie tak niech nolve weźmie, poco zaraz wymyslać co jest lepsze jak to jest cykl powiedziałbym zbyt skromny jak na ari itp.

lg team
17-05-09, 22:13
no ale tak to sie dzieje jak ktos chce wypasc na madrzejszego niz jest...

pomeran
17-05-09, 22:22
fallen to że na forum piszą że coś jest lepsze to nie znaczy że do każdego cyklu sie nadaje, mocniejsze do mocniejszych środków słabsze do słabszych
Ps. Staraj się doradzać bardziej z doświadczenia jak to robi lg niż z informacji zamieszczonych na stronkach w internecie

vold
18-05-09, 10:34
Lubicie dużo klepać, na począdku jest mój jeden post i myśle że na nim powinno się zakończyć ten skomplikowany temat.

fallenursus
18-05-09, 16:05
Ps. Staraj się doradzać bardziej z doświadczenia jak to robi lg niż z informacji zamieszczonych na stronkach w internecie

postaram sie wziasc to do serca. :)
poprostu pisze co wiem, i tyle, czasami warto cos poczytac n00bom przynajmniej tam gdzie zadaja pytania, bo jak wiemy niewielu odwiedza google :) za kazdym razem powtazam zeby sie zorientowali z innych zrudel, nie brali tego co ja gadam zawsze jako 100%.
to tyle :):smile:


ps. a muzgownica to ja ruszac potrafie:twisted: