PDA

Zobacz pełną wersję : Może nowy punkt do fotogalerii?



adrys
09-12-06, 19:06
A może by tak wprowadzić punkt regulaminu do fotogalerii który by mówil o tym aby wstawiać zdjęcia z kąkretnymi osiągami a nie jak cos niektorzy po 3 miesiącach...

tomek.
09-12-06, 19:33
przydało by się
juz mam dość oglądania kości na wierzchu

tylo jeszcze trzeba sprecyzowac te 'konkretne osiągi'

adrys
09-12-06, 19:36
To jest chyba najmniejszy problem w sprecyzowaniu, tylko zeby admini sie na to wszyscy zgodzili. Bo chyba nie tylko my mamy dosc oglądania kosci i pisania w kółko i to samo czyli:MASA

marcinczwa
09-12-06, 19:41
adrys, jakbyś nie spojrzał to hades jest adminem :lol:

adrys
09-12-06, 20:27
"tylko zeby admini sie na to wszyscy zgodzili" - miałem na mysli wszystkich a nie tylko jego;)

Kakashi
09-12-06, 22:10
no tylko jakbyscie chceli to sprecyzowac?? bo w tym chyba bedzie najwiekszy problem...?:>

adrys
09-12-06, 22:22
Dam przyklad jednego punktu z innego forum:

Wykaż odrobinę samokrytyki i przemyśl, czy rzeczywiście masz co zaprezentować /czym się pochwalić

Kakashi
09-12-06, 22:33
no tak...a jesli ktos stwierdzi ze ma?? to co wtedy i tak wklei fotki i nic z tym nie zrobisz...

adrys
09-12-06, 22:35
Hmm...sam już nie wiem... bo przeciez nie napiszemy że np minimum ktoś ma mieć tyle i tyle w łapie bo troche przypałowo... ale myśle ze i tak warto by bylo taki punkt jak wczensiej wkleic bo przynajmniej częśc forumowiczów weźmie to sobie do serca

Kakashi
09-12-06, 22:36
w sumie to racja...ale nie wszyscy racza przeczytac regulamin:D no ale zawsze cos:D pozdro:D

adrys
09-12-06, 22:37
TO NAPISZEMY WIELKIMI DRUKOWANYMI LITERAMI :twisted:

[ Dodano: 09-12-2006, 22:38 ]
[b] I POGRUBIONYMI

krzychuool
10-12-06, 14:21
można też zrobić tak, żeby dać do gallery foto moderatorów, którzy by przeglądali fotki i sami oceniali czy nadają się do tego działu czy nie. Jeśli nie, to wykasować temat lub przenieść do hydeparku czy inne... to by było najlepsze rozwiązanie wg mnie :cool:

adrys
10-12-06, 14:43
No to myśle że coś trzeba wkoncu z tym zrobić! dać jakiś krok ku temu, a przedewszystkim zebrać tych wszystkich adminów, nie wiem ilu ich tu jest, i niech decydują....

marcinczwa
10-12-06, 15:05
jest ich 2

ja i hades

adrys
10-12-06, 16:18
aha :idea: więc podejmiecie jakieś kroki względem tego punktu w regulaminie?

marcinczwa
10-12-06, 16:22
tak, niedługo zajmiemy sie tym

adrys
06-01-07, 16:58
Jeszcze raz bardzo mocno prosze Administratorów aby dodali i sprecyzowali nowy punkt do fotogalerii. PLIS!

damiano
06-01-07, 18:29
ja tez prosze :grin:

blt
06-01-07, 19:06
poprostu ja proponuje nie komentowac takich fotek w zaden sposob.....a jak nie bedzie komentaza przez miesiac to usunac to !! w piz D u

krzychuool
06-01-07, 19:53
zawsze się znajdzie jakiś nowy, który będzie komentował takie tematy żeby nabić te 20 postów żeby móc oglądać filmiki np.
także dobrym rozwiązaniem będzie wstawić modów do galerii którzy będą pilnowali tam porządku.

blt
06-01-07, 20:19
to moze zamiast komentarzy dawac plusy i minusy 10 minusow i kasowac go :)

marcinczwa
06-01-07, 20:40
niech ktos z was(a moze razem) wymyśla SENSOWNY punkt do regulaminu to go dodamy

Kakashi
07-01-07, 15:02
a ja mysle ze mozna by dawac takim na wejsciu od razu ostrzezenie i jak by sie pluli to mowic ze za taka sylwetke nic wiecej sie nie nalezy?? dosc głupie ale moze zadziała he?:>

rocky_balboa
08-01-07, 20:57
hmy moze by tak od 34cm w łapie? Bo jak ktoś już poćwiczy z rok, to chyba nie bedzie miał 27 w łapince :D Są niestety jeszcze tacy, którzy myślą, że mają 40cm a wiecej niz 35 nie mają :D (niedawny temat)... jeszcze jeden pomysl :
zrobic mozliwosc wjazdu/pisania tylko powyzej 10-15 postów to juz chyba ktos moze cos bedzie wiedzial ze ma nie zbyt duze rozmiary xD

adrys
08-01-07, 22:35
hmmm, od ilu w łapie to niezbyt sprecyzowane , z tego co widze i czyta na tym forum to niektorzy lubia dodawac sobie centymetry :???:

Nie wiem jak bedzie wyglądał ten punkt w fotogalerii. ale proponuje cos takiego:

1.Zanim zamieścisz swoje zdjęcie/a przeanalizuj swoją sylwetke i czy naprawde masz czym się pochwalić i czy twoje osiągi są na tyle duze aby mogły być oceniane przez forumowiczów

krzychuool
10-01-07, 20:41
wg mnie taki punk wiele by nie zmienił. Przykład: w dziale trening też zostały wprowadzone zmiany w regulaminie ale mimo to dalej powstają głupie tematy. Także ja nadal jestem za tym żeby dać tam jakiegoś moderatora.

Kakashi
10-01-07, 22:13
pomysł z modem calkiem niezły tylko trzeba znaleźć kogos kto długo siedzi na forum i nie ma obciazenia typu szkoła...bo teraz w tym okresie sie wszystko poprawia:P i ni chuja nie ma czasu na forum;(

bajtek
17-02-07, 16:16
a po co dawac jakieś ograniczenia np: 3 miesięczny terning lub dawac modów. może by utworzyc osobny dział na forum na wzór FOTO GALERII tylko że dla początkujacych, i taki świerzy "kulturysta" tam zamieści swoje fotki z "kościami" ;) a dział Gallery Foto bedzie już zarezerwowany dla zaawansowanych pakerów po dłuższym stażu... co wy na to????

krzychuool
17-02-07, 19:36
HAHAHA, a po co mamy oglądać czyjeś kości? Co to ma na celu? :roll: EOT

Robalo
17-02-07, 21:18
Ale jak by miały być ograniczenia typu 35 w lapie czy cos takiego przeciez nie ktorzy moga sie upierac przy tym ze maja te 35 czy tam ile. A co do tego nowego dzialu dla poczatkujacych troche bez sensu, napewno bedzie tak że zaraz 50 osob wstawi fotki i napisze czy cos sie da z tego zrobic ?? albo czy moge być kulturysta. W regulaminie mozna napisac nie zasmiecaj forum zdjeciami na ktorych nie widac twoich efektow ciezkiej pracy czy cos takiego sam nie wiem :P I napisać potem temat dużymi literami zanim wstawisz fotki przeczytaj dokladnie regulamin

Punisher
17-02-07, 23:11
Ranga w łapie 35 (czy tam ile)? hmm..
Nie wszyscy biorą odżywki też to weźcie pod uwagę. Głupi pomysł. Mam lepszy.
Może by tak zezwolić na dodawanie zdjęć userom w fotogaleri po napisaniu 50 (w miarę sensownych) postów lub (lub i) po upływie 14 dni od daty rejestracji na forum. (jakiś mod by sprawdzał czy te posty są sensowne, a nie nabite).
Albo po prostu utworzyć nowy poddział : "początkujący" lub "skóra i kości" (ta druga nazwa zniechęci do dodawania fotek)[nieodpowiednie dodane foty w GalleryFoto by były przesuwane].
Wg mnie Ci początkujący też czasami chcą wysłuchać porady.
Ale wybór należy do Was. To tylko propozycja.

Robalo
18-02-07, 08:55
Może jakiś okres czasy wprowadzic np po pół roku ćwiczeń czy coś takiego, bo wiem że u nie których po 2 miesiacach widać postępy a nie którzy muszą się starać z rok, nawet dwa zależy od genetyki.Ale troche śmieszne by było zrobić dział skóra i kości chociaż jak mówisz raczej nikt nie chciałby wstawic tam swoich fotek. Chyba że ma dużo samo krytyki.

daniels51
18-02-07, 11:32
a po co dawac jakieś ograniczenia np: 3 miesięczny terning lub dawac modów. może by utworzyc osobny dział na forum na wzór FOTO GALERII tylko że dla początkujacych, i taki świerzy "kulturysta" tam zamieści swoje fotki z "kościami" a dział Gallery Foto bedzie już zarezerwowany dla zaawansowanych pakerów po dłuższym stażu... co wy na to????

to jest swietny pomysł, i tak zanjda sie tacy którzy beda dawali swoje zdjecia a z tymi ograniczeniami to nie ma sensu np. łapa od 35 cm czy ilus tam, to tylko bedzie dodatkowe zadanie, bardzo pracochlonne dla adminów.Jak ktos bedzie chcial pokazac swoje zdjecia to i tak pokaze jesli u nas nie bedzie mogl to przeniesie sie do inego forum, to tez bedzie jakas strata dla forum. A osobny dzial to super pomysl, oni sami beda sie oceniali, i poruwnywac swoje zdjecia, jacy to oni sa napakowani :lol:
:mrgreen: A dzial galery foto zostawal by udostepniny dla nich po okresie kilku miesiecy od napisania pierwszego postu

Robalo
18-02-07, 11:46
Np że uzytkowinik może wstawić swoje fotki dopiero po upływie np 3 miesiecy od zarejestrowania. Bo ten nowy dział nie ma sensu po co wogle umieszczac na forum kulturystycznym kości. Może ktoś wpadnie na jakiś świetny pomysl jak to wszystko rozkminić.

kociolcyk
19-02-07, 16:36
a moze by zrobic ograniczenie wzrost/masa/obwody i to jakos kalkulowac ze naprzykłąd jak gosc ma 35 w łapie przy 2metrach to zeby wstepu nie miał a jak 35 przy 156cm wzrostu to jzu tak no i teraz kazdy se moze pozmieniac w profilu to niech obowiązkowo dodają fotki na których mają miarke na ręce i np stoją na wadze bedzie wtedy widac czy oszukuja a jak ktos napisze se wymiary pudziana a wklei zdjecia na których odrazu bedzie widac ze pudzian to ma wymiary TROCHE większe i nawet nie trzeba będzie patrzyc na miarke i wtedy BAN albo ostrzezenie i naturalnie to mozna dodac do regulaminu i zaznaczyc ze jak ktos tego nie przestrzegał bedzie to poniesie konsekwencje

tomek.
19-02-07, 17:17
za dużo kombinowania...

od strony technicznej rozegrać sie tego nie da

jedyne chyba wyjscie to wyśmiać takich to się wiecej nie pokażą

rocky_balboa
19-02-07, 20:39
popieram :) i w dodatku ich zmotywuje :)

Punisher
19-02-07, 22:24
A nie lepiej poddział jakiś o odstraszającej nazwie i tam przesuwać tematy ?

tomek.
19-02-07, 23:06
jest taki dział
kosz się zwie :twisted:

marcinczwa
20-02-07, 07:30
jest taki dział
kosz się zwie :twisted:

dokładnie :mrgreen:

Robalo
20-02-07, 07:53
Heh no i to jest dobre rozwiazanie każdy kto wstawi fotki (kości) odrazu trafiaja do kosza i nie ma już wiekszego problemu.

adrys
20-02-07, 15:24
Ja bym wsumie podzielił fotogalerie dla "początkujących" i "średnio-zaawansowanych". Mysle ze to jest jedyne rozwiązanie na "kości"...

daniels51
03-03-07, 12:05
z tym koszem to moze byc problem, bo forum moze tez stracic troche ludzi, ktorzy beda odchodzic,jak wy myslicie ?? a moze i tez bedzie lepiej nie bedzie glupich pytan :mrgreen:

Prezydent_1c
16-03-07, 22:52
Moim zdaniem moderatorzy powinni oglądać kazdy post i oceniać czy sie nadaje czy nie. Czyli żeby użytkownik móc wstawić temat "na dobre" powinien on przejść przez cenzure modów...

[ Dodano: 16-03-2007, 22:53 ]
Moim zdaniem moderatorzy powinni oglądać kazdy post i oceniać czy sie nadaje czy nie. Czyli żeby użytkownik móc wstawić temat "na dobre" powinien on przejść przez cenzure modów...