PDA

Zobacz pełną wersję : Białko ostrowia wpc80+Gainbolic 6000



gusto83
14-05-09, 23:35
Witam
Moim celem jest szybkie przybranie na masie.
wiek 25 lat
wzrost 176cm
waga 71
staż 2.5 miesiąca

Chciałem zaczerpnąć waszej wiedzy na temat białka ostrowi wpc80.
Obecnie mam 4kg Gainbolica 6000 z olimpu,ale jest on ubogi w białko pomyślałem dokupić 1800g ostrowi wpc80 i zmieszać, żeby otrzymać bulka.
Co wy o tym sądzicie??
Może macie inne propozycje w miare rozsądne...

jarecki19872
15-05-09, 08:48
pomysl nienajgorszy ale jesli Twoj staz to 2,5 miesiaca to zdecydowanie za szybko
podstawa to dieta i dobry trening.

sts
15-05-09, 09:00
pomysl nienajgorszy ale jesli Twoj staz to 2,5 miesiaca to zdecydowanie za szybko
podstawa to dieta i dobry trening.

na co za szybko gainer to gainer a białko to białko jak ma braki niech kupi proste
do tego niema nic że ćwiczy 2,5 miesiąca przecież to nie kreta albo nie wiadomo co.

Demonek6
15-05-09, 09:25
A może najpierw by zaczął od właściwej diety? Przy tej wadze spokojnie powinien wyrobić się w żarciu z białkiem, węglami i tłuszczami (chyba, że nie cierpi ryby, jajek, drobiu). Anyway....Odżywki traktuj jako DODATEK do diety a nie zastępstwo.

sts
15-05-09, 11:29
A może najpierw by zaczął od właściwej diety? Przy tej wadze spokojnie powinien wyrobić się w żarciu z białkiem, węglami i tłuszczami (chyba, że nie cierpi ryby, jajek, drobiu). Anyway....Odżywki traktuj jako DODATEK do diety a nie zastępstwo.

bez obrazy ale "nie ucz ojca robić dzieci" chyba wiadomo że dieta jako pierwsza ale napisał że chciałby usłyszeć opinii no to ją dostał jak ma braki to niech se bierze gainera i białko nie widzę problemu.

j0zek
15-05-09, 13:13
jak chcesz robic masowe to najlepiej sama ostrovia 80 - najlepsze bialko
Do tego walnij sobie cm3 na sile i pasuje ;)

sts
15-05-09, 13:35
jak chcesz robic masowe to najlepiej sama ostrovia 80 - najlepsze bialko
Do tego walnij sobie cm3 na sile i pasuje ;)

na białku ma robić samą masówe? jesteś pewny?

jarecki19872
15-05-09, 13:54
Gusto83-najlepiej ustaw sobie odpowiednia diete, a jezeli nie masz takiej mozliwosc to walnij bialko i gainera...na samym białku masy nie zlapiesz
A jak skonczy Ci sie ten gainer to kup Mutanta albo Goliatha.
Pamietaj ze dobra micha to podstawa!

Piorun
15-05-09, 13:54
bez obrazy ale "nie ucz ojca robić dzieci" chyba wiadomo że dieta jako pierwsza ale napisał że chciałby usłyszeć opinii no to ją dostał jak ma braki to niech se bierze gainera i białko nie widzę problemu.

"jak chcesz robic masowe to najlepiej sama ostrovia 80 - najlepsze bialko
Do tego walnij sobie cm3 na sile i pasuje ;)"


- włąsnie samo bialko w proszku szkodzi
moze byc tylko co najwyzej uzupelnieniem odpowiedniej diety
Syntetyczne hydrolizowane bialko to najgorsze jakosciowo bialko jakie mozna sobie wymyslec powstajace z odpadkow mleczarskich
i zadna reklama tego nei zmieni

Wiec trzeba ulozyc diete na 100-120g bialka + minimum 50% weglowodanow do tego
Weglowodany z naturalnych produktow tez sa lepsze
i mowie to z wlasnego doswiadczenia z bialkami

Do tego:
- olej omega 3 i inne dobre tluszcze roslinne i zwierzece
- witaminy i mineraly (magnez, selen, cynk, witaminy z grupy b)

do tego ostry trening na mase i bedziesz rosl jak na drodzach


jak juz kupiles Gainbolica to skorzystaj ale dieta i tak lepsza

Demonek6
15-05-09, 14:13
bez obrazy ale "nie ucz ojca robić dzieci" chyba wiadomo że dieta jako pierwsza ale napisał że chciałby usłyszeć opinii no to ją dostał jak ma braki to niech se bierze gainera i białko nie widzę problemu.

Nie obrażam sie ;) Chodziło mi konkretnie o to, by najpierw sprawdził dietkę czy rzeczywiście potrzebuje na starcie suplementacji. Być może przy niedużej poprawce udałoby się wszystko wciągnąć w normalnym żarciu.

Sosna91
15-05-09, 14:21
lol jak to przeczytałem to sie usmialem :D kolega "sts" dobrze pisze a wy sie wymądrzacie.

""jak chcesz robic masowe to najlepiej sama ostrovia 80 - najlepsze bialko"

ha ha ha

o czym w ogóle rozmawiamy.

gainery i bialka to można brać nie ćwicząc w ogóle na siłce, nawet dla smaku jak ktos lubi a nie za wczesnie..

już widząc po poscie autora jestem pewien ze diety nie bedzie stosowal bo chce szybko przybrac na mase wiec sezonowiec ;) lato i te sprawy.

niech bierze tylko ze GB to gówno, jak Carbo i do tego polowa prawie to cukry, ale jest chudy to moze nie zlapier duzo tluszczu. co do białka nigdy nie kupiłem żadnej odżywki typowo białkowej, po prostu dostarczam go w żarciu badz jesi nie moge zjesc to kupione mam węglanowo-białkowe bo raczej powininien sie skupic na weglach, jest chudy potrzebuje energi i budulca, białko również mu potrzebne, ale to niech sobie obliczy ile go potrzebuje.

wracajac do diety jesli masz silna wole, kase i czas to wejdz w dzial dieta znajdz na swoja wage i stosuj, jesli nie to jedz duzoo min 6posiłkow dziennie ale zdrowych nie cukierków i fast foodów, do tego troche sie ruszaj zeby w brzuszek nie poszlo.
jak sie postarasz to moze do sierpnia 75kg bedzeisz mial bo jesli myslisze ze w przeciagu 2-3miechow zlapiesz z 10kg mieska to juz sobie odpuść

Trother
15-05-09, 14:29
Witam
Moim celem jest szybkie przybranie na masie.
wiek 25 lat
wzrost 176cm
waga 71
staż 2.5 miesiąca

Chciałem zaczerpnąć waszej wiedzy na temat białka ostrowi wpc80.
Obecnie mam 4kg Gainbolica 6000 z olimpu,ale jest on ubogi w białko pomyślałem dokupić 1800g ostrowi wpc80 i zmieszać, żeby otrzymać bulka.
Co wy o tym sądzicie??
Może macie inne propozycje w miare rozsądne...

Przy takim stażu powinno się myśleć o diecie i o dokładnym wykonywaniu ćwiczeń ale odpowiem ci na pytanie...zamiast mieszać to lepiej było kupic jakiegoś gainera np. mutant mass albo xxl mass....

LeBron23LBJ
15-05-09, 19:55
Przy takim stażu powinno się myśleć o diecie i o dokładnym wykonywaniu ćwiczeń ale odpowiem ci na pytanie...zamiast mieszać to lepiej było kupic jakiegoś gainera np. mutant mass albo xxl mass....

że co? do gainera powinien dokupic gainera ktory pozatym tez nie grzeszy bialkiem(mass xxl)? wogole co sie dzieje tutaj. Dokup ostrowie do tego Gain Bolica, wyrównaj proporcje. Bierz wg. braków. Mozesz do śniadania i na pewno po treningu. Ale nic nie zastąpi dobrego jedzenia, wiec patrz uwanie co jesz. Jedz mieso i makarony, ryże. Jedz orzechy jako zródło zdrowych tłuszczy. Mozesz równiez dokupic jakie oleje typu oliwa z oliwek, lniany itp. Co najmniej 4 posilki jedz o tych samych porach. No i odpowiedni trening jako stymulacja dla mięśni ;)

Turbo_pl
15-05-09, 22:11
Sosna91 (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=10292) - piszesz ze GB to gówno ... a potem pisze ze jak nie moze zjesc ile ci trzeba to dokupujesz węglowodanowo-białkowe dla jasnosci GAin Bolic jest węglowodanowo białkowy

Pozdro ...

luo
16-05-09, 01:11
Sosna91 (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=10292) - piszesz ze GB to gówno ... a potem pisze ze jak nie moze zjesc ile ci trzeba to dokupujesz węglowodanowo-białkowe dla jasnosci GAin Bolic jest węglowodanowo białkowy

Pozdro ...

GB to syf. Niewarte tych 100zł. Lepiej to wydać na normalne jedzenie.
1kg czystego białka w piersi z kurczaka kosztuje około 60zł, 1kg węgli w ryżu 6zł. Sam zdecyduj czy chcesz kupić proszek czy normalne jedzenie.
Co do reszty to Sosna dobrze napisał, komentarz zbędny..
pozdro

Vesto43
16-05-09, 09:19
gusto83, też niestety mam tego GB 6000 jeśli chce ci się do tego dodawać białko to uważam że spoko pomysł.
Zakładam że treść tego tematu: http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=391 jest ci dobrze znana i liczysz sobie na bierząco składniki które dostarczasz. Uważaj na węgle, odracam przekraczanie dziennej "normy" bo zaleje cie tłuszczem. Weź pod uwagę fakt że chcąc uzyskać w żywności dużą ilość białka w bardzo wielu potrawach dostarczasz również sporo węglowodanów zapewnie nieraz aż za dużo. Jeśli kupisz wpc80 to niemieszaj go z GB i w pierszej kolejności dobieraj białko i jeśli wyliczysz że dostarczasz za mało węgli to dodaj sobie gainera.

wojtas3
16-05-09, 09:50
wy nawet z prostego tematu potraficie zrobić zamieszanie :yawn:

Sosna91
16-05-09, 11:01
Sosna91 (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=10292) - piszesz ze GB to gówno ... a potem pisze ze jak nie moze zjesc ile ci trzeba to dokupujesz węglowodanowo-białkowe dla jasnosci GAin Bolic jest węglowodanowo białkowy

Pozdro ...

dziękuje że mi wytłumaczyłeś że GB jest wędlanowo białkowy ;p
a ja myślałem że to kreatyna i robiłem na tym cykle ;D

ale dobra zeby nie było spamu.

porównaj sobie skład GB z np. monster mass, mutantem, hard mass, mass xxl, waider itp i dopiero sie wypowiadaj a nie przy kupniej sugerujesz sie cena i ładnym opakowaniem.

j0zek
16-05-09, 13:41
pewnie ze idzie zrobic mase na samym WPC ostrovii, trzeba tylko chciec , jakos w miesiac zrobilem 4kg wiec chyba sie da.

Sosna91
16-05-09, 14:05
pewnie ze idzie zrobic mase na samym WPC ostrovii, trzeba tylko chciec , jakos w miesiac zrobilem 4kg wiec chyba sie da.

no taki suchar jak Ty to sie nie dziwie, w takim razie ważyłeś 56kg przy takim wzroscie to sie za sztange mogłeś schować ;D

ale ktoś kto waży troszkę wiećej potrzebuje dużo więcej kcal wiec nie nastawiał bym sie na robienie masy na samym białku;p po prostu uzuepłniacz dietki i tyle.

p.s nie chciałem Cie urazic

gusto83
16-05-09, 14:47
Diete mam ułożoną
Dziennie:
140g białka
450g węgli
w podzielonych posiłkach
Ale brakuje mi 40g białka i 120q węgli.Temmu chciałem to uzupełnić gainerem+ ostrowia wpc80.
Co myślicie też o połączeniu vitalmax 1 4,8kg z 1,8kg ostrowi wpc80?
Czy uzupełniać glutamine w cyklu na mase??
Z góry dziękuje za pomoc.

Sosna91
16-05-09, 15:15
glutamina Ci raczej nie potrzebna, ale jak już masz to bierz, dla pracy mózgu tez dobra.

jak masz diete to pewnie mozesz uzupełniac ją gainerem i ostrowia.

j0zek
16-05-09, 17:03
haha sosna91 bo ty taki smieszny jestes ze wierzysz w to co mam w profilu wpisane xD

j0zek
16-05-09, 17:08
no taki suchar jak Ty to sie nie dziwie, w takim razie ważyłeś 56kg przy takim wzroscie to sie za sztange mogłeś schować ;D

a póki co jestes troche mniejszy wiec prosze sie tak nie mądruj ;]

Sosna91
16-05-09, 17:20
fakt nie zwrocilem uwagi na pozostałe rzeczy, tylko na wage i wzrost.

co do tego że jestem troche mniejszy, to wiesz wrzuć fotki ocenimy, ale sądząć po Twoich wypowiedziach wiedzy dużej nie masz, skoro na samym białku w proszku 4kg w miesiac zrobiles,

j0zek
16-05-09, 17:24
fotki juz wrzucalem i zostalem pojechany za to ze jestem tlusty i slaby jak na 2 lata, ale coz, ze lubie zjesc a cwicze w domu to juz inna kwestia, co do bialka w proszku to bralem na samym poczatku jak zaczalem cwiczyc aby troche sie rozkulac, a reszte czasu cwiczen to praktycznie na sucho.

luo
16-05-09, 18:12
Diete mam ułożoną
Dziennie:
140g białka
450g węgli
w podzielonych posiłkach
Ale brakuje mi 40g białka i 120q węgli.Temmu chciałem to uzupełnić gainerem+ ostrowia wpc80.
Co myślicie też o połączeniu vitalmax 1 4,8kg z 1,8kg ostrowi wpc80?
Czy uzupełniać glutamine w cyklu na mase??
Z góry dziękuje za pomoc.

Gdzie tłuszcze??:twisted:, są równe ważne co węgle bo oprócz energii dostarczysz też ważnych kwasów tłuszczowych. Jak masz dużo hajsu to możesz brać glutamine, jak nie to zostaw na redukcje.

grzechu-82
16-05-09, 19:28
Diete mam ułożoną
Dziennie:
140g białka
450g węgli
w podzielonych posiłkach
Ale brakuje mi 40g białka i 120q węgli.Temmu chciałem to uzupełnić gainerem+ ostrowia wpc80.
Co myślicie też o połączeniu vitalmax 1 4,8kg z 1,8kg ostrowi wpc80?
Czy uzupełniać glutamine w cyklu na mase??
Z góry dziękuje za pomoc. Jeżeli brakuje Ci białka to dokup odrzywkę, a gluty na masówce nie bierz jak masz problem z kasą , zostaw ją na redukcję.

Trother
23-05-09, 14:51
że co? do gainera powinien dokupic gainera ktory pozatym tez nie grzeszy bialkiem(mass xxl)? wogole co sie dzieje tutaj. Dokup ostrowie do tego Gain Bolica, wyrównaj proporcje. Bierz wg. braków. Mozesz do śniadania i na pewno po treningu. Ale nic nie zastąpi dobrego jedzenia, wiec patrz uwanie co jesz. Jedz mieso i makarony, ryże. Jedz orzechy jako zródło zdrowych tłuszczy. Mozesz równiez dokupic jakie oleje typu oliwa z oliwek, lniany itp. Co najmniej 4 posilki jedz o tych samych porach. No i odpowiedni trening jako stymulacja dla mięśni ;)

Czy ty umiesz czytać?! napisałem że zamiast mieszać lepiej kupić mutant mass albo xxl mass nastepnym razem czytaj uważnie a nie wypisujesz głupoty!!!:evil: