PDA

Zobacz pełn± wersję : Solarium



Shaker
09-12-06, 13:49
no wlasnie co wy , wy znaczy ludzie silowi :P wielcy i wogole myslicie na temat solarium :) znaczy czy to meskie czy nie jak kolesie lataja na sztuczne slonce?:>

Pierożek
09-12-06, 13:55
jak lubia za zycia zamykać sie w trumnie to niech sobie chodza ale też bez przesady :grin:

Shaker
09-12-06, 14:45
hyhy :) no w sumie racja jest jak w trumnie i to jeszcze z niezdrowego "drewna" zbudowana:P ja tam czasami chodze musze sie przyznac

bo blady jestem;/ z reszta w sumie kazdy kulturysta wyglada lepiej w opaleniznie niz bez ( nie twierdze ze jestem kulturysta tylko ogolnie ;) )

tomek.
09-12-06, 14:50
nie ma jak naturalna opalenizna
utrzymuje sie klika razy dłużej niż ta z solarki
ale nie uważam tego jakoś za nie męskie
byle by między kumplami sie nie chwalić że sie chodzi na solarke :razz:

Shaker
09-12-06, 15:03
z ta dlugoscia to roznie bywa.. moja dziewucha byla w grecji w tym roku wrcila pieknie opalona a po miechu zostalo z tego cale go..no

a no i solarka ma pewnie plus :P ja jak sie opale to nie mam bialych fig na dupie:) tak jak moja panna;) dzieki narutalnej :):)

P4l4d7n
09-12-06, 18:24
Ja chodze na solarium zeby dobrze wygladac i nie uwazam zeby to nie bylo meskie chociaz znam osoby ktore mysla przeciwnie : P

LoLiTa
09-12-06, 21:07
Jest równouprawnienie więc nie widzę problemu, zeby panowie nie mogli chodzić na solarkę :)

P4l4d7n
09-12-06, 21:09
Hehe :mrgreen:

LoLiTa
09-12-06, 21:18
wielu moich kumpli chodzi i nie widzę nic złego w tym, nawet powiem, że wyglądają bardzo seksownie .... :D

Shaker
09-12-06, 21:46
o to dziewczynki tez sa na tym forum?:) nie wiedzialem :P sorki :) hmm no napewno sa sexowniejsi niz mieli by byc blado skorni :P ale gdzies czytalem ze opalenizna w tym roku niemodna:P ( niedlugo napisza ze "w tym roku murzyni nie sa modni" albo biali pfff babskie pisemka:P)

nefretette
10-12-06, 10:10
Solarka jest stworzona po to by z niej korzystać, ale z umiarem.. tyczy się to zarówno panów jak i pań ;)

P4l4d7n
10-12-06, 14:58
Od paru lat mowi sie ze opalenizna jest nie modna : P.... ale ja i tak sie opalam bo to zajebiscie wyglada i dziewczynom sie podoba ; D

Jose
10-12-06, 22:12
ja chodze wiec nie uwarzam ze to jakies niemieskie etc...
byleby nie przesadzac ;)

Shaker
11-12-06, 20:00
no tak :) co za duzo to nie zdrowo...
ale ogolnie rzecz biorac to gdzies w necie jest umieszczony spis"zdrowych solarek" wiec mysle ze niedlugo bedziemy chodzic tam czesciej niz na plaze:P

Dagome
11-12-06, 21:44
czy to męskie? co to za pytanie teraz już nie trzeba być męskim... co dla was jest męskie? chodzenie w przepoconych koszulkach? albo zmienianie koła w samochodzie przestań.... teraz już nie trzeba być męskim... kobiety są czesto bardziej męskie :D:D raczej było zapytać w temacie czy to pedalskie :D

sylwka
11-12-06, 22:18
o to dziewczynki tez sa na tym forum?:)
noo, i to od jak dawna :D :P
Wg mnie lepiej, jak chłopak ma już od urodzenia ciemną karnację :) wtedy nie musi ani się opalać ani chodzić na solarkę.. szczęściarz z takiego :P
A jeśli już ma tą bladą czy jasną karnację.. wolę, jak chłopak nie chodzi na solarium :) pzdr :*

Shaker
11-12-06, 22:27
o no to jestes wyjatkowa ci powiem bo jednak wiekszosc woli opalonych chlopcow;)
sztucznie czy nie ale woli opalonych..
a ja sam osobiscie nie lubie bladosci wiec chyba tez naleze do wiekszosci:P ( znaczy sie oczywisice wole opalone dziewczyny:))

nefretette
12-12-06, 10:29
Teraz zaczyna się sezon na solarke :D sylwester, studniówki..

tomek.
12-12-06, 14:41
na takich imprezach zawsze jestem opalony

co prawda od c2h5oh ale zawsze lepsze to niż bladość :razz:

sylwka
12-12-06, 15:31
o no to jestes wyjatkowa ci powiem bo jednak wiekszosc woli opalonych chlopcow;)
sztucznie czy nie ale woli opalonych..
Ale ja lubię opalonych!! :P ale metodą naturalną ;) (tzn. ja lubię tych z ciemniejszą karnacją od urodzenia :P i z ciemnymi włosami, brunet czy ciemny blondyn.. ale to już pomińmy :] )

Teraz zaczyna się sezon na solarke sylwester, studniówki..
taaa, studniówka xD hehh, ale ja nie wiem, czy pójdę na solarkę.. jakoś mnie do tego nie rwie, ale trochę kolorku by się przydało.. :| wie ktos może, czy są jakieś przeciwskazania?? ;>

Shaker
12-12-06, 18:45
dzuo pieprzykow i jjakies dermatologiczne sprawy sa napewno przeciwskazaniem... a tak ogolnie to chyba raczej nie ma...

nefretette
12-12-06, 21:59
aa w sumie tak sobie piszecie o tej solarce i piszecie, to aż nabrałam ochoty by się tam wybrać, nie pamiętam kiedy byłam tam ostani raz :) fajnie się tak wygrzać, jak na dworzu zima :P

Pieroog
13-12-06, 10:30
A no fajnie hehe jak na plaży w Grecji w pełnym sezonie :) Czasami ide sobie 3 razy na 2 tygodnie i troche poprawiam opalenizne. Ale wole się na słońcu opalić dłużej trzyma taka opalenizna bo po solarce szybko schodzi, trzebaby było chodzić później przynajmniej raz w tygodniu. No ale to też zależy jak bardzo chce ktoś być opalony.

Shaker
01-01-07, 13:57
jej przed tym sylwkiem to normalnie na solarke to byly zapisu co do minuty :) tragedia :)

blt
01-01-07, 18:24
wampirem nie jestem czasami chodze syfy troche zwalcza...

Shaker
01-01-07, 22:37
masz racje wypala troche wypala..
szkoda ze niektorym dziewczynom tez mozgi wypalilo :) czasami jak patrze to no coments

blt
02-01-07, 20:19
mozna sie uzaleznic podobno to jest choroba ... wszystko jest dla ludzi

Shaker
02-01-07, 20:51
no tez tak slyszalem wlasnie:)
no i na wlasne oczy widzialem ze mozna wiec potwierdzam ;P

Juzek90
12-01-07, 19:42
dla mnie to nie męskie :P

Marcin909
27-01-07, 18:25
he po co sobie niszczyc skure ale wszystko ma sowje plusy i minusy :grin:

ma(j)ster
28-01-07, 00:41
ja wole tradycyjna opalenizne a nie szlajac sie po solariach :cool:

blt
30-01-07, 18:20
ta to sie po opalaj w zime ja tam tylko chodze bo mi ladnie feace wysusza a ze sie opale przy okazji no coz.... plakal nie bede

sylwka
31-01-07, 11:19
ja tam tylko chodze bo mi ladnie feace wysusza

moze i wysusza twarz, ale predzej czy pozniej skora zacznie produkowac wiecej gruczolow (chyba.. :|) i pojawia sie wiecej wypryskow. niestety ;)

grzesiek k
02-02-07, 20:24
ja tez muszę zacz±ć chodzić na solarkę bo tego lata wcale się nie opalałem tylko ręce

sylwka
03-02-07, 11:54
ja tez muszę zacz±ć chodzić na solarkę bo tego lata wcale się nie opalałem tylko ręce

tylko rece, to jak to by wygladalo? :D
Zazdroszcze tym, co maja ciemna karnacje.. albo taka latwoopalajaca sie :) ja mam jasna i na sloncu gora mi sie troche opala, a nogi w ogole;/ a jak juz sie opale, to nierownomiernie :(

kociolcyk
03-02-07, 11:59
ja tez muszę zacz±ć chodzić na solarkę bo tego lata wcale się nie opalałem tylko ręce

tylko rece, to jak to by wygladalo? :D
Zazdroszcze tym, co maja ciemna karnacje.. albo taka latwoopalajaca sie :) ja mam jasna i na sloncu gora mi sie troche opala, a nogi w ogole;/ a jak juz sie opale, to nierownomiernie :(
heh chodził w koszulce z krótkim rękawkiem i sie same opaliły

grzesiek k
03-02-07, 13:35
Kociolcyk ma rację :mrgreen:

sylwka
03-02-07, 17:08
heh chodził w koszulce z krótkim rękawkiem i sie same opaliły
no to co to za opalanie? :P Trzeba było koszulkę rozebrać i git xD i w samych spodenkach pochodzić :D

grzesiek k
03-02-07, 18:41
heh chodził w koszulce z krótkim rękawkiem i sie same opaliły
no to co to za opalanie? :P Trzeba było koszulkę rozebrać i git xD i w samych spodenkach pochodzić :DMiałem powody żeby chodzić w koszulce :sad: ale tego roku sie opale kurwa na murzyna :mrgreen:

sylwka
03-02-07, 21:24
heh chodził w koszulce z krótkim rękawkiem i sie same opaliły
no to co to za opalanie? :P Trzeba było koszulkę rozebrać i git xD i w samych spodenkach pochodzić :DMiałem powody żeby chodzić w koszulce :sad: ale tego roku sie opale [cenzura] na murzyna :mrgreen:
ok, wybaczamy Ci, prosimy o zdjęcie, jak się opalisz na murzynka :mrgreen:

grzesiek k
04-02-07, 11:35
heh chodził w koszulce z krótkim rękawkiem i sie same opaliły
no to co to za opalanie? :P Trzeba było koszulkę rozebrać i git xD i w samych spodenkach pochodzić :DMiałem powody żeby chodzić w koszulce :sad: ale tego roku sie opale [cenzura] na murzyna :mrgreen:
ok, wybaczamy Ci, prosimy o zdjęcie, jak się opalisz na murzynka :mrgreen:
Na murzynka to przesadziłem ale zamieszczę foto spoko jeszcze jest czas :wink: