PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta na mase (nocki)



Pakerek001122
14-05-09, 13:48
Witam nie mam ulozonej pozadnej diety mam teraz cykl na mase z ssa...
Jak narazie zajadam ogromne masy ryzu,makaronu,kaszy,miesko z kurczaka itp...


Jest tylko jeden problem z dieta przez caly tydzien mam same nocki od 10-4-5 nad ranem budze sie okolo godziny 12-13 i potrzebowal bym diete pod taki styl zycia. Nie chce diety profesionalnej tylko moze mi ktos doradzic co mam jesc a czego mam unikac i o jakich porach.


Pozdrawiam

puma007
14-05-09, 13:58
jesli chodzi o to ze pracujesz w nocy to nie ma nic w tym trudnego,wystarczy jesc to samo co normalnie ino w innych godzinach i wszystko,poprostu

Pakerek001122
14-05-09, 14:03
O widze kolega z moich okolic :> Potrzebuje zeby mi ktos doradzil cos jesc czego nie w jakich ilosciach i porach.

luo
14-05-09, 14:11
Jedz jak do tej pory, przed snem niejedz węgli jedynie białko+tłuszcze. Przed i po siłce białko zwierzęce+sporo węgli. Po przebudzeniu też białko zwierzęce (tuńczyk/kurczak)+węgle(ryż/płatki owsiane/kasze)

"Potrzebuje zeby mi ktos doradzil cos jesc czego nie w jakich ilosciach i porach."
to akurat sam musisz ustalić bo nikt niezna Twoje organizmu jak Ty sam;). Propocje BTW pewnie znasz. Użyj jeszcze tego kalkulatora:
http://www.e-kulturystyka.info/downloads.php?do=file&id=157

puma007
14-05-09, 14:13
Co najlepiej jeść:

* Węglowodany: makaron, kasza gryczana, chleb pełnoziarnisty,ryż, płatki owsiane
* Białko: piersi z kurczaka, ryby , jaja, twaróg chudy, wołowina
* Tłuszcze: oliwa z pestek winogron, tłuste ryby, olej lniany, oliwa z oliwek

i tego sie trzymaj

a co do okolic to z kad jestes

Pakerek001122
14-05-09, 14:33
Okolice bydgoszczy z z blizszej strony wagrowca ;D