PDA

Zobacz pełną wersję : ból ścięgien



Dzban
09-12-06, 00:37
Gdy ćwiczę bicepsa męczy mnie ból ścięgien po wewnętrznej stronie łokcia. Przez to nie ćwiczę go maksymalnie. Z czasem to ustąpi czy może zmienić ćwiczenia lub intensywność??

bejnar
09-12-06, 07:53
nigdy takiego czegos nie mialem ale moze warto odpuscic na moment, ja tak zrobilem gdy przy francuzie czułem prawy bark to odstawilem na kilka treningow i wrocilo do normy a wczesniej co trening to samo mialem

[ Dodano: 09-12-2006, 07:55 ]
na drugi raz taki temat bardziej do działu zdrowie :)

Luki_25
09-12-06, 10:00
Dzban ja mam dokladnie to samo robiac ostatnie powtorzenia w serii czuje bol rwanie w sciegnach nie mogac dokonczyc serii na maxa. Dwukrotnie zmienialem zestaw cwiczen ale bol jest nadal utrzymuje sie to juz trzeci mesiac. Koncze teraz cykl i tlumaczylem to sobie przyrostem miesnia jego napompowaniem. Mam nadzieje ze wkrotce wszystko wroci do normy pozdrowionka

Kakashi
09-12-06, 13:27
wróci:D meczyło mnie to na samym poczatku:D to jest jedna z oznak przetrenowania...pora zrobic sobie tygodnioa/dwutygodniowa przerwe:D wtedy powinno wrócic wszystko do normy i dalej mozecieprzerzucac tony podczas trningu:D pozdro:D

Mattt
09-12-06, 17:23
tak jak wyżej :mrgreen: to efekt przetrenowania bądź poprostu uraz, zrób sobie przerwe, jeżeli ból nie minie po pzerwie to idź do lekarza, bo togo nie mozna lekceważyć :!:

tomek.
10-12-06, 12:35
zalęzy jeszcze jak bardzo obeznany z siłownia jest /jego staż/

mogą to być zwykłe 'zakwasy'
objawiaja sie jeszcze tym że ręki nie można wyprostowac do końca
ale jezli staz większy niz kilka miesięcy to może być to cos powaznego
najlepiej nie zwlekac tylko prosto do lekarza sie udać przerwać trening albo skupić sie na ćwiczeniach gdzie biceps nie ma udziału

Kuba(L)
10-12-06, 13:45
Ja mialem cos podobnego ale jakos bole ustaly.