PDA

Zobacz pełną wersję : Początki...



VolvoKielce
08-12-06, 22:52
Witam,
Jestem nowy w tych tematach ale kiedyś kolega mi coś niecoś o tym mówił. Wiem że potrzeba jest mi dobra dieta. I dlatego pytanie byłby ktoś tak dobry napisać mi to??Mam 164 cm wzrostu i 60kg wagi.

Druga sprawa to dodatkowych porcji białka w stylu serwatek albo innych dodatków.

A trzecia sprawa to gdzie najlepiej ćwiczyć. Mam w domu sztangę a na niej 5 kg z jednej strony z drugiej tyle samo. Czy najlepiej iść na siłkę i tam zacząć ćwiczyć.

Czwarte pytanie jakie ćwiczenia żeby uzyskać, ładną klatę, dobrego prawego sierpowego i dobrze rozwinięte mieśnie uda.

Wszystki z góry dziękuję za pomoc ;)

P4l4d7n
08-12-06, 22:59
1 - najlepiej samemu sobie rozpisac diete, poczytaj troszke o tym :)

Druga sprawa - to o co dokladniej chodzi? Odzywki bialkowe i niektore serwatki sa bardzo dobre ejsli chcesz przybyc na masie.

3 - oczywiscie ze na silowni :)

4 - www.kulturystyka.pl/atlas/

VolvoKielce
08-12-06, 23:02
Chodzi mi o to że jak kupię przypuśćmy serwatkę to na początek jest dobra czy nie??

bejnar
08-12-06, 23:03
dieta na mase ----> http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=448

serwatki nie bierz z allegro napewno już lepiej coś z wyższej półki ale myśle że gainer Ci sie przyda

idz na siłownie, na tym sprzecie wiele nie osiągniesz

widze że stawiasz sobie proritety, lepiej weź dobry trening i jedz ze wszystki a efekty będą wszędzie nie tylko na klacie a co do sierpa to nawalaj w worek :P