PDA

Zobacz pełną wersję : Six pack abs in 6 minute



dragonikow
13-05-09, 15:00
Ostatnio zacząlem ćwiczyć razem z treningiem polecanym przez pismo Health&Fitness które polega na wykonywaniu 20 p0owtórzeń każdego ćwiczenia i zmieszczenie się w 6 minutach. Nie powiem ale pomaga. Ćwiczę od 2 tygodni i pojawiają się efekty w postaci spalenia tłuszczyku oraz pojawiają się juz pierwsze oznaki "kaloryfera" :) Tyle gadania teraz przejdzcie do filmiku poniżej żeby zobaczyć o co kaman:)

http://www.youtube.com/watch?v=3fU_8kJeXeE

Jolly
13-05-09, 15:22
Zarysy 'kaloryfera' widać dlatego że mięśnie są napompowane, przestań ćwiczyć to zniknie. Co nie zmienia faktu że abs jest nawet fajny. Masz jakąś dietę?

KowalX
13-05-09, 17:39
Ostatnio zacząlem ćwiczyć razem z treningiem polecanym przez pismo Health&Fitness które polega na wykonywaniu 20 p0owtórzeń każdego ćwiczenia i zmieszczenie się w 6 minutach. Nie powiem ale pomaga. Ćwiczę od 2 tygodni i pojawiają się efekty w postaci spalenia tłuszczyku oraz pojawiają się juz pierwsze oznaki "kaloryfera" :) Tyle gadania teraz przejdzcie do filmiku poniżej żeby zobaczyć o co kaman:)

http://www.youtube.com/watch?v=3fU_8kJeXeE

mam pytanie,nie bolą ciebie plecy przy drugim ćwiczeniu?

dragonikow
14-05-09, 12:41
tak mam dietę a co do bólu pleców to na początku zawsze bolą ale po 3,4 dniach już nie

luo
14-05-09, 14:15
to podłuż jakąś karimate czy koc pod plecy, proste;)

graczuuu
14-05-09, 19:23
Cześć.

Czy jeśli nie mam sensownej diety, to nie opłaca mi się wykonywać takich 6 minutowych ćwiczeń co dziennie? Nie mówię że źle się odżywiam, jednak staram się trzymać dystans.

Ktoś wspomniał że efekt nie jest stały (?) Czyli dopóki będę ćwiczył, wykonywał te ćwiczenia to będę miał ten zarys kaloryferka? ;-)

KowalX
14-05-09, 20:11
Cześć.

Czy jeśli nie mam sensownej diety, to nie opłaca mi się wykonywać takich 6 minutowych ćwiczeń co dziennie? Nie mówię że źle się odżywiam, jednak staram się trzymać dystans.

Ktoś wspomniał że efekt nie jest stały (?) Czyli dopóki będę ćwiczył, wykonywał te ćwiczenia to będę miał ten zarys kaloryferka? ;-)

tego akurat nie robiłem ,ale jak z każdym mięśniem nie wykorzystywany maleję,ale nie z dnia na dzień ;)
najpierw leci siła ,później masa i to samo jak zaczynasz...

jeśli odżywiasz się w miarę to warto ,ale dodaj do tego jakieś areoby lub interwały,bo rozumiem brzuszek trochę zasłania...

jak już ci się pokaże to nie będziesz chciał przestawać ;p

Sosna91
14-05-09, 20:56
nie mam takiej kanapy jak na filmie ;<

S!d!
14-05-09, 22:41
\Chyba zaczne katowac tym brzuch moze spale troche fatu z niego ;)

dragonikow
24-05-09, 11:52
Ktoś wspomniał że efekt nie jest stały (?) Czyli dopóki będę ćwiczył, wykonywał te ćwiczenia to będę miał ten zarys kaloryferka? ;-)

żaden efekt nie trwa wiecznie. Jak przestaniesz ćwiczyć to po pewnym czasie znów wrócisz do brzuchola :)