PDA

Zobacz pełną wersję : Spalanie



Gruszek
12-05-09, 19:08
Możecie podać mi jakieś ćwiczenia na spalanie tkanki tłuszczowej z brzuchacza i piersi?

KowalX
12-05-09, 19:17
Możecie podać mi jakieś ćwiczenia na spalanie tkanki tłuszczowej z brzuchacza i piersi?

trening przekrojowy i dobra dieta można dodać do tego również areoby lub interwały

tłuszcz nie spala się miejscowo tylko z całego ciała.Możesz kształtować odpowiednie miejsca

Gruszek
12-05-09, 19:22
Widzisz... Nic mi nie mówi "trening przekrojowy";p Jestem kompletnym noobkiem w tych sprawach. Dopiero zaczynam swoją przygodę z kulturystyką ;] Pomożesz mi jakoś dobrać dietę, bo na tym również się nie znam.

KowalX
12-05-09, 19:28
Widzisz... Nic mi nie mówi "trening przekrojowy";p Jestem kompletnym noobkiem w tych sprawach. Dopiero zaczynam swoją przygodę z kulturystyką ;] Pomożesz mi jakoś dobrać dietę, bo na tym również się nie znam.

będziesz ćwiczył na siłowni czy w domu jeśli w domu to jaki sprzęt posiadasz itp.

Gruszek
12-05-09, 19:33
W domu. Ławka, drążek, hantle.

wil-qu
12-05-09, 20:17
weź odkurzacz, przyłóż rułe z odkurzacza do miejsca gdzie masz fet i odsysaj !! tylko musisz to w głowie przyswoić !! musi być praca na lini odkurzacz - mózg :) hehe a tak poważnie to stary dieta !! aeroby (basen, bieganie) interwały !! poczytaj tego jest multum !!

Jolly
12-05-09, 22:01
Trening Siłowy/Aerobowy/Interwałowy. Informacje jak wykonywać znajdziesz w sieci.

Demonek6
15-05-09, 09:19
Dietka redukcyjna z niezbyt dużym bilansem ujemnym (- 200 kcal). Do tego aeroby- osobiście polecam interwały biegane. Ćwiczenie dobrze wykonywane niezbyt przyjemne ale skuteczne jak diabli. Częste posiłki do tego i będzie gites. Poczytaj jak jeść żeby podkręcić przemianę materii.