PDA

Zobacz pełn± wersję : jak układać dietę na such± masę?



Demonek6
12-05-09, 09:27
Jestem po redukcji z której byłem zadowolony, i po 3 tygodniach urlopu (normalne żarcie, mniej ćwiczeń) po których już widać, że mnie zalewa. Chciałbym zacz±ć budować such± masę. Jak wobec tego ułożyć dietę? Czy wyj¶ciow± ma być redukcyjna, z dodaniem....czego i ile? Czy może dobrać do siebie któr±¶ z diet masowych, ale uci±ć....co i ile? Ćwiczę 3x/ tydzień, w dni nietreningowe interwały biegane, rower lub basen. Niedziela odpoczynek.

Moja dietka redukcyjna wyliczona z kalkulatora XXX (bez reklam) wygl±dała tak:

~1800 kcal (zapotrzebowanie 2000-2100)
węgle/ białka/ tłuszcze - 250 / 166 / 42

Chodzi mi o pewne wytyczne. Dietę i tak dopracuję w trakcie jej trwania.

klocur
12-05-09, 09:30
wg mnie robisz normalna masówkę, z nieduzym nadmiarem kalorii - nie moze byc diety redukcyjnej z ujemym bilansem zeby budowac mięso, co wymaga dodatniego bilansu. rob tak jak mowisz, dodaj dziennie po 500 kcal do zapotrzebowania. dobrze ze robisz aeroby. tak wlasnie bedziesz szedl powoli do przodu. suplementy jakies sa/beda ?

sts
12-05-09, 09:30
ile ważysz ? itd

Demonek6
12-05-09, 09:43
ile ważysz ? itd

~76kg przy 175 cm. Bialns białkowy uzupełniam ostrowi± wieczorem (w ci±gu dnia wci±gam wymagane białko w jedzonku). Mogę się posiłkować kret± je¶li będzie potrzeba.

007
16-05-09, 22:22
pomału podnosisz wegle i tłuszcze a białko będzie wymagać zmniejszenia

Demonek6
19-05-09, 07:31
pomału podnosisz wegle i tłuszcze a białko będzie wymagać zmniejszenia


Węgle i tłuszcze rozumiem...ale dlaczego białko ma spa¶ć?

Rynju
19-05-09, 08:47
patrz na kalorycznosc i odpowiednie proporcje skladowych b/w/t
Nie obnizaj jej, ale tez nei podwyzszaj wiecej jesli wiesz ze wysilku z twojej strony nie bedzie badz beddzie niewystarczajacy. Bo w tedy to sie odlozy