PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebny zestaw odrzywek ???



Marcin85
11-05-09, 16:40
No witam wszystkich! Potrzebuje dobry zestaw odrzywek na przyrost masy.Umnie standart to białko WPC Ostrowia i Mutant mass do tego dieta moze nie naj lepszej klasy bo nie mam czasu siedziec poł dnia przy garach ale daje rade i patrze na to co jem.Mysle ze na cykl ktory zaczne wkrotce szykuje sobie:Kreatyna Storm Universal/Gainer Mutant Mass/Białko WPC Ostrowia. I tu potrzebuje pomocy co do tego najlepiej dołozyc ? A moze ma ktoś lepszy zestaw odrzywek na przyrost duzej masy ?

lovelas69
11-05-09, 16:51
jaki jest Twój staż i jakie suple już stosowałeś ?

Marcin85
11-05-09, 16:59
Cwicze od roku non stop a stosowałem Creatine X-treme firmy Inkospor i tak jak wczesniej wspominałem Mutant Mass 7kg i regularnie białko Ostrowia

lovelas69
11-05-09, 17:06
Moim zdaniem na stack kreatynowy jeszcze za wcześnie... jeśli miałeś dawno cykl na tej krecie możesz powtórzyć plus gainer/białko wg braków w diecie i efekt powinien być. Stosowałbym do tego jeszcze aminokwasy (ale zaraz inni napiszą, że nie ma sensu bo przy rzeźbie miałoby to sens albo w przerwie między cyklami itp. itd. :))

jarecki19872
12-05-09, 06:42
jak najbardziej aminy i jakies witaminki...z drozszych to Animal Pak...z tańszych multiple z olimpu. ze stackiem moze faktycznie za wczesnie..zakup dobre mono np. z fitmaxa

MolderDist
12-05-09, 20:47
Bez sensu moim zdaniem jest wydawanie kasy na Animal Paka...

Musiałbyś być na bombce i naprawde ciężko trenować żeby wykorzystać takie potężne dawki witamin i minerałów.

jarecki19872
12-05-09, 21:02
dlatego podałem mu drozsze i tansze...wkoncu skad mam wiedziec jakimi funduszami dysponuje...ale nie ma co sie spierac Pak jest jednym z najlepszych zestawow witaminowych i do tego posiada w skladzie enymy trawienne i polepsza samopoczucie...a trening powinien byc ciezki;p

MolderDist
12-05-09, 21:03
No i połowe tego Twojego paka wysikujesz, a razem z nimi Twoje pieniążki ;-)

KowalX
12-05-09, 21:36
za 19zł kupisz witaminki treca - Multi Pak36 :) na animala szkoda kasy

jarecki19872
12-05-09, 21:43
witaminy z treca...to rownie dobrze kup sobie vibowit...jesli nie pak to multiple z olimpu albo: now Adam

KowalX
12-05-09, 22:09
witaminy z treca...to rownie dobrze kup sobie vibowit...jesli nie pak to multiple z olimpu albo: now Adam

spokojnie wystarczą ...

Marcin85
13-05-09, 15:32
No dobra witaminy swoja droga a powiedz mi czemu nie moge na ten cykl brac Storm Universal przeciez po tym jest nie zła pompa to mam jechac na samych białkach i witaminach wytłumacz mi to bo nie wiem?

jarecki19872
13-05-09, 16:24
skoro masz za soba jeden cykl to mono w zupełności Ci wystarczy (zrobiłes conajmniej tyle porzerwy ile trwał cykl?)...a na stacki narazie szkoda kasy....a jezeli uparłes sie na stacka to wg. mnie to jest mega połączenie: SizeOn,nGorge i przed siłka Nano Vapor...ja biore tak: rano SizeOn przed siłka Vapo a po 5 kaps nGorge , mam jeszcze puche HP ale ja pewnie wszamam na wykończenie.

KowalX
13-05-09, 17:57
skoro masz za soba jeden cykl to mono w zupełności Ci wystarczy (zrobiłes conajmniej tyle porzerwy ile trwał cykl?)...a na stacki narazie szkoda kasy....a jezeli uparłes sie na stacka to wg. mnie to jest mega połączenie: SizeOn,nGorge i przed siłka Nano Vapor...ja biore tak: rano SizeOn przed siłka Vapo a po 5 kaps nGorge , mam jeszcze puche HP ale ja pewnie wszamam na wykończenie.

jeśli już na stacka to trochę za mocny zestaw jak na początek ;)