PDA

Zobacz pełną wersję : Co jest lepsze??



Maniecki23ix
11-05-09, 12:07
Mam dylemat, ponieważ jedni mówią że jako pierwsze co zrobić najlepiej jest zbudowac mase mieśniową a dopiero potem redukowac tłuszczyk i rzeźbić a inni że lepiej najpierw zredukowac ten tłuszczyk a dopiero potem nabierac masy mieśniowej i rzeźbić. Co jest lepsze?? pomóżcie bo juz niewiem sam. Moim celem jest nabranie siły, i poprawa wyglądu czyli redukcja i rzeźba

KowalX
11-05-09, 12:42
Moim celem jest nabranie siły, i poprawa wyglądu czyli redukcja i rzeźba

sam sobie odpowiedziałeś...

Maniecki23ix
11-05-09, 13:16
Ale kierując się ku sile to zawsze troche tkanki tłuszczowej jest zredukowanej bo jest wykorzystywana jest jako paliwo dla mięśni. Mam racje??

Maniecki23ix
11-05-09, 13:28
Mam na myśli budując mase mięśniową i ćwicząć na siłe to zawsze troche tkanki tłuszczowej jest zredukowanej bo jest wykorzystywana jest jako paliwo dla mięśni. Mam racje??

KowalX
11-05-09, 13:45
Mam na myśli budując mase mięśniową i ćwicząć na siłe to zawsze troche tkanki tłuszczowej jest zredukowanej bo jest wykorzystywana jest jako paliwo dla mięśni. Mam racje??

zależy jak się odżywiasz niby masz rację ,ale jak chcesz budować mięśnie to i kalorie musisz dodawać w postaci tłuszczy i węglowodanów,dużo białka ...
Ja jestem za powolnym robieniem mięśni nie za zbijaniem masy i nie mam żadnych problemów z tłuszczem ...

żeby białko się wchłaniało musisz dostarczyć trochę węgli i witamin ;)

Maniecki23ix
11-05-09, 17:01
Rozumiem ale chciałbym nabrac siły i schudnąć i przy okazji wyrobić sobie sensowny wygląd za pomocą przyrostu mięśnia.

Napinacz01
11-05-09, 17:18
albo MASA albo REDUKCJA tłuszczu, przy masie zgarniesz troche wagi na + i moze ci sie troche tego tłusczu jeszcze zrobic.

Najlepiej daj fotke i ocenimy co sie bardziej przyda.

puma007
11-05-09, 17:22
"Rozumiem ale chciałbym nabrac siły i schudnąć i przy okazji wyrobić sobie sensowny wygląd za pomocą przyrostu mięśnia."


Maniecki23ix,nic odrazu nie ma,na poczatek to lookni na diete i tam ci powiedza jaka najlepiej diete zapodac,Dieta to 3/4 sukcesu,Przecież nie zbudujesz czegoś bez odpowiednich materiałów nawet w życiu codziennym.Reszta to prawidlowy trenig wiec potem wpadni na Trening i dobierz sobie odpowiedni trenig do tego co napisales ze chcesz osiagnac no a jak bedziesz mial porzadny plan treningow i diete to pozostaje uzbroic sie w cierpliwosc,miec duzo motywacji i samozaparcia i za nie dlugi czas powinny byc juz ladne efekty...to tyle z mojej strony pozdro

KowalX
11-05-09, 17:42
Rozumiem ale chciałbym nabrac siły i schudnąć i przy okazji wyrobić sobie sensowny wygląd za pomocą przyrostu mięśnia.

dużo białka ,węgle musisz kontrolować i zdrowy tłuszcz...
ogólnie węgle tylko rano i po treningu czym później tym mniej węgli...
jeśli twoje początki to siły nabierzesz tylko ćwicz ;)
ale jeśli chcesz robić mięśnie nie robiąc masy będzie szło bardzo powoli...