PDA

Zobacz pełną wersję : bcaa



wojtas3
10-05-09, 18:14
Olimp - BCAA Mega Caps - 3x 300kaps brał ktoś z was polecacie?

Symu
10-05-09, 18:24
bcaa jak bcaa spokojnie mozesz brac

MolderDist
10-05-09, 19:39
Ja mam 900 kaps bo wygrałem więc całe pudło i jadłem, ale czego się spodziewasz? Są ok.

Osobiście bardziej mi podchodzi proch - Bcaa Xtra z Activlabu

Bo łykaj sobie cholera 10 kaps przed lub po treningu... A tutaj masz dobry smakowo napój do wypicia - mnie akurat po treningu bcaa xtra orzeźwia więc to dla mnie plus.

wojtas3
10-05-09, 19:42
czego się spodziewam? na pewno szału nie będzie ja takie kapsy to mogę bez popijania łykać jak witaminę c poważnie

Symu
10-05-09, 19:43
Molderdist probowales moze nowe smaki??

Ja ogolnie tez jestem za prochem, capsy zawsze powoduja dziwne uczucie an zoladku.

MolderDist
10-05-09, 21:16
Niestety nie. One są stosunkowo od niedawna. Zjadłem 2 puchy cytryny - jeszcze dwie mam nastanie. Jednak już niedługo przyjdzie mi kolejna pucha chyba w nowych smaku to wtedy się wypowiem :-)

Chciałbym sprobować np. arbusa w tym bcaa :pray:

Aponax
10-05-09, 21:46
ja osobiscie od 3 miesiecy jestem na bcaa z olimpu (kapsy) i bardzo je polecam jak komus nie przeszkadza lykanie to sa bardzo dobre :].
P.S zagadaj z dostawca aby przy 2000 kaps dodal jakis rabat czy cos , lepiej zamowic wiecej :].

lovelas69
10-05-09, 23:04
Olimp - BCAA Mega Caps - 3x 300kaps brał ktoś z was polecacie?

nie kupowałbym żadnych Olimpów, Activlabów, Trecow itp. produktów jeśli chodzi o BCAA
lecz każdy ma inne gusta i guściki :)

slim shady
10-05-09, 23:11
nie kupowałbym żadnych Olimpów, Activlabów, Trecow itp. produktów jeśli chodzi o BCAA
lecz każdy ma inne gusta i guściki :)

Lovelas dlaczego ?

Symu
10-05-09, 23:14
tez nei wiem dlaczego?? W zasadzie w tej gestii bardziej ufam rodzimym producentom niz "made in USA".

Molderdist wiem ze od niedawno, ja tez mialem okazje sprobowac narazie tylko cytryne i nie jest zla.

slim shady
10-05-09, 23:17
mam grajfruta ale nie jadłem bo mam jeszcze cytryne i szkoda mi otwierac, dam znac w lipcu jak smak, chyba ze ktos zasponsoruje moją suplementacje to szybciej dam wrażenia :D

lovelas69
10-05-09, 23:25
to tylko uzupełnienie diety więc głębiej nie ma sensu się nad tym rozwodzić lecz swego czasu próbowałem z Treca i innych polskich firm (ok. 2 lat temu) bo sprzedający mnie tak namawiał itp. itd że jakie to jest super (sklep Vitamin Shop) energia/chęć do treningu/regeneracja była mizerna moim zdaniem... i dalej będę się upierał przy swoim -> Purple Wrath mimo tego, że biorę je od miesiąca aminki z Controlled Labs są jednymi z lepszych jakie jadłem, mówię to z czystym sumieniem (czuć po prostu, że się je bierze), cena wysoka ? to tylko złudzenie ponieważ są bardzo wydajne i jeśli się to wszystko przekalkuluje można stwierdzić, że się OPŁACA !

slim shady
10-05-09, 23:33
Trudno oczekiwać po bcaa oszałamiajacych efektów, a purple wrath maja kozacki skład, ale jednak pozostane przy kwestii cenowej i że bcaa z polskich firm świetnie dają rade ;)

MolderDist
11-05-09, 00:11
Lovelas ale czy my mówimy o bcaa, czy o "stacku" aminokwasowym?

Purple jest świetne nie zaprzeczam, ale o jego działanie nie swiadczy samo bcaa tylko mega wypasiony skład i to, że czuje może być spowodowane tym, że:
- beta-alaniny może podnosić wytrzymałość poprzez niwelowanie kwasu mlekowego, więc mozesz dłużej i ciężej trenować
- l-histydyna tak jak wyżej
- arginina - pompa
- cytrulina - pompa

Nie chce mi się całego składa teraz obgadywać. Jak widac nie można porównywać Purple Wraath do bcaa.

lovelas69
11-05-09, 00:22
aminy to aminy... tylko że te są lepsze :)
Czy to ważne, że to jest stack aminokwasowy ? Chodzi o efekt zgadza się ?

Symu
11-05-09, 09:17
Ale tu rozmawiamy o BCAA, czym sie rozni polskie od zagranicznego .

PW jest fajny ale to inna polka. Tj EAA czyli , BCAA + kilka innych amino + jeszcze kilka pierdol.

BCAA kosztuje 90gr-1zl za porcje , 2gie 2-2,30 za porcje :D i dlatego mozliwa roznica w skladzie.

MolderDist
11-05-09, 12:16
Lovelas albo w tym momenciu nie wiesz o czym mówisz albo nie wiem co mam wywnioskować.

Tak różni się stack aminokwasowy od samych bcaa o czym konkretniej pisałem wyżej.

lovelas69
11-05-09, 12:45
albo nie wiem co mam wywnioskować.

raczej nie wiesz...

stack aminokwasowy to aminokwasy wzbogacone innymi pierdołami i chyba lepiej zainwestować w PW 90 porcji- porcja to 2,1 zł lecz tylko i wyłącznie spożywa się ją przed bądź w trakcie treningu (osobiście ćwiczę 3 razy w tygodniu więc aminki starczą na 7,5 miechów, dlatego ładuje 2 miarki a i tak starczy mi to na prawie 4 miechy), a aminokwasy, które polecacie podejrzewam, że nie bierze się tylko DT i tylko jedną porcję :)
i jak sami widzicie opłaca się :) w moim przypadku 47 zł za aminokwasy na miesiąc wychodzi więc to nie jest majątek :) a jak bierze się jedną miarkę to 27 zł :) także... ^^

lovelas69
11-05-09, 12:52
zapomniałem dodać także po tych obliczeniach wychodzi, za wasze aminki trzeba dać (w moim przypadku) 50 zł na 5 tygodni :) a za PW na 4 tygodnie 47 zł więc różnica znikoma :)

lovelas69
11-05-09, 12:58
a jeżeli ktoś bierze jedną miarkę to płaci 27 zł na 4 tygodnie :) więc rachunek jest prosty :)
P.S Proszę moda o połączenie postów :) bo się bałagan narobił

MolderDist
11-05-09, 16:01
Jednak nie wiem o czym mówisz. Piszesz o produkcie wogole nie przyglądając się jego składowi i działaniu.

Jak ktoś chce tylko bcaa to kupuje bcaa, nie każdy moze przyjmować cały czas arginine czy cytruline bo po pewnym czasie organizm się przyzwyczaja dlatego ja biore je cyklicznie. Więc taki preparat w sumie nie jest do stosowania cały czas, a samo bcaa wręcz przeciwnie.

lovelas69
11-05-09, 16:05
Jednak nie wiem o czym mówisz

przykro mi, że nie wiesz :)

wg Ciebie (Twojego organizmu) cyklicznie lecz Purple Wrath można stosować non stop ^^

mały huba
11-05-09, 16:09
Pw naprawdę dobre i starczą na długi okres, nawet przy stosowaniu 2-3 porcji.
Ale z bcaa ma niecałe ledwie kilka gram w porcji.
Jeżeli ktoś chce typowych bcaa to polecam Bcaa 5000 mvp, Bcaa powder Scitec albo bcaa extra z activlabu.