PDA

Zobacz pełną wersję : dobra kolejność?



wojtas3
10-05-09, 15:55
poniedziałek
-plecy
-triceps

wtorek
-barki
-kaptury
-przedramiona

czwartek
-klata
-biceps

piątek
-nogi

chyba może być taka kolejność jak sądzicie?

wukio
10-05-09, 15:59
Ja bym zamienił wtorek z piątkiem i poniedziałek z czwartkiem. Ale tak jak napisałeś tez nie jest najgorzej ;)

wojtas3
10-05-09, 16:18
no w sumie ilu ludzi tyle pomysłów każdemu pasuje inaczej a mnie akurat tak ale najważniejsze że nie jest źle skoro tak uważasz

wojtas3
10-05-09, 16:24
tak to się prezentuje

poniedziałek:

-podciąganie na drążku 3 po max
-wiosłowanie sztangą 4 po 8
-Martwy ciąg 4 po 10-8-6-6

-prostowanie ramion na wyciągu 3 po 8
-wyciskanie francuskie gryfem famanym siedząc 3 po 8
-POMPKI W PODPORZE TYŁEM z obciążeniem 3 po 8

wtorek:

-wyciskanie sztangi stojąc 4 po 8
-podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 4 po 8
-unoszenie sztangielek bokiem w górę 4 po 8

-szrugsy z sztangą 4 po 15

-uginanie nadgarstków podchwytem 3 po 20
-uginanie nadgarstków nachwytem 3 po 20

Środa:wolne

czwartek:

-wyciskanie na płaskiej (suwnica) 10-8-6-6
-wyciskanie na skosie (suwnica ) 4 po 8
-PRZENOSZENIE SZTANGIELKI W LEŻENIU W POPRZEK ŁAWKI POZIOMEJ: 4 po 8

-uginanie ze sztangą stojąc 3 po 8
-uginanie ze sztangą na modlitewniku 3 po 8
-uginanie ze sztangielkami w siadzie młotkowym 3 po 8

piątek:nogi

-przysiady ze sztangą trzymaną z przodu 5 po 10-8-6-6-4
-PROSTOWNIE NÓG W SIADZIE: 4 po 8
-uginanie nóg w leżeniu 4 po 8
-wspięcia na palce 4 po 20

Aponax
10-05-09, 17:10
powiem tak klatka jest całkowicie do zmiany !!!
sztangiełkami (tymi na jedna reke) dlaczego ? poniewaz moim zdaniem jestes na masie , a lepiej sie masuje robiac sztangielkami te cwiczenia lepsza masa idzie i bardziej sie kształutuje. Idz na prof. siłownie to zobaczysz ze amatorzy robia sztangiełkami :].

brakuje mi tutaj wiosłowania :]

plecy :
podciganie sie przodem do klatki
podciaganie sie tyłem (niech kolega pomaga jezeli nei dajesz rady , sam musze miec lekka pomoc bo podciagne sie tylko 6 razy , mam za duza wage;p)
martwy ciag zastapił bym takim innym cwiczeniem nie pamietam dokladnie jak sie nazywalo , lecz wydaje mi sie ze to jest taki martwy ciag ale sztange masz za nogami.
podciaganie do klatki konca sztangi (jeden koniec lapiesz rekami(zakladasz obciazenie) , a drugi opierasz o rog sciany i podciagasz )
wiosłowanie sztanga :].

Triceps:
tutaj wmiare dobrze , lecz dodałbym dipsy :].

wojtas3
10-05-09, 17:14
właśnie trochę mi brakuje obciążenia na hantle a ma go aż 180kg ale w takiej dziwnej konfiguracji

Aponax
10-05-09, 17:21
do hantelek nie potrzeba duzych obciazen , sam robie małym ciezarami na hantelkach sa ludzie ktorzy biora 140 kg na klatke a biora o 10kg wiecej odemnie na hantelkach. A jezeli nie masz to poprostu rob 5kg na poczatek a zbiegiem czasu dokupic sobie aby miec 10 kg na jedna lape.

wojtas3
10-05-09, 17:33
nie no aż taki słaby nie jestem na serie na płaskiej 75kg biorę na suwnicy
a na hantle mogę założyć 20kg to może na płaskiej będę robić suwnicą a na skosie hantlami co myślisz?

Aponax
10-05-09, 19:16
20kg to za duzo na jedna lape , wycwicz sobie technike (sam meczylem sie pol roku zanim wycwiczilem odpowiednia technike u boku trennera). Myśle ze 10 kg bedzie dobre jak an poczatek , jezeli zobaczysz ze za malo to 15 sobie zaloz.
Skos w doł jezeli masz mozliwosc tez hantelkami
skos w gore tez hantelkami ogolnie wszystkie cwiczenia na klatke robie hantlami ,
przez pierwsze 2 lata (bez odpowiedniego trenningu) jechalem gryfem i teraz mam problemy aby dogonic klatka do bicepsu :].
rozpietki dodaj na płaskiej
i jezeli masz to na maszynie tez rob :]