PDA

Zobacz pełną wersję : Reduktory tłuszczu-czym są?



ZIP009
10-05-09, 13:41
Witam!
(tak se pomyślałem,że jakoś się nie mówi o reduktorach tłuszczu patrzę,że młodzi sięgają po kreatynę by schudnąc)

Reduktory tłuszczu- jak sama nazwa podpowiada służą do redukcji tłuszczu.
A więc jest doskonałym suplementem, który powoduje redukcje tkanki tłuszczowej.
Preparat dla osób:otyłym i z tendencją do tycia,chcącym redukcji tkanki tłuszczowej.

Może znacie bądź używaliście jakieś reduktory tłuszczu nie drogie,skuteczne.
Także piszcie jakie reduktory używaliście a nie dały pożądanego skutku.
Zrobimy listę dobrych i złych reduktorów a wiec do dzieła....

klocur
10-05-09, 13:55
Thyrotherm - dobry jak na razie spelnia swoja funkcje.

warto dodac ze wszystkie reduktory, nawet te najlepsze, bez diety sa o dupe rozbic ...

slim shady
10-05-09, 13:55
znam najlepszy : Dieta + aeroby

Biernaczek
10-05-09, 13:59
znam najlepszy : Dieta + aeroby

Dokładnie.
ZIP009 to się rozpisałeś, myślałem,że zobaczę ciekawy art. :neutral:

KowalX
10-05-09, 14:08
znam najlepszy : Dieta + aeroby

popieram dodatkowo dobra dieta sama z siebie przyśpieszy metabolizm...

Rokr91
10-05-09, 15:49
Thermo Speed Extreme + odżywianie + wysiłek aerobowy - w dwa tygodnie redukcja z 80 do 78 kilo.

ZIP009
10-05-09, 15:57
Tak dieta to podstawa w redukcji ale reduktory tłuszczu są dodatkami które wspomagają dietę.

Dieta+(dobry)reduktor tłuszczu=sukces w postaci utraty tłuszczu:smile:

lovelas69
10-05-09, 16:22
w dwa tygodnie redukcja z 80 do 78 kilo.
o tyle to ja mogę w ciągu 24 godzin spaść z wagi :)

Symu
10-05-09, 16:42
Lovelas bardzo sie cieszymy, ale tu wlasnie chodzi o efkety dlugofalowe a nie utrate wody i miesni.

KowalX
10-05-09, 16:55
Lovelas bardzo sie cieszymy, ale tu wlasnie chodzi o efkety dlugofalowe a nie utrate wody i miesni.

ale 14dni 2kg to wynik słaby i do tego dieta ,spalacz i areoby :/

zmień dietę ,albo ilość spożywanego jedzenia na raz,bo coś lipa

slim shady
10-05-09, 17:08
ale 14dni 2kg to wynik słaby i do tego dieta ,spalacz i areoby :/

zmień dietę ,albo ilość spożywanego jedzenia na raz,bo coś lipa
kilogram na tydzień to naturalny wynik, wiele zalezy tez od diety i intensywnosci aero,

adonis18
10-05-09, 17:09
2 kg to może by masa kałowa zalegająca w jelitach (porównaj wagę normalną z tą zaraz po biegunce - kupa + odwodnienie to może być nawet 5kg)
ale
jeżeli ktoś "ślepo patrzy" na wage to może też zmotywować.

wszystko co zawiera: kofeine, ekstrakt z pieprzu, zielonej herbaty, skórek owoców cytrusowych, l-karnityne, tyrozyne, żeń-szenia, lub w werjach bardziej ekstemalnych efke, johe lub pewien lek na astme.

elo

KowalX
10-05-09, 17:22
kilogram na tydzień to naturalny wynik, wiele zalezy tez od diety i intensywnosci aero,

naturalny,ale nie z areobami i spalaczem...

Symu
10-05-09, 17:24
echhh j.w. po pierwsze liczy sie efekt optyczny

po drugie zakladam że jesteśmy na forum kulturystycznym (chyba tak??!!) przez co dążymy do utraty tkanki tłuszczowej jak najmniejszym kosztem tk. miesniowej i ogolnie przydaloby sie takze robic to w miare bez szkody dla zdrowia.

po trzecie spalanie 0,5-1kg tygodniowo pozwoli nam liczyc na efekty dlugofalowe bez efektu jojo a nie jednorazowa 6kg redukcje i .....dupa nagle sie okazuje ze nasz organzim skutecznie zaczyna sie bronic przed pozbywanie sie tluszczu.


Przy wysokim poziomie BF , mowie o przypadkach duzzzej nadawagi (osobniki powyzej 110kg - jzu nie pamietam ajkie to BMI bylo 30??) szybsze redukcje sa dopuszczalne .


Dlatego spalacze poelca sie ogolnie tylko w ostatnie fazie wycinki kiedy pozbywamy sie tego najabrdziej upierdliwego fatu,a ze ludzie ulatwiaja sobie sprawe to co innego!!! Jaka chciales robic redukcje?? Sama dieta?? Gwarantuje ze to skutecznie utrudni zadanie, anwet ten 1kg tygodniowo.

KowalX
10-05-09, 17:28
echhh j.w. po pierwsze liczy sie efekt optyczny

po drugie zakladam że jesteśmy na forum kulturystycznym (chyba tak??!!) przez co dążymy do utraty tkanki tłuszczowej jak najmniejszym kosztem tk. miesniowej i ogolnie przydaloby sie takze robic to w miare bez szkody dla zdrowia.

po trzecie spalanie 0,5-1kg tygodniowo pozwoli nam liczyc na efekty dlugofalowe bez efektu jojo a nie jednorazowa 6kg redukcje i .....dupa nagle sie okazuje ze nasz organzim skutecznie zaczyna sie bronic przed pozbywanie sie tluszczu.


Przy wysokim poziomie BF , mowie o przypadkach duzzzej nadawagi (osobniki powyzej 110kg - jzu nie pamietam ajkie to BMI bylo 30??) szybsze redukcje sa dopuszczalne .


Dlatego spalacze poelca sie ogolnie tylko w ostatnie fazie wycinki kiedy pozbywamy sie tego najabrdziej upierdliwego fatu,a ze ludzie ulatwiaja sobie sprawe to co innego!!! Jaka chciales robic redukcje?? Sama dieta?? Gwarantuje ze to skutecznie utrudni zadanie, anwet ten 1kg tygodniowo.

nie będzie efektu jojo jeśli nie będzie to sama woda i spożywanie posiłków i kalorie po diecie będą stopniowo wyrównywane nawet przy 6kg choć to już zdrowe nie jest

ZIP009
10-05-09, 17:29
Panowie a słyszeliście o dresie sauna? Mam taki już cwicze z nim 2 tyg i pocę cie jak bym był w kurtce i biegał nie jest drogi 29zł+ przesyłka
tylko że się nie ważyłem i na dzień dzisiejszy nie powiem czy jest skuteczny ale jak tylko zobaczę pierwsze (na pierwszy rzut oka postępy) odezwę się

Pozdro

adonis18
10-05-09, 17:33
wiesz zipo dlaczego wszyscy nei chodzą w takich dresach i nie siedzą w saunach tylko trzymają dietę i robią aeroby?

podpowiem ci, chociaż powinieneś wywnioskować z postów powyżej: bo w ten sposób traci się wodę (pot=woda+troche syfu z przemiany materii) a nie tłuszcz.

elo

Symu
10-05-09, 17:38
nie będzie efektu jojo jeśli nie będzie to sama woda i spożywanie posiłków i kalorie po diecie będą stopniowo wyrównywane nawet przy 6kg choć to już zdrowe nie jest


Jaka jest granica zdrowego odchudzania dla Ciebie?? Czy nie lepiej dla endo jest trzymac metabolizm na wysokim poziomie bo wiem ze wiekszosc ludzi nie umie powoli dodawac kalorii (opanowac sie)?? A prawda jest taka ze keidys musza zejsc ze spalaczy ktore chamuja laknienei. No i trzeba przemyslec co jest naszym celem, wyciac sie do kosci czy zachowac umiesniona , odtluszcona sylwetke??

Z jedyn sie zgodze nowe spalacze ida w kierunku wycinki 10 kg i wiecej w miesiac, jest to jak najbardziej mozliwe. Ale prawda jest taka ze wsyztskie spalacze na johimbinie, efce, tudziez venomik z sibutramina nie sa obojetne dla zdrowia a i utrata 10kg miesiecznie jest szokiem dla organizmu. Jest to mozliwe i nikomu nie moge zabronic ale IMO lepiej nabrac dobrych nawykow zywieniowych i tracic ten 1kg tygodniowo ze spokojem o zdrowie.


Co do dresu, pasow itp j.w.

ZIP009
10-05-09, 17:41
Że tak powiem jest tego na runku dużo
1.reduktory
2.pasy vibroaction czy jakoś tak
3.Wyżej wspomniane dresy sauna
4.kołyski a co do nich za bardzo o nich dobrego nie słyszałem http://www.allegro.pl/item621194894_max_rocket_kolyska_ab_trener_laweczk a_dvdinstdieta.html

Może to dobry przyrząd do wyrzeźbienia sobie brzucha?

Biernaczek
10-05-09, 17:54
Podobną "kołyske" miałem w siłowni.
Tylko górna część brzucha pracowała.
Moim zdaniem szkoda pieniędzy na takie wynalazki.

ZIP009
10-05-09, 18:03
Podobną "kołyske" miałem w siłowni.
Tylko górna część brzucha pracowała.
Moim zdaniem szkoda pieniędzy na takie wynalazki.

Dobre info dla mnie sog... a wiec jakie cwiczenie dobre na brzuch pospolite brzuchy czy moze jakieś specjalne ułożenie ciała
ps. Może jakieś filmiki (nagrodzę sogiem)

KowalX
10-05-09, 19:34
Jaka jest granica zdrowego odchudzania dla Ciebie?? Czy nie lepiej dla endo jest trzymac metabolizm na wysokim poziomie bo wiem ze wiekszosc ludzi nie umie powoli dodawac kalorii (opanowac sie)?? A prawda jest taka ze keidys musza zejsc ze spalaczy ktore chamuja laknienei. No i trzeba przemyslec co jest naszym celem, wyciac sie do kosci czy zachowac umiesniona , odtluszcona sylwetke??

Z jedyn sie zgodze nowe spalacze ida w kierunku wycinki 10 kg i wiecej w miesiac, jest to jak najbardziej mozliwe. Ale prawda jest taka ze wsyztskie spalacze na johimbinie, efce, tudziez venomik z sibutramina nie sa obojetne dla zdrowia a i utrata 10kg miesiecznie jest szokiem dla organizmu. Jest to mozliwe i nikomu nie moge zabronic ale IMO lepiej nabrac dobrych nawykow zywieniowych i tracic ten 1kg tygodniowo ze spokojem o zdrowie.


Co do dresu, pasow itp j.w.

myślę ,że ok 2kg na tydzień...
choć przeważnie przeważnie robię szybkie spadki pod sporty walki,ale wtedy to inna bajka i nie używam spalaczy
ps.
chodziło mi ,że słaby wynik dlatego ,że można tak na czysto i przy takim wyniku to szkoda tracić kasy na spalacz ;)

Symu
10-05-09, 19:46
"chodziło mi ,że słaby wynik dlatego ,że można tak na czysto i przy takim wyniku to szkoda tracić kasy na spalacz ;)"

z tym sie zgodze , ale 2kg IMo troche duzo no ale nieistotne bo taka rozmowa do nikad nie prowadzi.

Rokr91
10-05-09, 20:51
Wiem lovelas że w ciągu 24 godzin można tak "schudnąć". Jednak nie chodzi mi o wynik że tak powiem oszukany, na przykład dużym odwodnieniem organizmu, czy nie spożywaniem dużej ilości pożywienia.

Dla mnie 2 kilogramy jest sukcesem. Mimo tego że nie jestem endomorfikiem to bardzo ciężko zrzucać mi tłuszcz mimo stałego wysiłku fizycznego i ujemnego bilansu kalorycznego.

KowalX
10-05-09, 21:46
ale 2kg IMo troche duzo no ale nieistotne bo taka rozmowa do nikad nie prowadzi.

prowadzi ;) wierze Ci(mi się tylko tak wydawało ,że 2kg to ok)




Dla mnie 2 kilogramy jest sukcesem. Mimo tego że nie jestem endomorfikiem to bardzo ciężko zrzucać mi tłuszcz mimo stałego wysiłku fizycznego i ujemnego bilansu kalorycznego.

i gratuluję ,ale następnym razem daj spokój ze spalaczem i również będziesz miał efekt ;)szkoda kapusty ...
chyba ,że robisz wycinkę ,ale najpierw pracuj nad odpowiednią dla siebie dietą