PDA

Zobacz pełną wersję : Sprawa "odstrzelania gości"



Piorun
09-05-09, 19:44
temat o gosciu ktorego ktos tam chcial sobie odstrzelić i sobie odstrzelił został zamkniety
Jednakze sprawa jak dla mnie nie jest zamknieta, a chodzi o cos szerszego a mianowicie o zasdanosc "odstrzalu" administracyjnych "kowbojow"

Mysle ze nie jest tu do konca istotne co o tym mysli sam zainteresowany Fallenursus bo mysle ze juz dal sobie spokoj chodzi o to kto i za co zostaje banowny na forum.
Jak szanuje sie tutaj ludzi

Sdministracja podobnie jak w wekszosci podobnych sytuacji gdzie mamy do czynienia z nie dokonca kontrolowana wladza tworzy swoj krag wzajamnie sie popierajacy niezaleznie od decyzji i ich slusznosci




wiekszosc z was mysli oraz pisze ze forum schodzi na psy bo ktos dal komus bana, macie do tego prawo oczywiscie, macie prawo to wyrazic jak najbardziej,

tyle tylko, ze blednie myslycie niestety,

fallen to gosc ktory stosunkowo niedawno wpadl na forum, rozumiem ze chcial pomagac itd... tylko jest jedna sprawa - zeby to robic trzeba wiedziec co sie robi, on tego nie wie a na rady zeby dal sobie z tym spokoj nie reagowal wogole - mowie jedynie o dziale doping, ilekroc pisalem przestan pisac dla sztuki szlo to echem, trzeba wiedziec gdzie mnie chca i bede potrzebny bo mam wiedze spora a gdzie bede balastem i ktos bezustnnie bedzie prostowal moje wypowiedzi...

zebyscie zrozumieli o czym mowie podam wam przyklad:

http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=18328

co wynika z tego postu - ze mimo tego ze gosc malo tego ze nie bral to na oczy nawet nie widzial a nawila tak jakby mial z nim do czynienia w kazdym cyklu,


Forum nie schodzi na psy poniewaz ktos dostaje bana, forum schodzi na psy poniewaz ktos komus sie nie podoba personalnie i dostaje wyoutowany spelnianjac satysfakcje jakiegos adminka szkodzac tym calemu forum i odcinajac ich od najbardziej wartosciowych, pomocnych i aktywnych uzytkownikow

Admin wchodzi sobie na fourm i wali tekstami w stylu "Przestan pisac" a jak nie to ban?
To kto ma tu prawo pisac?
Tylko ten kto lize dupe adminom i reaguje na pisek na kazde skinienie?
Fallen byl jednym z najbardziej aktywnych i pomocnych uzytkownikow tak ze inni mogli wygladac przy nim dosc blado i chyba dlatego by nielubiany co przez niektórych

Wiedza o dopingu to nei jest czarna magia,
Jesli ktos ma wiedze to dlaczego nie moze sie z nia dzielic?


twoja wypowiedz w linku ktory podales:

no widzisz,
moze wlasnie niech w takich tematach odzywaja sie ludzie ktorzy brali srodek o ktory pyta autor a nie ci co poczytaja o nim w internecie i wstawiaja jedynie swoje przemyslenia bez jakiegokolwiek zaplecza praktycznego,

bo pozniej pokutuja wlasnie takie czy inne mity o tym czy o tamtym srodku,

:smile:
To znaczy ze lekarz specjalista od spraw hormonalnych i dopingu anabolicznego ma prawo sie wypowiadac tylko wtedy kiedy zrobi cykl na kazdym srodku?
Wiedza jest jedna i albo ktos jest lisko albo daleko od prawdy.
A to czy to bral czy nei nie ma znaczenia czy pisze fakty czy nie.
Nie musze brac heroinyy zeby przytoczyc komus to jak to dziala i jak to wplywa na organizm









co na tym przykladzie mozna wywnioskowac - ze gosc tak pisal prawie w kazdym temacie dotyczacym kazdego prawie srodka mimo tego ze nie mial z nim wogole do czynienia, wszystko co pisal to jedynie przeczytal na necie, dodal kilka slow swoich i nawijal dalej, i to nie bylo raz czy dwa, tylko prawie w kazdym temacie,

czy to jest w porzadku w stosunku do pytajacych?

czy ten gosc udzielal wiarygodnych rad?

czy ten gosc byl wogole wiarygodny?

ci ktorzy go bronia niech sobie na te pytania odpowiedza...

No i odpowiem na te pytania
Przytaczal fakty, podawal doswiadczenia ludzi go stosujacych
I to wystarcza,
jesli ktos ma inne doswiadczenia, zna inne relacje posiadl inna wiedze nich to skoryguje
Czy ktos ma monopol na wiedze?
Ile jest ludzi ktorzy brali kazdy srodek dopingowy dostepny na rynku?
Podejrzewam ze nia kazdy mogl by to przezyc
Dlatego podaje sie realcje innych, ktorzy to brali
Zawsze to cos wnosi do tematu
sa rozne punkty widzenia i mozna latwiej dojsc do odpowiednich wnioskow

A w podanym temacie co takiego zrobil zlego?
NIC
A co niekorzy admini chyba czuja jakies zagrozenie pozycji i CHCA MIEC
NIEMAL MONOPOL NA "PRAWDE" I UDZIELANIE PORAD.
Niemal jak by mieli jakies certyfikaty koksowania i wylacznosc na udzielanie porad.

Voldemort jest najbardziej doswiadczony i wiekszosc ludzi bardzo go szanuje
niech on sie wypowie w tym temacie
A Ty ig ile koksu w siebie wlales zeby stwierzdac czy on ma racje czy nie?





teraz wracajac do do pierwszej kwestii ze forum schodzi na psy, otoz nie schodzi a poprzez skuteczne eliminowanie takich ludzi, pseudo znawcow, dzieci nie majaych nic wspolnego z dziedzina w jakiej doradzaja jakosc forum wzrasta, ludzie beda tutaj wpadac bo beda otrzymywac wiarygodne porady od ludzi co cos na dany temat wiedza z praktyki a nie z internetu,

nie bedzie rad z internetu, nie bedzie rad nie majaych z tematem nic wspolnego, nie bedzie rad z kosmosu bo jakis gosc ktory nic do tej pory nie wzial soku zaczyna doradzac w tak sliskim dziale jak doping,

konczac te wypociny powiem ostatnie - ten gosc byl krotko na forum ale mimo tak krotkiego czasu mial juz 3 ostzerzenia, wiec od kogos i za cos musial je dostac,

dostal w koncu bana, i jesli jedynym gosciem ktory mial jaja zeby mu go dac byl Jolly to ja mu gratuluje,

Otuz tak to fourm schodzi na psy przez jakies personalne animozje roznych adminkow
NAzywasz 35 letniego faceta dzieckiem
Ile twoj "administrator z jajami" ma lat
Sadzac po poziomie jego tekstow to nie wiecej jak 17


Sorry ale jak się nie podoba to won na ***, nikt za wami nie będzie płakał.

To jeden z jego zytatow w poprzednim watku
Godne porzalowania, zero szacunku, teksty frustrata ktory tak naprawde nie liczy sie z forumowiczami a jedyne co go obchodzi to frajda z "czucia sie kims waznym" tylko z tego wzgledu ze ktos dal mu obcje w panelu administracyjnym i moze sobie pyknac ban i zatwierdzic nie ponoszac za to zadej konsekwencji
To dziecinada, arogancja
Takich forow w stylu: "jak sie nie podoba to wypierdalac" pisane przez jakis dzieciakow calkowicie nieodpowiedzialnych za siebie nie majacych pojecia o temacie - widzialem juz kilka i zadne nie postalo dluzej niz rok
To poprostu uwlacza godnosci uzytkownikow i to wszystkich nie tylko tym ktorzy dostali bana

I powtarzam jesli ktos ma wiedze i chec dzielenia sie z nia nie ma sprawy, naprawde niewiele mnie obchodzi czy wiedza o heroinie jest podowana przez czlowieka ktory bral heroine czy od takiego ktory nie bral, prawda jest prawda i ta i ta osoba moze w zasadzie powiedziec to samo, tylko jedna bedzie narkomanem a druga nie
to samo dotyczy porad o koksie od lekarzy sepecjalistow w tej dziedzinie
Wiadomo ze jesli ktos chce miec cos co uchodzic ma za wiarygodne zaciagnie rady osob wiarygodnych jak VOLDEMORT ale widza osob ktorzy nei brali daneko srodka a znaja 10 osob ktorzy ja brali jest jak najbardziej ciekawa, czy same fakty na temat skotkow dzialania danego srodka
NIE MA CZLOWIEKA KTORY BRAL BY WSZYSTKO
TO OSOBA SZUKAJACA PORAD BEDZIE SOBIE OCENIALA KTO JEST WIARYGODY A KTO NIE a wielu i tak zaglada na kilka forz zanim wezmie iwc przynajmniej sobie porowna opinie

Wiadomo ze ludzie ktorzy wyrozniaja sie czym, aktywnoscia, wiedza beda wrzoddem na tylku zakomleksionych ludzi,

Maial jaja zeby go zbanowac?
HAHA do bana nie trzeba miec jaj wystarczy czasem troche determinacji, frustracji, glupoty, kompleksow, czy dowartosciowywania sie przez samo banowanie wartosciowych ludzi

JEstem ciekawy wieku admina Jolly, bo nie ma tego w profilu
ale jego teksty porażają
jesli to jest glowna osoba odpowiedzialna za bany to wspolczuje temu forum

pozdrawiam

Jolly
09-05-09, 19:48
Nie zamykać tematu, zaraz odpisze.

Jolly
09-05-09, 20:07
Sdministracja podobnie jak w wekszosci podobnych sytuacji gdzie mamy do czynienia z nie dokonca kontrolowana wladza tworzy swoj krag wzajamnie sie popierajacy niezaleznie od decyzji i ich slusznosciNie wzajemnie popierający, tylko jak pół forum ma coś do gościa, że niby źle/błędnie doradza to chyba musi coś w tym być. W dodatku notorycznie powtarzający się flood, spam i przekleństwa... na *** pewnie dostawał by sogi, ale tamto forum rządzi się innymi prawami...


Forum nie schodzi na psy poniewaz ktos dostaje bana, forum schodzi na psy poniewaz ktos komus sie nie podoba personalnie i dostaje wyoutowany spelnianjac satysfakcje jakiegos adminka szkodzac tym calemu forum i odcinajac ich od najbardziej wartosciowych, pomocnych i aktywnych uzytkownikowJeśli oceniać po ilości postów to faktycznie, był najaktywniejszym userem:

lenistwo nie zna granic I wieeele takich postów. Pytanie teraz jak oceniasz aktywność?. Przez ilość postów, czy przez wartość merytoryczną?


Admin wchodzi sobie na fourm i wali tekstami w stylu "Przestan pisac" a jak nie to ban?Po to jest admin[mod] żeby usuwał treści błędne i wprowadzające w błąd. lg w ostatnim poście odnośnie fallenursusa dobrze to ujął, polecam przeczytać i zastanowić się.


Wiedza o dopingu to nei jest czarna magia,
Jesli ktos ma wiedze to dlaczego nie moze sie z nia dzielic?Skąd więc te zażalenia i pretensje o bana?. O dziwo skierowane tylko do fallenursusa. Nie uważasz że może być w tym część prawdy?, że faktycznie nie ma racji?. Polecam wypowiadać się tylko tam gdzie ma się 101% pewności że treść nie dobra.


Czy ktos ma monopol na wiedze?Nie, nikt nie ma. Poza tym forum nie jest do klepania się o tyłkach w kółku wzajemnej adoracji, tylko do pomocy nowym, zielonym użytkownikom, którzy faktycznie nie znają się. Jak ktoś chce pomagać chwała mu za to, ale niech pomaga dobrze.


Otuz tak to fourm schodzi na psy przez jakies personalne animozje roznych adminkow
NAzywasz 35 letniego faceta dzieckiem
Ile twoj "administrator z jajami" ma lat
Sadzac po poziomie jego tekstów to nie wiecej jak 17Przykro mi że tak o mnie myślisz... Według ciebie jak ktoś walnie uśmieszek w poście to juz ma mniej niż 30lat, nie osłabiaj mnie.


To jeden z jego zytatow w poprzednim watku
Godne porzalowania, zero szacunku, teksty frustrata ktory tak naprawde nie liczy sie z forumowiczami a jedyne co go obchodzi to frajda z "czucia sie kims waznym" tylko z tego wzgledu ze ktos dal mu obcje w panelu administracyjnym i moze sobie pyknac ban i zatwierdzic nie ponoszac za to zadej konsekwencji
To dziecinada, arogancja
Takich forow w stylu: "jak sie nie podoba to wypierdalac" pisane przez jakis dzieciakow calkowicie nieodpowiedzialnych za siebie nie majacych pojecia o temacie - widzialem juz kilka i zadne nie postalo dluzej niz rok
To poprostu uwlacza godnosci uzytkownikow i to wszystkich nie tylko tym ktorzy dostali banaCzytaj wyżej.


NIE MA CZLOWIEKA KTORY BRAL BY WSZYSTKO
TO OSOBA SZUKAJACA PORAD BEDZIE SOBIE OCENIALA KTO JEST WIARYGODY A KTO NIE a wielu i tak zaglada na kilka forz zanim wezmie iwc przynajmniej sobie porowna opinieI nie ma człowieka który by wszystko wiedział. Doskonale to rozumiem.



Maial jaja zeby go zbanowac?
HAHA do bana nie trzeba miec jaj wystarczy czasem troche determinacji, frustracji, glupoty, kompleksow, czy dowartosciowywania sie przez samo banowanie wartosciowych ludziWidzę że chcesz się dowartościować, spoko. Zanim fallenursus dostał osta(nie bana) dałem mu 2 osty słowne, nie pomogło. Już nie chodzi mi o sam fakt treści, a zwykły flood, taki jak zacytowałem wyżej. Po oście dostawał kolejne słowne. Powiedziałem że jak jeszcze raz przytoczy sprawę osta dostanie bana(powiedziałem 2 razy). No ale spamował dalej więc go zbanowałem.



JEstem ciekawy wieku admina Jolly, bo nie ma tego w profilu
ale jego teksty porażają
jesli to jest glowna osoba odpowiedzialna za bany to wspolczuje temu forumOdkąd siedzę na forum zbanowałem tylko jedną osobę(fallenursusa). Pozostałe bany to sprawa multikont, które zdarzają się nagminnie. Skoro jesteś taki patriota to zapewne zauważyłeś to. Czy wklejanie czyichś fot z innego forum jest dla ciebie spoko?. Dla mnie nie bardzo, może jestem stereotypowy ale nic na to nie poradzę. Mam 22lata.

I słowo na koniec: Masz święte prawo złożyć skargę na moda. Admina poznasz po czerwonym kolorze nicka. Do niego właśnie pisz zażalenie. Jeśli admin uzna że nie nadaje się na moderatora, z czystym sumieniem odejdę. Przynajmniej przyczyniłem się do rozwoju forum banując gościa, choć pewnie kwestia czasu i założy kolejne konto.

Pozdro, Jolly

skajłoker
10-05-09, 01:26
moim zdaniem dobrze ze dostał bana bo pajacował a nie znał się na temacie w podobny spodób bym zbanował połowe użytkowników tego forum którzy mają pare miesięcy stazu na siłowni nabite 1000 postów i udzielają takich porad ze ręce opadają jak dla mnie to na tym forum brakuje fachowców wsumie to sie nie dziwie bo jak wchodzi tu jakiś nowy użytkownik który zna sie na rzeczy i mógłby się znami podizleić swoją wiedzą i widzi posty tych sezonowców albo co niektórych małokompetentnych moderatorów z plebejskich działów którzy próbują udzielać porad to odrazu zmienia forum....

vold
10-05-09, 06:17
A moim zdaniem jedyną osobą która miała prawo dać bana osobie która głównie pisała w dziale doping powinnem być ja!!!, a nawet nie zdążyłem wypowiedzieć się w tym temacie, wkurwi....., mnie to strasznie, zbanował go moderator tak poważnego działu jak dział dla zielonych - noooo kochani jak dalej tak będziemy robić to zostaną tutaj tylko moderatorzy i począdkujący, wiele ludzi już to zauważyło że na forum robi się nie miła admosfera i to prawda!

Moim zdaniem moderator powinien być wyrozumiały, dawać pierwsze ostrzeżenia ustne, banować za łamanie regulaminu i tylko w swoim dziale, falus nie złamał regulaminu, czy pisał głupoty???, raczej nie , bardzie jego niektóre wypowiedzi nie zgadzały się z naszymi ale prostowaliśmy go i nawet przyznawał racje, jak dla mnie nie kwalifikował się do bana .

Będe walczył o to aby ostrzeżenia jak i ban mógł być dawany tyl;ko w swoim dziale!!!

Falus akurat mnie nie interesuje bo już z pewnością dał sobie spokuj i tu nie zaglądnie ale chodzi mi o innych użytkowników którzy chcą się wiele dowiedzieć np w dziale dopng, zbierają wiedze i po czasie są coraz lepsi w tej dziedzinie, czy więcej takich osób tym konkretniejsze forum ale niestety z wami żadna osoba nie dojdzie do takiego poziomu, to żałosne!!!

Piorun
10-05-09, 07:59
Dokladnie
podejrzewam ze Voldemort przewalił w zyciu ze 10 razy wiecej ciężarów niz kilku pozostałych adminów łącznie (na pewno wiecej niz jolly)

tak jak zosalo napisane: Gosc z dzialu "dla zielonych" daje bany za sprawy dopingu?
clap
bezsens

Tylko Voldemort ma wg mnie do tego prawo i tylko on ma wiedze i doswiadczenie by o tym decydowac
i jak ktos mial jakies watpliwosci to najpierw jego sie powinien spytac w tej sprawie

kazdy ma prawo do pomylki ale to trzeba najpierw widziec i wykreslac uzywtkownikow z jakas odpowiedzialnoscia i szacunkiem bo na pewno tu tego zabraklo

Fehu
10-05-09, 09:52
Będe walczył o to aby ostrzeżenia jak i ban mógł być dawany tyl;ko w swoim dziale!!!wg mnie nie musisz o to walczyć dla mnie jest to sprawa oczywista moderuje swój skromny dział HP i nigdy nie dałem ostrzezenia nie w swoim dziale (a i w swoim moze ze 3)
Co tego fallena lubiał on też pisać w działach po za dopingiem

Jolly
10-05-09, 10:36
tak jak zosalo napisane: Gosc z dzialu "dla zielonych" daje bany za sprawy dopingu?

bezsens
Jak laik wyżej powiedział. Dużą część postów napisał w dziale trening i dla zielonych(czyli moich) i za ich poziom dostał bana.

PS: nie mam zamiaru czytać więcej tych wypocin Pieruna. Jak chcesz podleczyć kompleksy to idź pospamuj na HP...

hans1237
10-05-09, 11:40
wszystko fajnie i pieknie ale połowa modów została modami bo co?bo dwa fajne zdania napisali i sie juz znają?albo wystawili fotki,kazdy pomyslał spoko zbudowany bedzie dobry g....prawda zły wybór modów ale to niestety wchodzi w praniu jaki kto jest,z tym banem dla fallen to naprawde jest przegięcie pałki,lg miał kaprys jolly mu załatwił sprawe bo ewidentnie po tym poscie było polowanie na ruch fallena,ja chce gwiazdke z nieba załatwicie mi?jak tak dalej bedzie to nie bedziemy na forum mieli nikogo mądrego poza wszech mocnymi modami,widze ze lovelas juz ma 4 osty ban wisi w powietrzu,osta nie weim za co ma grzela który jest fachowcem na równi z hardem,dawajcie osty i bany dalej to zostaniecie tu sami!!!!!

do JOLLY:wytłumacz mi co to jest poziom wypowiedzi??????jak to wygląda bo za to dałes bana.

hans1237
10-05-09, 11:51
nie,zaraz nie bedzie mozna nic napisac bo nie wiadomo czym sie skonczy ta rozmowa zrobic mozna wiele,podam przykład z innego forum,nie dostałem osta ale moje konto zostało zawieszone na 24h i to jest rozwiązanie zamiast osta i bana.na tym forum nie byłem juz dawno bo nie moge go wyszukac.

slim shady
10-05-09, 11:55
Zgadza się hans wszyscy moderatorzy to debile, nikt nie ma pojęcia o niczym. Martwisz się ostrzeżeniami lovelasa ? to najpierw zobacz za co dostał te ostrzeżenia, nie powiem kto pisał mi na pw kiedys zeby dac osta ....
Ja się uważam za normalnego użytkownika jak każdy inny,jestem moderatorem foto gallery a nie całego forum więc w treningu czy w diecie to jestem takim samym userem jak inni. Ja nie mam nic tutaj do nikogo, po prostu chce żeby na forum panowała dobra atmosfera. ktoś potrzebuje pomocy a ja jestem w stanie jej mu udzielić to udzielam.

Pozdrawiam

Jolly
10-05-09, 11:56
Hans: na forum dla funkcyjnych wytłumaczyłem o co mi chodzi mając na myśli "niski poziom wypowiedzi". Nie chce mi się drugi raz pisać. Co masz na myśli mówiąc `zły wybór modów`. To dosyć mocne słowo, więc radziłbym ostrożnie z niego korzystać. Poza tym skoro już powiedziałeś to uzasadnij to na podstawie działu 'dla zielonych'
-Jest w nim bałagan?
-Są tematy czekające na odpowiedź?

No słucham!.

Co do grzeli i lovelasa: nie mam nic wspólnego. O ile w pierwszym przypadku nie wiem za co ten ost, to w drugim w pełni się zgadzam i popieram.

Heh, co jest, od kiedy to mod musi się tłumaczyć przed użytkownikami w sprawie przyznanego ostrzeżenia?. Niech ktoś zamknie ten temat.

//Jolly

hans1237
10-05-09, 12:12
jednego osta fakt lovelas dostał za moją sprawe bo obraził moja mame wiec do tego nie mam pytan,napisałem do ciebie slim bo troche przyspałes z reakcją w tedy kiedy sprawa tego wymagała,jolly nie powiedziałem ze masz burdel w dziale tylko pytam za co ma bana fallen,dalej nie wiem jak powinien wygladac poziom wypowiedzi!!!!!nie pisałem o kazdym modzie i o kazdej sytułacji poprostu niektóre sa nie przemyslane,a co do tłumaczenia z osta to jak najbardziej niektóre by wymagały wyjasnień.....

Jolly
10-05-09, 12:16
Np tak:

enistwo nie zna granic
I to nie jest cytat, tylko całość posta.

Fehu
10-05-09, 12:17
REGULAMIN FORUM

1. Forum to jest dostępne dla wszystkich.

2. Możesz rozmawiać na każdy temat, pamiętaj jednak, by odpowiednie tematy wrzucać do odpowiedniego działu na forum.

3. Jeżeli już zakładasz jakiś temat, bądź piszesz jakiegoś posta, pamiętaj, aby przekazać coś postem, a nie piszesz tylko dla przekręcenia licznika o 1 w górę.

4. Przed założeniem tematu sprawdź, czy temat nie został już założony.

5. Zwracaj uwagę na znaki interpunkcyjne, polską mowę i ortografię aby można było szybko i jasno przeczytać to co napisałe.

6. Zabronione jest:
- propagowanie piractwa i przemocy
- nieuzasadnione bluzganie
- obrażanie użytkowników forum
- tworzenie więcej niż jednego konta(chyba, że zezwoli na to admni)
- umieszczanie grafiki w wiadomości, gdyż forum to nie galeria, a nie wszyscy mogą pochwalić się 2 megabitowym łączem
- przeszkadzanie administratorom w pracy związanej z forum (w jakiejkolwiek formie).

7. Krytyka czegokolwiek i kogokolwiek nie może przekraczać granicy między krytyką a obrazą.

8. Pisząc na forum, pokazuj jakąkolwiek kulturę. Brak kultury będzie odpowiednio "wynagradzany".

9. Jeżeli chcesz zacytować jakiś post, nie cytuj całego postu. Wytnij, co niepotrzebne, zostawiając wypowiedź, którą chcesz zmieszać z błotem.

10. Wielokrotne łamanie powyższych punktów regulaminu zaowocuje odpoczynkiem od forum czas odpowiedni .

11. Napisanie jakiegokolwiek posta czy założenie jakiegokolwiek tematu jest równoważne z zaakceptowaniem powyższego regulaminu.

12. Administratorzy mają prawo usunąć/zbanować osoby łamiące regulamin.

13. Administratorzy i moderatorzy nie biorą odpowiedzalności za utrudnienia wynikłe w wyniku awarii/przeciążenia serwera.

14. Zakaz reklamowania innych stron/for internetowych w jakiejkolwiek formie /nie dotyczy sponsorów i ich stron/.

15. Jeżeli kopiujesz jakiś wartościowy artykuł z innej strony/forum obowiązkowo należy podać jego źródło. Osoby podszywające się pod czyjeś artykuły "wynagrodzimy".

16. Zapisując sie na forum wyrażasz zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie (otrzymywanie nie zamówionych informacji handlowych) Twoich danych przez e-kulturystyka.info teraz i w przyszłości, zgodnie z polskim prawem, w szczególności Ustawą o ochronie danych osobowych.

17. Zamieszczone na stronie wypowiedzi nie mają charakteru instruktażowego. Każdy użytkownik sam ponosi odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za błędną interpretację materiałów oraz ewentualne szkody wynikłe z ich treści.

18. Całkowity zakaz sprzedaży środków dopingujących.

19. Administratorzy mają prawo zmieniać regulamin bez powiadamiania o tym użytkowników.

poczytaj:)

slim shady
10-05-09, 13:17
napisałem do ciebie slim bo troche przyspałes z reakcją
Nie przyspałem tylko miałem prace i nie moge siedziec cały czas na forum ale czytam wieczorem każdy temat więc i tak dostałby osta. Ale tamta sprawa jest juz dawno wyjaśniona, chciałem tylko napisac ze nie uzywam rangi moderaotra to wywyższania sie, jestem takim samym uzytkownikiem jak inni i mnie też obowiązuje regulamin. Tyle odemnie

hans1237
10-05-09, 13:29
ok,odemnie pas,chodzilo mi tylko o fallena szkoda ze ma bana.