PDA

Zobacz pełną wersję : Garnier MTC +kreatyna szwedzka z apteki



Pietras78
08-05-09, 21:03
Dziś napyłem tak jak w tytule garniera mtc+kreatyne , ćwiecze od kilku ms w domu (175 cm wzrostu 70 kg wagi) zawsze miałem kompleks co do mojej masy , aczkolwiek żona mówi że żeźbę mam ok.Czy to dobra kombinacja n początek , bo już o metanabolu myślałem ale wybrałem zdrowsze środki.Czy Garnier MTC + kreatyna dadzą jakieś większe efekty?

regan14
08-05-09, 21:12
bez diety, strata kasy i twojego czasu.
pare miesiecy i juz kreta?
pocwicz troche jeszcze na sucho, uloz diete a gainer mozesz brac wedle brakow w diecie

Sosna91
08-05-09, 21:14
pare miesięcy to ile konkretniej ćwiczysz?

gainer to zjesz nie odczujesz bo diety pewnie brak,

rzeżbe masz pewnie co za problem przy 70kg ;p

kreatyna nie zrobi z Ciebie skurwysyna, tzeba czasu :) nie ma nic od razu.

a tak z ciekawość co to za kreatyna z apteki szwedzka?

slim shady
08-05-09, 21:39
Poczytaj w dziale dieta o diecie, wielu ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy ale dieta to 70 % sukcesu. Metanabol to nie jest rozwiązanie z sytuacji. Nie wiem ile ćwiczysz i czy trening jest dobry oraz czy dostosujesz diete a gainera jako jej uzupełnienie.

Pozdrawiam

Pietras78
08-05-09, 21:42
Czyli co nie bedzie żadnych efektów , zero :( ćwiczyłem 12 lat karate ) i (mam 31 lat i z rac tej mam jakieś tam mięśnie, od kilku ms zaczołem hanklami w domu machać i na laweczce wyciskać bez niczego czy teraz jak dokupilem te specyfiki to troche przyśpiesze proces wzrostu mięśni.Kreatyne kupiłem w aptece , 20 złoty 60 tabletek , jakaś szwedzka , jest napisane ze po rekonwalescęcji się ja stosuje , na szybszy przyrost i wytrzymałość mięśni itd , jest bez recki.Co o tym sądzicie ? a moze Metke tylko z kad skolować ?

lovelas69
08-05-09, 21:51
Czyli co nie bedzie żadnych efektów , zero :( ćwiczyłem 12 lat karate ) i (mam 31 lat i z rac tej mam jakieś tam mięśnie, od kilku ms zaczołem hanklami w domu machać i na laweczce wyciskać bez niczego czy teraz jak dokupilem te specyfiki to troche przyśpiesze proces wzrostu mięśni.Kreatyne kupiłem w aptece , 20 złoty 60 tabletek , jakaś szwedzka , jest napisane ze po rekonwalescęcji się ja stosuje , na szybszy przyrost i wytrzymałość mięśni itd , jest bez recki.Co o tym sądzicie ? a moze Metke tylko z kad skolować ?
moim zdaniem powinieneś wstrzymać się z kreatyną dużo za wcześnie... ćwiczenie tylko na ławeczce nie da pożądanego efektu- polecam najpierw ułożyć sobie dobry plan treningowy

michal_f
08-05-09, 21:57
takim machaniem hantlami wiele nie zdzialasz ... wiem po sobie ... zapisz sie na silke lub skompletuj cos lepszego na chacie xD

skateboard
09-05-09, 03:22
Zamiast wydawac kase na suplementy zapisz sie na silownie...