PDA

Zobacz pełną wersję : bol w przedramieniu



ErWeider
08-05-09, 18:40
mam ostatnio bol w przedramieniu, gdy odkladam sztange po cwiczeniu bica to czuje dosyc mocny bol w przedramieniu lewej reki miedzy koscia a miesniem dokladniej na zdjeciu http://www.hot.jpg.pl/90018 co na to poradzic? mam tak od tygodnia

KowalX
08-05-09, 18:45
hmm... mam to samo tyle ,że w obu ;/...
myślę ,że są to przeciążone stawy, spróbuj ćwiczyć przez jakiś czas z mniejszymi ciężarami mi to trochę pomogło.
Ps.
jak odkładasz to najpierw odłóż i po chwili puść ciężar ból jest mniejszy.

---------------------------------------------------------------------------

W sumie też czekam na odp kogoś ,bo się przyda i mi.

ErWeider
08-05-09, 19:04
stawy raczej nie bo stawy mnie nie bola wogole tylko tak jakby kosc w tym odcinku na zdjeciu mialem troche przeerwy i dzisiaj jak by mnie bolalo no zobaczymy mam nadzieje ze przejdzie bo silka to moje glowne zainteresowanie :]

KowalX
21-05-09, 23:06
nie wiem czy jeszcze ciebie to interesuję ,ale jak zwiększyłem rozstaw rąk przy sztandze ból jest znacznie mniejszy

Vesto43
21-05-09, 23:28
A bawił się któryś z was power ballem przez dłuższy czas? Czy ból się pojawił po zmianie ćwiczeń lub po rozpoczęciu nowego planu treningowego?

Strielok
22-05-09, 05:56
ja tak miałem kiedy robiłem "przykładowy plan na masę", jak już robiłem coś na modlitewniku to odkładanie gryfu było dla mnie koszmarem. (jakby ból kości
w przedramieniu). Prawie po połowie roku zmieniłem plan na fbw i jestem zadowolony. :surprised:

Lukaszr0
22-05-09, 08:00
Mam ten sam problem od jakichś 5 miesięcy. I zakładam sobie opaskę zaciskową jak robię bica i mniej boli.

*TERRORBLADE*
22-05-09, 09:18
miałem podobnie , jak mnie to dopada zmniejszam kilogram na danym trenningu i potem jest oki ,chyba ze znowu przesadze.

slim shady
22-05-09, 22:33
http://www.e-kulturystyka.info/showpost.php?p=166518&postcount=17

Villain_In_Black
23-05-09, 11:52
Miałem również ból w lewym przedramieniu w ubiegłym tygodniu. Ale to było spowodowane tym, że w poniedziałek w szkole były przygotowania do tureniju sprawnościowego i wiele podnoszeń, krzesełka itd. było więc jest usprawiedliwienie;] Tylko, że bolało mnie przez 5 dni. Starałem się przez ten czas jak najczęściej naciągać, rozciągać ten mięsień i jakoś przeszło;]