PDA

Zobacz pełną wersję : Brak apetytu??;/



koksrox
08-05-09, 17:04
Tak jak w tytule.. Jestem na cylku
1-4tyg meta
1-tyg oma
cykl ten juz mam prawie 2tyg i 3 shoty juz polecialy.. wiec tak zjem 5 gora 6 razy i nic wiecej tak jakby meta nie dziala;/ ale przyrosty sa sila przychodzi wiec oco chodzi? kolega jedzie tak jak ja tylko ze zamiast omy ma suste 250 a i ja dotego biore gainerka i creatyne mono prosze o odpowiedz goraco pozdrawiam

fallenursus
08-05-09, 17:49
SPOKO. tez mialem na mecie problem z jedzeniem, niechceialo mis ie jesc. Duzo ludzi czytalem tak ma.
zmuszaj sie

koksrox
08-05-09, 18:36
i chialbym dodac ze on ma apetyt ten moj kolega:errf::errf:

fallenursus
08-05-09, 18:39
moze za malo kalori masz w diecie? za duzo aerobow robisz? nie wysypiasz sie wystarczajaco? to sa najbardziej spotykane bledy jaksie nie rosnie. Dopiero potem po naprawieniu tych zeczy mozna patrzec w strone dila czy ci nie sprzedal trafnego produktu..

koksrox
08-05-09, 18:46
rzeczy sa zjednego zrodla moje jak i kumpla przyrosty sa wmiare^^ lapka powoli rosnie a sila tak jak trzeba 2.5-3kg na wycisk co dzien ;] ale nie chce mi sie jesc masa tez rosnie tylko moze bedzie slabiej przez to prawda?

Aponax
08-05-09, 18:51
ja nie mam takich problemow na saa , jak jestem na cyklu to zaraz cala okolica wie , dlaczego ? poniewaz jem za 3 , pamietam gdy na cyklu z metki (45 mg i cos tam jeszcze było) to jadlem 5 posiłkow : 0.5-07 kg piersi z kurczaka i 150-200 g ryzu brazowego (wtedy chyba poszło prawie 10 kg i 10 kg wiecej na klatke :] [z 130 na 140 ]. Ale wiem ze kolega ma tak na omce , nie wiem dlaczego kompletnie ma brak apetytu wrecz mowi ze jest glodny nonstop , ale jak zaczyna jesc to zbiera mu sie na wymioty ?moze jakies sugestie aby to zmienic ?? jest tak np przez 2 dni pozniej znika ?

fallenursus
08-05-09, 18:51
sluchaj, jesli nie wystaczajaco jesz to nie dziw sie ze nie wystarczajaco rosniesz :) przyrost masy nie jest od SAA, przyrost jest od michy..
saa to tylko narzedzie do przetwarzania tej michy na mieso :) kazdy steroid zwieksza w jakims stopniu metabolizm, dlatego mozemy wiecej zjesc i szybciej przetworzyc na mieso.

koksrox
08-05-09, 18:54
Od Saa tez bo pomaga przetrawiac te potrzebne miesnia produkty odzywcze lepieej je wchlanie takie tam ale czuje 3kg w tygodniu zrobilem bardziiej mi sila rosnie ale meta powinna dac mi apetyt ktorego nie mam:errf:

fallenursus
08-05-09, 18:56
ja nie mam takich problemow na saa , jak jestem na cyklu to zaraz cala okolica wie , dlaczego ? poniewaz jem za 3 , pamietam gdy na cyklu z metki (45 mg i cos tam jeszcze było) to jadlem 5 posiłkow : 0.5-07 kg piersi z kurczaka i 150-200 g ryzu brazowego (wtedy chyba poszło prawie 10 kg i 10 kg wiecej na klatke :] [z 130 na 140 ]. Ale wiem ze kolega ma tak na omce , nie wiem dlaczego kompletnie ma brak apetytu wrecz mowi ze jest glodny nonstop , ale jak zaczyna jesc to zbiera mu sie na wymioty ?moze jakies sugestie aby to zmienic ?? jest tak np przez 2 dni pozniej znika ?

kumpel ma ma tak na turanabolu, pierwszy raz spotkanie z tym sterem. reszta standartowa.przemeczyl sie. juz do konczy za 3 dni. al etez na poczatku nazekal na wlasnie takie zeczy.
ja tez tak czasam mialem.na mecie. moze to zalezy co oni dosypuja do nich? bo uzywamy zawse tej samej firmy. nie wiem nie mam wsumie pojecia, mozna tylko spekulowac.

fallenursus
08-05-09, 18:58
Od Saa tez bo pomaga przetrawiac te potrzebne miesnia produkty odzywcze lepieej je wchlanie takie tam ale czuje 3kg w tygodniu zrobilem bardziiej mi sila rosnie ale meta powinna dac mi apetyt ktorego nie mam:errf:

przeczytaj dokladnie co napisales :)

pomaga przetrawiac te potrzebne miesnia produkty odzywcze lepieej je wchlanie takie tam

nadal stoje przy swoim narzedziu do przetwazania michy :P

wiec nawet po twojej drodze myslenia dochodzimy do tego samego---- im wiecej zjesz,tym bardziej urosniesz

koksrox
08-05-09, 18:58
ja pierwsza jaka jadlem byla ruska SCEANBEACH telepotalo po niej nie powiem 20 na plaskiej mi poszlo ;s tym razem alchemia nowa seria niebieskie MniaM:yawn:

Aponax
08-05-09, 18:58
wiem ze bierze jakis suplement na apetyt i czasmi przchodzi jak wezmie i normalnie wtedy jest. Moze trzeba jakis suplement na apetyt wziasc ?

fallenursus
08-05-09, 19:01
b12 pomaga na apetyt. w zastrzykach. ale podobno tylko u ludzi z deficytem tej witaminy, chociaz spotkalem przypadki ze jak suplementowali b12 to apetyt sie poprawial. rowniesz na apetyt bardzo dobrze wplywa......tumtumtum! EQUIPOSE

koksrox
08-05-09, 19:02
nie wiem ja lece na Gainerku Gain Bolic 6000 i kreta z Olimpu Mono oczywscie gainer biore 2x dziennie dawki tak jak na opakowaniu noi 8 kapsulekdziennie krety czuje taka pompe ze szok :D robie bica w wtorek w piatek mam jeszcze spientego

koksrox
08-05-09, 19:02
Fallen z tamicha szybciej poprostu napisales;D i tak wyszlo

fallenursus
08-05-09, 19:06
ja mam diete bardoz nisko weglowodanowa, jak zjem np. pol kubeczka ryzu lub pol ziemniaka, czy jabko nawet. to sie robie twardy jak kamien, w pracy mi mowia ze rosne w oczach wtedy :)
rowniez branie kreatyny podczas cyklu podwaja jej dzialanie i dlatego tez masz wieksze pumpy.jak i kazdy inny kreatynowy bonus :)

Azek
09-05-09, 00:18
dibencozide force trec - polecam.. zwieksza apetyt(laknienie) na poczatku tez nie wierzylem w dzialanie tego supla ale naprawde dziala :) polecam

MhL
09-05-09, 11:00
dibencozide force trec - polecam.. zwieksza apetyt(laknienie) na poczatku tez nie wierzylem w dzialanie tego supla ale naprawde dziala :) polecam

Na mnie nie dziala, na znajomych tez nie. Efekt placebo wg. mnie.
Tu masz poparcie moich slow u wyjadaczy.
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=6439


Co do tematu, musisz jesc pod zegarek i koniec.

lg team
09-05-09, 11:52
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=18879&page=2

koksrox
09-05-09, 13:10
ale masa rosnie tak? bo juz sam nie wiem:cry::cry:

lg team
09-05-09, 13:53
nic ci nie rosnie, woda narazie podchodzisz ot co....

koksrox
09-05-09, 14:09
ale mam w Siebie wpychac ?? czy jesc tyle ile moge?

koksrox
09-05-09, 14:10
skoro sila idzie to dziala bo oma od 3 tyg telepie ztego co wiem

lg team
09-05-09, 16:28
no sila to noramlne ze idzie,
jakby nie szla to dopiero bylby problem,

a za zarciem to wiesz... nie bedziesz jadl to lipa z cyklu bedzie i tyle,

koksrox
09-05-09, 19:53
Wiesz jak ja jem 5-6razy dziennie te posilki sa tak syte ze jak napije sie wody na treningu i siegam za sztange to czuje jakby miala mi zaraz ta woda wyplynac moze mniej jesc na posilek i wtedy bedzie lepiej?

Aponax
09-05-09, 20:01
hmmm , no to masz dziwny przypadek , moze poprostu przed treningiem pobiegaj tak z 30 min ?

vold
09-05-09, 20:15
Pytanie nr.1 - na cyklu nie masz apetytu a ogólnie miałeś?, czy poprostu nie masz apetytu, bo jeśli zawsze było ok a teraz apetyt spadł może byc spowodowane obciążeniem wątroby np. przez mete, proponuje zakupić esseliwe lub essentiale forte jeśli to było powodem napewno pomoże , sam tak mam.

Druga sprawa, jedz przez siłe ale nie do przesady jak nie mozesz za dużo zjeść jedz to co najwięcej jest Ci potrzebne , jeśli spożywasz dużo owoców ogranicz to do minimum a na bank pomoże.

koksrox
09-05-09, 20:19
ktos wkonu ! dziekuje vold na Ciebie mozna liczyc :yawn:

vold
09-05-09, 20:20
Jestem od tego jak dupa od srania :)

koksrox
09-05-09, 20:52
ehehe nie no spamu robic nie bedziemy ale chcialbym sie jedno zapytac na kazdym forym czy to motoryzacyjnym czy jakims innym robia sobie spotkania.. i tak zastanawia mnie czy i na tym forum sa spotkania czy tylko tych strong menow etc uwazam ze byla byfajna sprawa nppopatrzec na Ciebie popytac sie coi jak motywka te sprawy na jakiejs silowni popatrzec moze jakies konkursy na rozne tam wyciskanie