PDA

Zobacz pełną wersję : slim shady



Aponax
08-05-09, 16:59
Witam , dostalem ostrzezenie bezpodstawne , nie przeklnelem i wyrazilem tylko swoja opinie o tym temacie zostalem zaraz potrakowany ostrzezeniem!
Nie przeklnelem , nie obrazilem nikogo i co ? zostalem zgnojony ostem !!!
Bez przesady jak za takie cos bedziecie karac to na forum zostanie 2-3 osoby administratorzy !!!! To bylo tylko wyrazenie mojego smiechu na posta lovelasa (obrazilem autora tematu ? nie wiec nie rozumiem za co kurwa ten ost) ! nie wiem za co dostalem te ostrzezenie ? jak karacie to karajcie wszystkich rowno ... Prosze o usuniecie tego bezpodstawnego ostrzezenia !! nie zycze sobie aby slim shady wystawial mi ostrzezenie za nic , jest to moje pierwsze ostrzezenie!

Sosna91
08-05-09, 17:07
zostalem zgnojony ostem !!!

ten tekst mnie rozbroił :D

slim shady
08-05-09, 17:14
Wiem za co daje ostrzeżenia jak uważasz, że to nie jest spam http://www.e-kulturystyka.info/showpost.php?p=219913&postcount=36 to przedstaw mi definicje spamu

hans1237
08-05-09, 17:17
no ja sie dokładam identyczna sprawa z moim ostem!!!!zobaczcie za co go mam!!! slim SMIECH NA SALI za twój ruch!!!nie przeklinałem nie ublizyłem napisałem ''hahahah''

sts
08-05-09, 17:48
czasem śmiech szkodzi :)

Aponax
08-05-09, 17:52
slim shady , gdybym spamował to napisał bym : :D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D
chodzi o to ze dostalem wiadomosc o tym nie obchodzi mnie czy to słowne czy to nei słowne jedno rowna sie drugiemu .
smiech to zdrowie. Moja wina ze lovelas mnie tak rozsmiesza ???

Fehu
08-05-09, 18:41
Ten temat nie jest potrzebny ;D po prostu napisałeś post=spam który nic nie wniósł do tematu bo taka jest prawda! To dostałeś nagrodę w postaci ostrzeżenia i to tylko słowne..
Po prostu na forum staramy się (my modzi) trzymać porządek bo po to tu jesteśmy..
Oczywiście jesteśmy nastawieni na krytykę bo takie jest wasze prawo, ale w tym przypadku uważam, że krytyka jest co najmniej zbędna...
Życzę wyluzowania...
Troszkę zacytuje nasz regulamin

3. Jeżeli już zakładasz jakiś temat, bądź piszesz jakiegoś posta, pamiętaj, aby przekazać coś postem, a nie piszesz tylko dla przekręcenia licznika o 1 w górę.

fallenursus
08-05-09, 19:32
ciesz sie ze Slim nie ma parkinsona i nie dal ci 3ech naraz!

Aponax
08-05-09, 19:42
fallen , gdyby nawet ? nie plakałbym ...
laik , moim zdaniem moimo wszystko , jezeli daje 1-2 osta to wszystkim ktorzy wysmiali (jest napisane aby nie wysmiewac czy cos tam zwiazane z tym , no chyba ze mi sie pomyliło) , wiec 5-6 osob powinno dostac osty i to nei po jednym jezeli juz ...

fallenursus
08-05-09, 19:49
spox, mi dal 3 ''bo sie pomylil'' .admin olal sprawe mowil ze to mod ma sciagnac. a mod..well..jak to mod. rozumiesz pojecie power trip ?:)

Aponax
08-05-09, 19:56
hehe , napisz temat albo pisz do administracji az wkoncu zniosa Ci te osty .

adonis18
08-05-09, 20:01
e tam... osty są kozackie. ja tam już 2 dastałem od dżolego i jakoś nie mam do niego pretensji
przestań się mazać Aponax. równy z ciebie chłop, a osty nic tu nie zmieniają :smile:
elo

sts
08-05-09, 20:10
jak ja zobaczę u siebie osta ;p to nie będę wcale się już nigdy logować :) będę miał focha jak ***** .

Punisher
08-05-09, 20:10
Koniec tej dyskusji. Trzeba się podporządkować.

Jak komuś mało to zaraz bany pójdą i koniec. Nie potrzebujemy ludzi od afer.

adonis18
08-05-09, 20:31
JA! ORDNUNG MACHT ZEIN, HERR GRUPPENFUHRER!

no, i co się okazuje... że Puni jest postrachem nie tylko w piwnicy :lol:

temat proponuje zamknąć, bo coś mi się zdaje, że poza spamem nic konstruktywnego nie wniesie.

i nie spinajcie się tak - to tylko zabawa :smile:

Sosna91
08-05-09, 20:34
jaka dyskusja, :D nie no, ja tam bym chiał miec pare ostów, mój profil by grożniej wyglądał wtedy ;D ale dobra juz nic nie pisze :p

slim shady
08-05-09, 20:54
spox, mi dal 3 ''bo sie pomylil''
Ja Ci nie dałem ani jednego osta


wiec 5-6 osob powinno dostac osty i to nei po jednym jezeli juz ...
I dostało więc nie wiem o co Ci jeszcze chodzi ?

Dałem słowne, ale widocznie musze dawać prawdziwe bo nie można łagodnie pilnować porządku

lovelas69
08-05-09, 21:03
nie tylko Slim Shady dzieli... Marcinek też jest dobry ogólnie są bardzo obiektywni... dlatego prawie przeniosłem się na inne forum ponieważ zbliża się BAN wielkimi krokami... rozumiem gdybym jeszcze nie wiadomo jak ubliżał ale za głupoty, które czasem są z nutą humoru sypią warny i to tylko tym wybranym :P Także dziękuję za te gorsze i lepsze momenty :)

Sosna91
08-05-09, 21:11
nie tylko Slim Shady dzieli... Marcinek też jest dobry ogólnie są bardzo obiektywni... dlatego prawie przeniosłem się na inne forum ponieważ zbliża się BAN wielkimi krokami... rozumiem gdybym jeszcze nie wiadomo jak ubliżał ale za głupoty, które czasem są z nutą humoru sypią warny i to tylko tym wybranym :P Także dziękuję za te gorsze i lepsze momenty :)

już myślałem że ten dzień nie nadejdzie,



Sory Lovelas ale większość Twoich postów jest jak ty to nazywasz nutą humoru, owszem raz drugi jest spoko, ale pozniej juz robi sie to niesmaczne,
zamiast normalnie napisac doradzić albo ocenić do drwisz. Udzielasz sie w tematach o których niem aszpojecia, mam tu na mysli dział Doping, Jak ktoś już w nim zakłada temat to po to aby otrzymać info od mająćych w tym doświadczenie a nie od Ciebie usłyszeć "móżg sobie kup" bo w ktoryms tak temacie napisałes, Jeśli ma wziąć to i tak wezmie, wiec niech chociaż otrzyma odpowedz zeby sobie krzywdy nie zrobił a jesli rzeczywiscie za wczesanie to Vold czy Lg którzy mają pojecie mu to napiszą i napisza po ludzku. Tyle ode mnie.

lovelas69
08-05-09, 21:20
już myślałem że ten dzień nie nadejdzie,



Sory Lovelas ale większość Twoich postów jest jak ty to nazywasz nutą humoru, owszem raz drugi jest spoko, ale pozniej juz robi sie to niesmaczne,
zamiast normalnie napisac doradzić albo ocenić do drwisz. Udzielasz sie w tematach o których niem aszpojecia, mam tu na mysli dział Doping, Jak ktoś już w nim zakłada temat to po to aby otrzymać info od mająćych w tym doświadczenie a nie od Ciebie usłyszeć "móżg sobie kup" bo w ktoryms tak temacie napisałes, Jeśli ma wziąć to i tak wezmie, wiec niech chociaż otrzyma odpowedz zeby sobie krzywdy nie zrobił a jesli rzeczywiscie za wczesanie to Vold czy Lg którzy mają pojecie mu to napiszą i napisza po ludzku. Tyle ode mnie.

może powinieneś być moderatorem. w dziale kuchnia jak coś jest dla Ciebie niesmaczne... dział doping udzielam- rad właśnie ludziom, którzy nie mają pojęcia tak jak i ja... a każdy sposób oprócz słodkiego pierdzenia jest dobry na odwiedzenie kogoś od głupoty jakim jest koks...
P.S Od Vola czy lq nie dostałem nigdy żadnego ostrzeżenia a byli tacy którzy byli nadgorliwi i w ich dziale mi dali osta :)
jeżeli stwierdzenie "mózg sobie kup" jest dla Ciebie takie rażące to i Ciebie przepraszam, że gorsze swoimi postami

fallenursus
08-05-09, 21:22
Ja Ci nie dałem ani jednego osta


I dostało więc nie wiem o co Ci jeszcze chodzi ?

Dałem słowne, ale widocznie musze dawać prawdziwe bo nie można łagodnie pilnować porządku

nie mialem na mysli Ciebie, glupio sie napisalo.
sry :cry:

Sosna91
08-05-09, 21:24
niesmaczne nie w tym kontekście ale wiem że zrozumiałeś o co chodzi tylko chciales oczywiscie nutke humoru do postu dodać.

co do głupoty koksu nigdy nie brałem i na razie pewnie ze zakładam że nigdy nie wezme ale to już każdego sprawa ale nie ważne nie chce mi sie tego dalej tłumaczyć.

Fehu
08-05-09, 21:27
Koniec tej dyskusji. Trzeba się podporządkować.

Jak komuś mało to zaraz bany pójdą i koniec. Nie potrzebujemy ludzi od afer.

POTRAKTUJCIE TO JAKO OSTATNIE OSTRZEŻENIE, robi sie tutaj mega spam. ktoś chętny po ostrzeżenie?

lovelas69
08-05-09, 21:37
Podsumowując nie zmienia to faktu, że jest bardzo dużo nieobiektywności w rozdzielaniu warnów już kiedyś powiedziałem to Marcinkowi lecz ten stwierdził, że nie śledził do końca tematu i nie mógł być obiektywny ale wpierdolił się w inny dział (przez chwilę tylko śledząc mój nick) i tak dla przykładu za nic ujmującego był warn w moją stronę... będę teraz słodki jak nakazuje cenzura dopóki nie dostanę bana.

Jolly
08-05-09, 21:59
Fallenursus: Ciebie to już dawno powinni zbanować(co właśnie uczyniłem). Muszę się wyspowiadać że nie zrobiłem tego wcześniej.

//Jolly

hans1237
08-05-09, 23:02
ja nie dostałem osta słownego odrazu dostałem prawdziwego,i ja sie pytam gdzie jest sprawiedliwosc!!!!

Punisher
08-05-09, 23:25
ja nie dostałem osta słownego odrazu dostałem prawdziwego,i ja sie pytam gdzie jest sprawiedliwosc!!!!
Zostałeś uprzedzony słownie:

Panowie prosze o spokój
Więc slusznie dostałeś punkt. Myślę, że WSZYSTKO JASNE.

Następne osoby, które nie posłuchają mojego ostrzeżenia zostaną ukarane. Tym razem nie będzie już słownych.

tm7
09-05-09, 03:23
Nie płaczcie, kilka osób to już dawno powinno zostać zbanowanych, dostali szanse ale dalej pisali bez sensu coś o braku mózgu itp w każdym temacie. Tak jak pisał Punisher, nie potrzebujemy furiatów i awanturników, jeśli myślicie że bez was forum coś straci to jesteście bez godności. Pozdrawiam wszystkich którzy mają zamiar dalej szaleć i dostaną bany w najbliższym czasie.Tyle ode mnie i dziękuję za uwagę.

TM7 moderator działu wellness