PDA

Zobacz pełną wersję : Płaski Biceps



Jolly
07-05-09, 21:09
Zapewne wielu z was posiada ww problem, dlatego chciałbym zaprezentować proste, a zarazem skuteczne ćwiczenie korygujące wadę.

Uginanie rąk ze sztangielką siedząc. Siedząc cofamy tułów nieco do tyłu, tak aby górna część ręki była ustawiona do podłogi pod kontem 60-80 stopni. Unosimy sztangielkę do góry, zachowując mocne napięcie bicepsa. W momencie gdy przedramię osiągnie pozycję prostopadłą do podłogi zatrzymujemy ruch, mocno napinając mięsień, po czym zmieniamy kierunek ruchu i powoli opuszczamy sztangielki. W trakcie opuszczania utrzymujemy maksymalne napięcie mięśni.

Trick skierowany raczej na poprawę wyglądu mięśni(czyt. rzeźba.) mam nadzieje że komuś się przyda.

//Jolly

sts
07-05-09, 21:34
na skosie 45 stopni może być czy na czym ?

Jolly
07-05-09, 21:39
Lepiej 60-80. Opierając po prostu rękę o udo.

//Jolly

slim shady
07-05-09, 21:40
robie czasami coś podobnego ale raczej bez świadomości, że miało to poprawić wygląd bicepsa ;)

Pozdro

Jolly
07-05-09, 21:43
Fakt że jak coś ćwiczysz to coś rośnie :P. Nawet jak nieco żle robisz trening, masz odchylenia w diecie to i tak przyrosty adekwatne do włożonej pracy będą.

//Jolly

sts
07-05-09, 22:03
Fakt że jak coś ćwiczysz to coś rośnie :P. Nawet jak nieco żle robisz trening, masz odchylenia w diecie to i tak przyrosty adekwatne do włożonej pracy będą.

//Jolly

nie zawsze wiesz mi przez pierwsze miesiące coś poszło waga o 4 kg obwody +5 a potem przez rok nic ani 0,5 cm kompletnie nie mogłem nawet przytyć a dietę trzymałem do tego nawet żadnen storm i shock nic nie pomógł taka genetyka a kumple mówili że jak niski jestem to szybko mi np łapa pójdzie a tu właśnie odwrotnie nie szła.