PDA

Zobacz pełną wersję : prosze o pomoc silownia + boks



falubaz373
07-05-09, 18:59
witam!
chcem sobie zrobic cykl na: xpand + creatine vital max 500g + mass xxl od poniedzalku 6 tygodni, tylko w tym mam problem ze jak skonczy mi sie ten cykl to od razu zaczyna mi sie oboz bokserski (kondycyjny 3 treningi dziennie), chcem sobie na wakacje na masie przybrac i sie boje ze po obozie mi wszystko spadnie:cry: co wy o tym myslice?? co mam zrobic?? :errf:

dodam ze boks trenuje 3 lata a na silke juz chodze 1,5r

niewula
07-05-09, 20:04
podejzewam ,ze oboz bedzie trwal 3 tyg wiec jesli bedziesz mial taki zapieprz to moga byc jakies spadki na masie ale myslke ze nawet jesli to niewielkie lepiej jak bys se to zostawil na po obozie

klocur
07-05-09, 20:15
zadbaj o suplementacje na obozie, chociazby bialko i carbo !
odpowiednia regeneracja, sen
ODZYWIANIE !!

Aponax
07-05-09, 20:23
jak Ci spadnie to szybciej to nadrobisz , miesnie maja takie cos jak "pamiec" czy cos w tym stylu. zauwaz np po chorobie maja np 100kg zdrowy a po chorobie jakies 90-95 kg i nadrabiasz to szybko , szybciej niz zwykle :].

klocur
07-05-09, 20:29
Aponax, ale lepiej przeciez zapobiec utracie masy niz ja odrabiac :]

falubaz373
08-05-09, 17:39
z odzywianiem to nie za bardzo na obozie rano i wieczorem szwecki stol a na obiad to nie wiadomo co bedze, oboz bedze trwal tylko tydzen wiec ostatni tydzen cyklu moze bym sobie tam zrobil co o tym myslicie?

dzieki wielkie i pozdro!!

MolderDist
08-05-09, 17:49
Jeżeli tylko tydzień to dasz rade. Poprostu jedz wszystkiego jak najwięcej, weź do tego gainera, białko, jakieś batony proteinowe, zupki polecam Master Meal z Activlabu. Do tego może być bcaa. Spożywaj co 3 godziny właśnie gainera/batona/zupke i odpowiednia suplementacja przed i po treningach.

I powinno być ok. Uzupełniaj stale płyny i bądź dobrej myśli.

DiscoKing
09-05-09, 11:22
w jakim klubie trenujesz?

KowalX
09-05-09, 11:49
witam!
chcem sobie zrobic cykl na: xpand + creatine vital max 500g + mass xxl od poniedzalku 6 tygodni, tylko w tym mam problem ze jak skonczy mi sie ten cykl to od razu zaczyna mi sie oboz bokserski (kondycyjny 3 treningi dziennie), chcem sobie na wakacje na masie przybrac i sie boje ze po obozie mi wszystko spadnie:cry: co wy o tym myslice?? co mam zrobic?? :errf:

dodam ze boks trenuje 3 lata a na silke juz chodze 1,5r
kup aminokwasy np.prolab amino 2000''

nie będziesz miał spadków najwyżej spadnie ci woda ;)
też żyję takim trybem i przez 3 tygodnie nic specjalnego się nie stanie ;) najwyżej trochę siły poleci(chociaż jeśli to minimalnie) , zwiększysz wydolność

falubaz373
10-05-09, 18:43
trenuje w jedi boxing zielona gora, dzieki chlopaki!

KowalX
10-05-09, 19:29
trenuje w jedi boxing zielona gora, dzieki chlopaki!

no to pozdro z Żar ;)