PDA

Zobacz pełną wersję : Witam,problem z dawkowaniem



patryczek666
07-05-09, 18:51
Witam,jestem tu nowy wiec to moj 1 post:P.
mam taki problem cwicze jakies 5 miechow i narazie glownym celem jest masa i sila.mam takie odzyweczki jak(albo to co mi zostalo):1kg Gainera 6000 z olimpu,3kg system protein 80 z olimpu,360 caps amino 5500 z olipmu i mam pytanie jak to brac.
ja stosuje tak:
-rano zaraz jak wstane :Normlana porcja jak pisze z tylu na opakowaniu system protein 80
-30min po treningu normlana porcja jak pisze z tylu na opakowaniu gainera 6000.
-przed spaniem system protein 80 (pisze porcja 35g) ja biore 80g~~.

Amino 5500 jeszcze nie bralem(kupilem od kumpla za 20zl nowke:))

Edit:waże 73kg(4 miechy temu 69),wzrost 179

slim shady
07-05-09, 19:43
Amino przed i po treningu resztę rzeczy według braków w diecie

Pozdro

patryczek666
07-05-09, 23:21
nie mam dokladniej diety(i nie chce miec,wiec mi nie pisac ze zj3bana dieta,bo mialem kiedys bardzo dobra 6 posilkow itp do szkoly nosilem i juz nie mam sily na to) wiem ze codziennie jem na sniadanie jajecznice z 2 jajek i 1 kromke czarnego chleba,w szkole wtrynie jakiegos snikersa,wroce ze szkoly jem piers z kurczaka i duza porcje ryzu ,po silowni pieczywo ryzowe z twarozkiem,i przed spaniem serek wiejski.(oczywiscie rowniec codziennie jakies kiwi czy jablko wtrynie;p)

Wiec prosze o rade czy tak jak biore odzywki jest dobrze

slim shady
07-05-09, 23:54
jak miałes diete to powinieneś wiedzieć czego trzeba dostarczyć o danej porze nie sugeruj się że producent napisze Ci dawkowanie 2-3 razy dziennie po 30 g, nie wiem jak jadasz i czego ci brakuje, nikt Ci nie pisał że zjebana dieta chociaż taka jest prawda