PDA

Zobacz pełną wersję : Wysiłek w dzień beztreningowy



Rokr91
07-05-09, 16:55
Czy dwie godziny dość dużego wysiłku w dniu bez treningu mogą przyczynić się do dużo wolniejszych przyrostów?

DTX
07-05-09, 16:57
Zależy, które mięśnie obciążasz ...

Rokr91
09-05-09, 16:33
Piłka nożna raz, dwa w tygodniu.

KowalX
09-05-09, 16:37
Piłka nożna raz, dwa w tygodniu.

raczej nie tylko dobrze jedz i wypoczywaj...

Siena8
09-05-09, 22:16
Ja tam popieram ruch w dni nietreningowe, musisz po prostu przed tym zjeść posiłek bogaty w węgle jak również i po i uwierz mi, że jeżeli dobrze to zbilansujesz to nic złego się nie stanie, a kondycja, wydolność pójdą w górę co również jest bardzo ważne.
Znałem już takich 'młodych kulturystów' co jak zaczynali chodzić na siłownie to zapominali totalnie o ruchu w postaci biegania, jazdy na rowerze, itp i zbyt dobrze to się nie kończyło :)

007
09-05-09, 22:52
Jeśli spełnisz podstawowe warunki diety,rozsądnego treningu i regenerki to taka aktywność w dnt może znacznie przyczynić się do lepszej regeneracji ;)

Rokr91
14-05-09, 21:21
No właśnie... dobrze jeść...

Ile mniej więcej kalorii muszę spożyć po 2 godzinnej grze w piłkę nożną? Oczywiście chodzi o dzień bez treningu.

Jakieś propozycje posiłkowe? Nie jestem jeszcze aż tak wgłębiony w temat odżywiania.

bertooh
14-05-09, 21:36
Ja staram się zjeść kilka bananów. Jakiś kisielek chyba też możesz.
A co do biegania, treningów w piłkę w dzień treningowy. Co Wy na to?

Rokr91
22-05-09, 20:24
No właśnie... a jak jest w dzień treningowy? Dzisiaj jestem po treningu oraz meczu piłki nożnej. Teraz mam wyrzuty sumienia że dałem się namówić na tę grę.

KowalX
22-05-09, 20:35
No właśnie... a jak jest w dzień treningowy? Dzisiaj jestem po treningu oraz meczu piłki nożnej. Teraz mam wyrzuty sumienia że dałem się namówić na tę grę.

jakie tam wyrzuty masz zapewniony trening areobowy, poprawiasz wydolność i czerpiesz z tego przyjemność ,...

na pewno lepiej jak trening siłowy będzie jako pierwszy...

Rokr91
22-05-09, 20:42
Tak, trening siłowy był przed aerobowym. Tyle że wydaje mi się że przez takie kombinacje dieta może być nieskuteczna.

KowalX
22-05-09, 21:11
Tak, trening siłowy był przed aerobowym. Tyle że wydaje mi się że przez takie kombinacje dieta może być nieskuteczna.

niekoniecznie po prostu dieta musi być dopasowana do potrzeb organizmu tj. wysiłku w ciągu dnia i przemiany materii ewentualnie przeciwwskazań zdrowotnych.

zawsze możesz zwiększyć kaloryczność ewentualnie dodać protein...
najwyżej postępy będą wolniejsze...

Jolly
22-05-09, 21:41
Czy dwie godziny dość dużego wysiłku w dniu bez treningu mogą przyczynić się do dużo wolniejszych przyrostów?
Zdecydowanie nie, a piłka nożna może nawet korzystne wpłynąć na organizm. Oczywiście mówimy to o sytuacji gdzie dostarczona została odpowiednia ilość kcal.