PDA

Zobacz pełną wersję : bcaa czy gluta



jarzo
07-05-09, 15:53
które aminokwasy wybrac ?? do monohydrantu :)

fallenursus
07-05-09, 15:55
JESLI masujesz bcaa zbedne sa. Ja tam glute wale caly czas. Bcaa tylko jak deficyt kaloryczny

dzbanekzwd
07-05-09, 16:18
bcaa to lepiej po cyklu zjedz.. gluta j.w. jak chcesz wydać bycel to kup :smile:

MolderDist
08-05-09, 12:59
Po co ma po cyklu jeść tylko bcaa, a nie na cyklu? Co tu za brednie się wypisuje :pray: Jeżeli miałbym wybierąc z tych dwóch opcji to z pewnością bym wybrał bcaa na cyklu.

Bcaa można jak najbardziej cały czas brać. Weź Bcaa Xtra z Activlabu i bierz tak:
- 5 g mono na czczo i 5 g po treningu(w DNT popołudniu)
- 1g/10 kg masy ciała bcaa przed i po treningu

Co wybrać glutamine czy bcaa? Jak najbardziej bcaa! Tak naprawde l-glutamine nie warto stosować, jak coś to różne mixy glutamin np. Glutabolic z Nutrabolics ale to i tak w dużych ilościach co sporo kosztuje a efekty nie są proporcjonalne do wydanej sumy.

tom
08-05-09, 13:16
j/w
imo na masie raczej zbędne wg. mnie

Trother
08-05-09, 18:09
a nie lepiej kupić zamiast BCAA jakiegoś dobrego gainera napewno efekty będą lepsze i dobrze jest łączyć z kreatyną

tom
08-05-09, 20:37
wszystko zalezy od diety

MolderDist
08-05-09, 20:42
Jak można porównywać gainera do bcaa? :-D

Dla kogoś kto ma słabą diete to gainer będzie dobrym rozwiązaniem, tylko ze słabą dietą jaki jest sens ćwiczyć?

Dla kogoś kto podchodzi do tego poważnie dobrym rozwiązaniem jest bcaa i uwaga równiez można łączyć z kreatyną :whistle:

lovelas69
08-05-09, 21:42
obecnie do krety biorę już powtarzam się w kolejnym temacie :) purple wrath z Controlled Labs i na prawdę czuć, że się je bierze (cena jest wysoka lecz wydajne są bardzo także moim zdaniem nie są takie drogie jakby wydawać się mogło)... wcześniej spożywałem Growth Factor z Nutrabolics i wg mnie nie są rewelacyjne...