PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z brzuchem:((



boro_1986
07-05-09, 15:43
Witam wszystkich forumowiczów!Mam problem i potrzebuje Waszej pomocy.Ostatnio mialem wypadek-skreciłm staw kolanowy.Chcialem biegac i ta opcja niessetty odpada.Mam w domu ciezarki do wagi 80 kg.Gryf dlugi i 2 male.Powiedzcie mi jakis plan treningowy (oprucz nóg)na zrzucenie masy ciala.Najbardziej zalezy mi na brzuchu.Inne partie jedyniie moge wzmacniac:)Najlepsiej jak by byl to plan2-3 razy w tygodniu bo inaczej nie mam czasu....Prosze wszystkich o pomoc!!Pozdrawiam

DTX
07-05-09, 15:58
A nie lepiej po prostu zacząć robić a6w http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=13250 i do tego plan treningowy na redukcje, który znajdziesz na forum ?

Jolly
07-05-09, 16:00
A6w nie zrzucisz fatu(może minimalnie). Na zrzucenie fatu polecam interwały lub siłkę, plus oczywiście konkretna dieta, to podstawa podstaw.

//Jolly

bullet
07-05-09, 16:52
dieta, dieta, dieta i jeszcze raz dieta.
nie wiem czy na rowerze mozesz jezdzic???
ewentualnie plywanie.

boro_1986
07-05-09, 17:16
No wlasnie myslicie ze na rowerze bedzei dobrze??Mysle ze na rowerze moge jezdzic...Biegac nie moge bo moj staw sie "zacina"Kieyds robilem a6w i dzialala dobrze na moj brzuch.Tzn chudlem:P:)Masz na mysli jakis konkretny trening??Chodzi mi bardziej na rzezbe cwiczyc czy na wytrzymałość??